çaalca inceğiz göleti ve b.çekmece gölü gürman çiftliği mevkii

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında harunturkmen tarafından paylaşıldı.

1. harunturkmen

harunturkmen

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    75 cm turna, 6kg yayın
    merhaba arkadaşlar sizlere av maceralarımı paylaşmak isterim isterimki sizlerde şu azalan su sıkıntısında güzel avlar yapasınız kurallara uygun
    öncelikle b.çekmece gölü gürman çiftliği mevkiisinde mükemmel bir yayın avı imkanı var
    ordan aldığım zevk hiçbrşeyde yok
    yayınların sülüğüme atlayışı ve bildiğiniz gibi kamışın o an çıkarttığı "tınn" diye gergin ses ve zillerin şakır şakır çalması müthişti
    çıkarttığım yayınların sadece 1ini eve getirdim diğerlerini dahada büyümesi için tekrar geri saldım
    he bu arada bu mevkiiye gidecek olan olursa saldığım yayınları alabilirsiniz sadece 3 yayından 1ini aldım canlı yayındı:D şaka bir yana görünüşü mükemmel bir balık bence
    anlayacağınız bu paylaşım sanırım istanbullu balıkçıların çok işine yarıyacak oraya gidipte boş dönmeniz imkansız arkadaşlar
    ve inceğiz göleti ise tam bir turna cenneti
    o kadar çok turna vuruyorki şasi ve mepslere anlatamam arkadaşlar mutlaka gidipte görmeniz lazım
    bu zevki sizlerinde tatmaınızı isterim açıkçası
    saygılarım
    he bu arada yardım isteyen olursa çekinmeden yazın yardım ederim büyük bir zevkle
    saygılarımla

2. harun91

harun91 harun

Favori Kamış:
    shakspeare odysse makina,alba lucky kamış, lineaffe oyster 4.20 ve diğerleri..
    En İyi Avı:
    İsrail sazan istavrit izmarit gelincik
    harun abicim.:) yayın sezonu kapalıydı be abim.keşke hepsini salsaydın ;)

3. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    inceğiz

selamlar harun kardeş inceğiz göletine en son 1989 yılında gitmiştim oyıllarda aynalı çıkıyordudağa sonra 1993 yılında balıklar zehirlenmiş diye duymuş ve birdaha oraya gitmemiştim bilgi verirseniz sevinirim....... daima rastgele