Çanakkale Boğazı Bereketi (Mart 2018 Balık Avı)

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında sorsana tarafından paylaşıldı.

1. sorsana

sorsana Tolga ER

Favori Kamış:
    Mayasıllı kamış
    En İyi Avı:
    600 gr-Çipura
    Çanakkale Boğazımızda kadim balıkçılarla balık avı ve unutulmaz anların videosunu sizlerle paylaşıyorum.Kadim balık avı ve çok bakir balık meralarında macera, doğa, dostluk etkileşimleri. Bu bölümde yine ustalarımızın doğal performansları, doğada çay ve dolma keyfi, Çanakkale Boğazının eşsiz manzaraları var. Ustalarla sohbetten kısa bölümler verdim.Zira kadim bilgiler ve feyz alınası tecrübeler var. Her zamanki gibi videoalr siz kıymetli izleyicilerimiz için özenle çekildi ve kurgulanarak yayına verildi.Amacımız geleceğe bu bilgileri anları nakletmektir. Yakamoz arasında sevgili dostum Yılmaz ile en içten dileklerimiz gönderdik. Sizleri seviyor ve değer veriyorum.Bu etkileşimleri çekmek için çoğunlukla bazı anlardan ve keyiflerden feragat etmekteyim. Ayrıca kurgu, montaj, post prodüksiyon epeyce vaktimi almakta.Paylaşımın manevi hazzını tarif edemem. İyi ki varsınız sizler olmasanız bu paylaşımların çok da önemi olmayacaktı. Destekleriniz yorumlarınız için teşekkürler.

2. isoylu

isoylu ismail soylu

Harika çekimlerinizi büyük bir keyifle izledim. İyiki varsınız... Çanakkalenin sevgi dostluk dolu insanları, Allah sizlerden razı olsun.