Bursa'da Tatlısu Kefali ve Levreği Bulunan Göl ve Dereler Hakkında Yardım!

Konu, 'Bölgeler' kısmında ercan1977 tarafından paylaşıldı.

1. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Değerli üyeler merhaba.Bursa'da tatlısu kefali ve levreği hakkında sizlerden bilgi almak istemiştim.Ben genelde deniz balıkçılığı yapıyorum.Fakat bu aralar , tatlısu avına da ilgi duymaya başladım.Spin avı şeklinde avlanmak istiyorum.Rapala , mepps , kaşık ve silikon kullanarak , sonuç almak mümkünmü?Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Deniz balıkçılığında kafanıza takılan birşeyler olursa , hiç çekinmeden özel mesaj gönderebilirsiniz.Hayat paylaşınca güzel.Herşey gönlünüzce olsun.Hoşçakalın...ERCAN 1977 BURSA

2. Standartt

Standartt Rıfat

Favori Kamış:
    Shimano Catana cx spinning 1.80m 3-11gr
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 2500RC
    En İyi Avı:
    1kg civarı kasna ve karagöz
    S.a. Ercan abi görünen o ki cevap alamamışsın galiba. Ya da umarım özel mesaj ile ulaşan olmuştur. Baya geç oldu ama ben de zaten yeni sayılırım forumda, yine de cevap yazayım dedim derdine derman olmayacak olsa da.
    Bursa'ya yeni taşındım. Daha önce denize kıyısı olmayan uzak yerde yaşadığım için tüm bilgim ve malzemelerim tatlısu üzerine. Yalnız Bursa'da yeni olduğum için birşey bilmiyorum. Bahsettiğin av şekli en çok sevdiğim av yöntemidir. Bir çok malzemem de var ama nerelere gidilir nasıl gidilir bilmiyorum. İşin kötü tarafı vasıtam da yok. Yardım aldığın konularda beni de aydınlatabilirsen buradan çok memnun olurum. İster buradan ister özel mesajla. Şimdiden teşekkürler ve rastgele.

3. 49336

49336 Lloyd

Hoşgeldiniz.Tatlı su konusunda benim de hiç bir bilgim yok Bursa'da.Ama deniz konusunda her zaman yardımcı olmak isterim.İyi günler.