bu kamışla makina hakında bilgisi olan varmı

Konu, 'Kamışlar' kısmında akrepp06 tarafından paylaşıldı.

1. akrepp06

akrepp06

Favori Kamış:
    dipoltası kamış
    En İyi Avı:
    bizim dilmizde cay balığı diyoruz 1,5kğ
    slm arkadaşlar geçenlerde albastar milenyum 60 lık makina ile albastar 3233 kamış aldım carbon teleskobik kamışın atarı 100 200 gr bu ürünlenler hakında bilgisi olan varmı kamışın en uç noktası cam elyaf mı öle bişi yanlıs yazıyo olabilirim ne dendini bilmiyorum bu uç kısma kırılmaz dedi doğru olup olmadını bilmiyorum bana bu ürünler hakında bilgi veririseniz sevinirim herkeze rasgele
    yani sizden istediğim bu ürünler kalitelimi iş yaparmı yoksa kulanmadan elden cıkarıyımı (makina beş bilyalı ) ve albastar'ında fabikası cine tasınmış hayırlı olsun beybeyler hiçbir markanın çin malı dışında ürününü bulamdım.kıyıdan avlanmak için idalmi sizce

Son düzenleme: 26 Haziran 2006
  2. KAYIN_CARP

KAYIN_CARP

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    AYNALI SAZAN 3,5 KG
    Aldığın oltalar çok kaliteli kullanmanı tavsiye ederim

3. akrepp06

akrepp06

Favori Kamış:
    dipoltası kamış
    En İyi Avı:
    bizim dilmizde cay balığı diyoruz 1,5kğ
    kayın carp cok tesekür yorumun için

bu ürünlerihç kulandınmı arkadaşlar yazmayı unutmusun makina 5 bilyeli

4. coskun

coskun

Favori Kamış:
    At-çek için muhtelif ebatta makina ve kamışlar, Fly fishing için takımlar
    En İyi Avı:
    Hatırlamıyorum
    Merhaba Akrep,

Şöyle evladiyelik bir kamış istiyorum ve iki parça olması önemli değil dersen sana Shakspare'in Ugly Stik Little modelini öneririm. Ben hem 1.68 Light hem de 1.98 Medium kullanıyorum. Tavsiye ederim.

5. ozgun

ozgun

Favori Kamış:
    olta takımları
    En İyi Avı:
    sazan 12 kg
    slm

arkadsım ilk önce hangi av da kullanacağını belirtseydin sana daha iyi yardımcı olabılırdim
    ama şunu söyleyebilirim orta kalite

6. 981

981

Yedek parçası ilaç kutusu ;)

Arkadaşım almış olduğun kamış kesinlikle elde uzun süre kullanım (at-çek) için uygun değil. Aynısı bende de var. Bir heves görünümüne aldandım, aldım ama çok ağır. Çelik sargı lafına da inanma. İçindeki sadece alüminyum folyo.
    Karbon deniyor, karbonun asıl özelliği hafif ama sağlam olmasıdır. Ayrıca geçen senelerdeki modellerinde en alttaki kapak devamlı düşüyordu. Benimki kayboldu, albastarın merkezinde dahi yedek parçası yok. Bulamadım. En sonunda Calcium Sandoz ilaç kutusu ile kapattım altını. Uç kısmı esnek olmadığından dolayı kırıldı ve genel olarak sırığın tamamı neredeyse hiç esnemiyor.
    Avatarımdaki sırık bahsi geçen sırıktır.
    Makinan orta sınıfta ama Alba star RR serisini öneririm. İki tane var 8 yıldır tık demedi.

7. ozgun

ozgun

Favori Kamış:
    olta takımları
    En İyi Avı:
    sazan 12 kg
    evet kamışta çok haklısın şikayetlerimiz doğrultusunda iyileştirme yaptılar ama tavsiyem 3233 degil 3234 serisini kullanman ve eger kamış alırsan sana tavsiyem mıtchell apache 350 veyaalbastar leo 3282 350 kullanman

8. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    aldığın kamış ve makina ideal ve güzel kullanımı vardır değiştirmene gerek yok kırılma konusuna gelince fazla zorlamamanı tavsiye ederim