Bunlar da izmir'in ünlü güzel balıkları...Mordoğan'dan ÇİPURAA!!!

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında rainman tarafından paylaşıldı.

1. rainman

rainman

Favori Kamış:
    her türlü olta

Sahuru mordoğan'da deniz kıyısında yaptıktan sonra oltalarımı attım. Yem olarak madya ve 2 numara iğne kullandım. 2 saat içinde geldi bunlar. 2 tane büyük boy kaçırdım. hele bi tanesi belki mutlu abininkine bile kafa tutabilirdi ;)

Son düzenleme: 8 Ekim 2006
  2. Sevgili SELMAN
    Tebrikler....
    Kaçan balıklar için gerçekten üzüldüm ama eskilerin dedikleri gibi
    " KAÇAN BALIK BÜYÜK OLUR, KAÇAMAYAN TAVA "
    İnşaallah daha güzel avlarda beraber olamk dileklerimle...

Birde şu avın hikayesi yok mu onu bir anlatsanda biraz heycanlansak bizde...:) :)

3. ergen

ergen

Merhaba Selman

Güzel bir Av olmus:)

Hikayesini, yerini, Yurdunuda biraz anlatirsan, bizde buralarda daha cok neseneliriz.:)

Rasgele

4. DR_BLOoD

DR_BLOoD

tebrikler güzel av hellal olsun .. elelerine salık emeğine salık ...

5. drugstar

drugstar Hasan YILDIZ

Favori Kamış:
    Shimano Nexave BX
    Favori Makine:
    Shimano Technium
    En İyi Avı:
    Turna 2.5 kg
    Selman bunlari nerden tuttun ? mordoganda nerden? ayi baligindanmi, yoksa mordogan sahilindenmi? buyuk hotel var oralardami ? adi aklima gelmedi simdi.Tam yerini soylersen belki bizimde isimize yarar.

6. rainman

rainman

Favori Kamış:
    her türlü olta
    Sayın abilerim, uykusuzluktan dolayı mekan olarak "gerence" yerine mordoğan olarak belirtmişim. sabah 3:30 bigi kahramanlardan yola çıktım, üçkuyulardan 50 adet madyayı aldıktan sonra yola devam ettim. mordoğanın virajlı yollarından sonra gerence yol ayrımından yoluma devam ettim. Yaklaşık 8-9 km. kadar sonra karareis balık çiftliklerini hemen geçince 300-400 metre ilerde bir koy var oraya yanaştım. Saat 4:40 gibiydi. Önce 3 oltayı denize bıraktım ve başladım sahuru yapmaya bi yandan hazırladığım sahur menumu yerken ;) diğer yandan da dolunayın ışığında oltalarımı gözlüyordum. Bi anda bi oltamın denize düştüğünü gördüm ve hemmencecik oraya koştum. Yem olarak madya ve iğne olarak 2 numara kullanıyosanız sonuç belli ;) böylece ilk balığımız geldi. Bundan sonra 40-45 dakika küçük balıklar oynamaya başladı. Ama daha sonra bi anda 2 oltam birden gerildi bi ona koştum sonra diğerine ,artık değmeyin keyfime ;) saat 7 gibi son kurbanı da aldıktan sonra "eh artık Rabbim iftarlığımı da yolladı " dedim ve dönüş yoluna koyuldum .Selamlar

7. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    bravo selman gerçekten güzel av tebrikler

8. rainman

rainman

Favori Kamış:
    her türlü olta
    Abiler, ablalar, kardeşler...Teşekkürler...

9. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Selman ne güzel balık yakalamak, sitede bunların resimlerini yayınlamak ,onlarla sevinmek, mutlu olmak,onları yemek aahhhhh,ahhhhhhh Kutlu ve mutlu olsun sana :) Bakalım benden, hiç böyle bir haber alabilecekmisiniz :(

10. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    sevgili selman kardeşim cok gusel av olmus eline saglık kacan için u<uldum :( nerede avladın mordoganın neresiydi

11. Leon 79

Leon 79

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    500 gr Mırmır
    kutlarım kardeşim valla
    büyük balıkçı olacak senden
    pardon olmuş bile

12. lustral

lustral osman karatepe

Favori Kamış:
    klasik 3'lü takım
    En İyi Avı:
    sazan 7.250gr
    tebrikler selman bende çipura tutmayı çok istiyorum inşallah bir gün tutacağım sizlerin sayesinde bilgilerim her geçengün artıyor

13. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Selman kardeş, çok güzel bir av olmuş. Çupralar can yakıyor. Darısı diğer arkadaşların başına.

14. rastgelmiş..:))

tebrikler arkadaşım gercekten elinize sağlık.. 1 hafta önce ayni yerde çok cebelleştik kısmet sanaymış ne diyelim tekrar tebrikler..güzel av olmuş..