Bu sabahki Turna.

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında ZANDER tarafından paylaşıldı.

1. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Sabah köpegimle yürüyüse ciktik, firsattan istifade iki yasli amca avlaniyordu gölde onlari izleyeyim dedim.Amca Oltayi atip cekmekten yorulmus olacakki kisa mesafe bir atis yapti. Oda ne? Misina suyu yariyor adeta. Amcam yorulmustu zaten hemen arkadasi aldi oltayi oldukca profösyonel bir sekilde bir kac dakika sonra baligi kenara cekti.Diger amcada kepceledi. Heyecan icinde olayi agzimin sulari akarak izliyorum tabiki. Ve ölcümü yapip deftere yazdilar. Son bir kac yildir gördügüm en iyi Turna idi. 123 cm, ve12,5 kilo sabah sabah bana öyle bir gaz verdiki anlatamam. Ama bugün baliga cikicak zamanim yok malesef :( Offffffffff of. Cikabilecek olanlara Rastgele.

2. simendifer

simendifer Sennur

123 cm ve 12,5 kg... :eek: Hakikaten muhteşem.... Zander balık açısından çok şanslısınız orada biliyor musun :p Yurt dışından arkadaşlarımız anlattıkça ya da resim koydukça çok imreniyorum... Kocaman kocaman balıklar :p Kocaman olmaları bir yana, aynı zamanda da çoklar :p İşte yasaklara uymanın verdiği nimetler bunlar aslında... Bizler de artık bilinçlenip, yasaklara uymalı ve uyarmalıyız ki, 123 cm ve 12,5 kg turnayı tutabilelim... Vardır elbette ama sizin oralar kadar bereketli değil işte... 1-2 kişi tutarsa tutar... Şöyle, hadi turna avına gidelim de 123 cm.'den aşağı turna tutmayalım :D diyecek kadar bereketli değil malesef ve bunun sebebi bizleriz... Sazan resimlerini de görüyoruz mesela, onlar ne öyle, muhteşem... Daha 10 fırın ekmek yememiz lazım, çook çalışmamız lazım çok... Zander arkadaşım, paylaşımın için teşekkürler, sana da en kısa zamanda bereketli bir av diliyorum... Sevgiler,

3. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Tesekkür ederim, insallah bizlerde bilinclenicegiz o günleri görmeyi nasip eyle yarabbim. Sizin icin güzel görüntüler cektim simdi ekleyebilirsem ekliycem siteye video görüntüleri.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2006