Büyük Kaya Balıklarının Efendisi Melih Reis....yardımcı oyuncu umit karaca: D:D:D:

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında Bigfish tarafından paylaşıldı.

1. Merhaba arkadaşlar
    Cuma günü akşamı melih reisle ikimiz kordondan cipura avlamak için kordonun güzel yerine yerleştik.Güzel başlayan gece sohpetimizin güzelliği ile devam etti benim iki saat süren takım hazırlama sürem zarfında güzel sohpetler ettik..sitemizin gelişen olayları hakkında bolca sohpet etme imkanı bulduk.
    Gecenin ilerleyen saatlerinde Melih reis'in oltasına vuran balıklar cupra edası ile cekiliyor. balık iğneyi alınca kıyıya cekilirken gelen arkadaşımızın kaya balığı olduğu anlaşılıyor tekrar serbest bırakılıyordu... bu heyacan içinde yanımızda bize eşlik eden tekir ( kedimiz) de durumdan istifade ediyordu. Reis kaya balığı cektikce .. bende balıkları yemliyordum attığım her olda hafif bir tıklama ile bomboş geri dönüyordu. sabahın ilerleyen saatlerine kadar Melih Reis ve sadık dostumuz tekir ile birlikte kaya balığı resitali verdik.. kordonda av yapan arkadaşlarımıza..Sağlık olsun güzel bir gece idi yinede tabi sabah biraz sinir bozucu oldu inkar edemeyiz ama olsun bir dahaki sefere...Nasip başka zamana bU sefer nike eşortmanı mı giymeyeceğim reis: ):D:D:D bakalıms neler gelecek :) her ne olursa olsun neşemiz yerinde olsun. Deniz bizi çağırıyor...

2. simendifer

simendifer Sennur

Hımm... Ben de diyorum sabahın 8,30 unda bu beni neden arıyor :) Tutamadık demek ve sinirini benden çıkarmak için olabilir mi acaba ? :D Nike eşorfmanın yüzünden mi tutamadınız, orayı anlayamadım yalnız :p Benim kırmızı kurdeleyi solladı desene :D Ama sağlık olsun, sizin tuttuğunuz balıkları biliyoruz zaten, bu defa kısmetiniz yokmuş ne diyelim :p Sizin yerinize ben tuttum bu hafta :p

3. SENNURUN kırmızı kurdelesi ile ÜMİTİN beyaz eşortmanı aynı katagoride sanıyorum :D:D, gecen seferde aynı eşortmanı giymiştin o günde bişey tutamamıştık 1 lidaki ile eşşek ısparozu hariçinde :D ,
    İŞİN GARİBİ sinir bozucu yanı şu arkadaşlar :( biz bütün gece uğraş dur kedi besle sabah bir arkadaş gelsin (inanın o balığı cektiğine kendi bile inanamadı :D) , birtane abartısız 700-800 gr lık cuprayı ceksin hemde ilk atışta afiyet bal şeker olsunda bu kadarmı olur YANNNNİİİİ :D

4. reis sağlık olsun : ) benim ileriye attığım kursunlardan biri balığın kafasına geldi her halde oda gitti ona takıldı ne yapacan afiyet olsun : D

5. simendifer

simendifer Sennur

Ama Reisim bu defa kırmızı kurdelem de yanımdaydı ve balık tuttum yine de ;) Kendini akladı yani zavallı kurdelem :p Keşke siz de sabahlamak yerine sabah gidip tek atış yapsaymışsınız :) Sizde gece kafasına kurşun isabet etmiş balıkları toplardınız :D

6. deniz bu işte ne yaparsın bir günü bir gününe tutmuyor :D sen kurdelene bişey yapmışındır :p okuyup üfledinmi ne :D

7. simendifer

simendifer Sennur

Ahaha yok reisim, bu defa insafa geldi herhalde kurdelem :p Yazıktır, bir kere de olsa tutsun bari dedi herhalde :) Okuyup üflemeyle olsa Ümit'in eşorfmanını da okuyup üfleyin bari oralarda :D:D

8. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    gecenin en sanslısı kedi olmus desenize yinede iyi bir gece gecirdiğinize sevindim inşallah bir dahaki sefere bol av yaparsınız rastgele.......

9. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Bir dahaki sefere daha kısmetli av yapmanız dileğimle tabiki kaya balığı hariç :D :D :D
    Melih kardeşim bu konuda yanlız değilsin aynı olay benim başımada Kulelide geldi ama yanımda Sennur ve kırmızı kurdalesi vardı bende bol bol kaya aldım :D :D

10. simendifer

simendifer Sennur

Eeee orada Ümit eşorfmanıyla, burada ben kurdelemle canla başla çalışıyoruz :D Sizler için varız daha ne istiyorsunuz arkadaşlar :)

11. BİLMİYORUM ARTIK :D, birdakine eşofmansız gelecekmiş bakalım ne olacak:D:D