Bursa ve Çevresi Organizasyon Tartışma Platformu

Konu, 'Bölgesel Amatör Balıkçılar' kısmında amatörötesi tarafından paylaşıldı.

1. amatörötesi

amatörötesi

Favori Kamış:
    2 kamış 2 makina detaylara girmeyelim
    En İyi Avı:
    Kocaman kocaman istavritler
    Yeniden merhaba

Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba dostlar.

Askerliğim nihayet bitti. Artık Bursadayım. Sivil hayata alışmaya çalışıyorum.

foruma şöyle bir bakayım dedim; kendimi sanki yeni bir üye gibi hissettim. neyi nerede bulacağımı bile bulamaz olmuşum.

Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın.

Umarım pek yakında balık raporlarım da olur.

Herkese bereketli avlar.

Not: Bursa'da son durum nedir? Balık falan oluyor mu? nereden, hangi balık, hangi şekilde yakalanıyor? bir arkadaş kısaca özetlebilir mi?

sevgiyle kalın.

2. activist

activist ömer ekemen

Favori Kamış:
    gezer kurşunlu dip oltası
    En İyi Avı:
    LEVREK-KIRLANGIÇ-MIRMIR
    Değerli Kardeşim Kerem;) ,
    Seni tekrar aramızda görmek beni çok memnun etti.:p Sen yokken sanki Bursa nın yarısı yokmuş gibiydi,ama artık burada olduğuna göre iş hayatınıda yoluna koyduktan sonra açılırız deryalara merak etme sen.
    Kerem aslına bakarsan körfezde çok farklılık yok sen gitmeden önce nerede bıraktıysan çeşitlerde çıkan yerlerde aynı.Sadece lez dediğimiz sümüksü,kahverengi bir oluşum deniz analarının havaların geç soğumasından kaynaklanan ölümlerinden oluşan bir madde marmarayı kaplamış vaziyette.Oltanı biraz denizde tuttunmu hemen misinaya yapışarak ağırlaştırıyor.Zaten balıkçılarda ağlarını toplamakta zorluklar yaşıyorlar.
    Kısaca durum böyle kerem.bizimkiler kalem ağbilerine :p :p selam söylüyorlar.Tekrar görüşmek üzere :D :D

3. activist

activist ömer ekemen

Favori Kamış:
    gezer kurşunlu dip oltası
    En İyi Avı:
    LEVREK-KIRLANGIÇ-MIRMIR
    Sevgili Celal kardeşim,
    Bu güzel övgülerini hak edecek birşey yapmadık sadece iki genç kardeşimize
    3-5 saatimizi ayırdık ve sizi tanıma şansına eriştik ve mutlu olduk.Kısmet
    olursa önümüzdeki günlerde yine beraber oluruz.Kendinize iyi bakın:p :p

4. celal

celal celal dere

Favori Kamış:
    olta nın hertürlüsü
    En İyi Avı:
    çıpura almıştım zamanında 400 gr
    ömer ağbim sen nekadar mütavazi olsanda bizde okadar acemiydik ogün allah için ama herşeye ragmen çok güzel geçti zamanımız okadar güzel geçtiki hiç anlamadım bile saatin 10 oldugunu...çarşamba günü 4 gibi mudanyaya gitmeyi düşünüyoz arkadaşlarla gelmek isteyen arkadaşlar varsa msj atabilirler herkese hayırlı günler :)

5. amatörötesi

amatörötesi

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    aleyküm selam abi.
    şu sıralar hem biraz kafayı toparlama hem de uygun bir iş bulma derdindeyim. hele şu işi gücü bir hal yoluna sokayım başlayacağım hemen balık yolunda masraflar yapmaya:D

geçen yaptığınız organizasyonun resimlerini gördüm. çok imrendim. sanırım 10-15 gün sonra elimde olta dolanmaya başlarım ;)

sen de çocuklara ve yenge hanıma selam söyle.

6. balikci

balikci

Celal abi, hayırlı haberlerinizi ve raporlarınızı dört gözle bekliyoruz, sevgiyle kalın. :)

7. celal

celal celal dere

Favori Kamış:
    olta nın hertürlüsü
    En İyi Avı:
    çıpura almıştım zamanında 400 gr
    kardeşim MURAT

güzel dileklerin için öncelikle saol...ama üzgünümki bu gün nasip degilmişki gidemedik son anda hesapta olmayan sebeblerden dolayıki çok istedigmiz organizasyonu gerçekleştiremedik... bizde onun yerine şimdi işyerinde yaktık mangalımızı birazdanda balıklarımızı alıp güzel fidan hanımızda uludag manzaralıdır pardonn eyle bir akşam keyfi yapacagız BURSALI agbiler kardeşler gelmek isteyenler buyursunlar yerimiz çarşı içidir cebimizde 0 535 877 26 18...bu arada murat bende izmirliyim nasip olursa şubatın başında izmirde olcam üçkuylarda evimiz müsait olursan bir organizasyonda orda İZMİRDE yapabiliriz kardeşim seni kardeşimlede tanıştırırım oda hastasıdır bu işlerin adam karısını çocugunu bırakıyo gece yarısı balıga gidiyo :D :D :D anlıycan rahatsız biraz balık deme onada görüşmek dilegiyle:)

8. muratrb

muratrb murat

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 3.5 kg
    Bursalı arkadaşlar merhaba,
    bu yıl eğer mümkün olursa zodiak tipi bot ve motor almayı düşünüyorum,fakat bursada bildik bir satıcı tanımıyorum,bu konuda bana yardımcı olabilecek veya tavsiye edebileceğiniz bir satıcı varmı,ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    murat.

9. esk balık timi

esk balık timi

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    haftanın en iyisi
    günaydın arkadaşlar

10. simendifer

simendifer Sennur

Ooooo Kerem hoşgeldin arkadaşım. :) Foruma geleli epey olmuş ama ben farketmemişim. Az önce online listesinde seni görüp mesajlarını arattırınca, buraya yazdığın mesajı gördüm. Hayırlısıyla geldin demek, çok sevindim, özlemiştik seni. :)

11. esk balık timi

esk balık timi

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    haftanın en iyisi
    günaydın arkadaşlar hayırlı işler

12. amatörötesi

amatörötesi

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    hoşbulduk.

geldim ama geleli beri ne balığa çıktım ne de foruma girebiliyorum. eskisi gibi geceze değilim anlayacağın, o yüzden daha birok arkadaş da farketmedi geldiğimi.

aslında güzel bir rapor da yazmak istiyorum ama kısmet.

13. posdestek1

posdestek1 şener kaya

Favori Kamış:
    3,45 albastar sımone
    En İyi Avı:
    8kg kırlangıç
    slm arkadaşım balık tutmak ve zevkini yaşamak istiyosan tiril ye derim üstüne tanımam

14. posdestek1

posdestek1 şener kaya

Favori Kamış:
    3,45 albastar sımone
    En İyi Avı:
    8kg kırlangıç
    slm kardeşim istavrit seni tatmin ederse ben tirilyedeyim 34 bp 4714 arabamın plakası reno trafic hemen onun yanında beni bulursun akşam saat sekiz sabah 10 kadar beklerim

15. Aramis

Aramis

Selamünalleyküm Bursa.Güzelyalıdan mımır almaya başlandımı bilgisi olan varmı???

16. ZAYKOCU

ZAYKOCU Salih

s.a arakadaşlar ve abılerım bende yenı katıldım bu froma ve bende bursalı olaraktan buraya geleyım dedım ve bırazda benım çenem açılsın dedım :D
    arkadaşlar eger göl balagı deresenız eh derım tutmasını severım ama daha gözle görulur bırşey yakaladım sayılmaz :D denız dersenız ondanda hıç anlamam.
    bende Bursa Nilüfer/Çalı dayım arkadaşlar yolu duşen varsa beklerım veya eger uygun zaman olursa bı ava gıderız bırlıkte..
    herkese bolşanslarrr

17. egerce1978

egerce1978 HALİL

slm salih

salih ben bursada oturuyorum çalıda çalışıyorum egerce@hotmail.com beklerim

18. Ordinaryus

Ordinaryus osman

Favori Kamış:
    shimano
    En İyi Avı:
    6.9kg levrek imzadaki:D
    bende bursalıyım askeri iskelenin oralarda avlanırım okuldan dolyı daha cok yazın avlanırım kıme sorsanız bılır:D tabi mudanyalı ise :D

19. egerce1978

egerce1978 HALİL

slm dostlar

yaw arkadaşlar bursada 3 yıldır tatlısularda büyük balık arıyorum bugun dahil hiç büyük balık yakalama sansım olmadı denemediğim hiç bir şey kalmadı bana yer olarak yardımcı olurmusunuz lütfen

20. tkarakoc

tkarakoc tolga karakoc

gemlik körfezi zargana ve lüfer

arkadaşlar hafta sonu zargan veya lüfer alabilen . oldumu lüferler bize ugramadanmı geçiyorlar yoksa .