çadir Kampi ; Daliş Yeri

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında kadir melih tarafından paylaşıldı.

1. kadir melih

kadir melih

ARKADAŞLAR ...ege kıyılarında özellikle güney egede hem çadır kampı yapılabilecek hem de zıpkınla dalınabileçek , balık olan bildiğiniz ve paylaşabileçeginz eglenceli bir kamp alanı var mı ?

2. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Evet biz düzenliyoruz kalabalık olucaz ve çoook eğlenceli geçicek balık olurmu onu bilmiyorum ama katılın bize ve eğlenin .D

Bu arada aramıza hoşgeldiniz :

3. kadir melih

kadir melih

Müjdat Bey E

çok teşekkür ederim teklif için ...siz nereye planlıyorsunuz...

4. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Marmariste hem kamp hemde zıpkınla balık avı yapabileceğiniz yerler mevcut. Çok verimli ve doğa harikası yerler...

5. kadir melih

kadir melih

Onur Bey

onur bey marmarisi az çok tanıyorum siz hangi kampı önerirsiniz bu iş için ..hangisi avlaklara daha yakındır... inbükü, çubucak elverişli midir...teşekkürler

6. zıpzıptanay

zıpzıptanay

çubucakkk

hocam ailemle çubucaktayım 14 yıldır çubucaktayız ben derimki çubucağa gel inbükünden büyük ve balık için çok elverişli özellikle kefal karagöz levrek yatağı ayrıca hemen yanında m.t.a koyu mevcut orasıda tam bir vatoz yatağı sen en ii simi çubucağa at çadırını ... /!\

7. kerem388

kerem388

çubucak aciklarinda levrek ler cıkar çökertme koyunda yaklasık 7 ile 10 mt arasında gayet güyük akya sürüleri çökerme robinson arasındada turnalar var 20 senedir cubucakdayım bende daldıgım için ezberledım artık