Canlı yem temini

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında gbasibek tarafından paylaşıldı.

1. gbasibek

gbasibek Gürcan BAŞIBEK

Favori Kamış:
    Okuma Salina SeaSpin
    Favori Makine:
    Okuma Trio30
    En İyi Avı:
    1.5 Kg Levrek
    Selam arkadaşlar ben Adana'da ikamet ediyorum ve burada canlı yem satışı yapan yerler yok denecek kadar az. Olsa olsa boru kurdu oluyor onun da canlı olması tamamen şans işi. Geçenlerde internette dolanırken bu konu aklıma takıldı ve araştırma yapmaya başladım sonunda bir firma buldum İzmir'de (adını şu an vermeyeceğim adminler/moderatörler izin verirse sunarım) Telefon ile görüştüm kargo ile canlı yem yollayabileceklerini söylediler. Bende verilen banka hesaplarına gerekli parayı yatırdım 1.5 gün sonra elime canlı sülünes, yengeç ve madyalar ulaştı paketleme çok özenli ve yemlerin tamamını kontrol etmedim ama yengeçlerin hepsini canlı olduğunu gördüm. Dediğim gibi bu firmanın iletişim bilgilerini sizinle paylaşabilirim ama yasakmıdır değilmidir bilmediğim için şu anda veremiyorum. Benim gibi canlı yem sıkıntısı çekenler için güzel bir alternatif olacağını düşündüm. Kalın sağlıcakla

Bilisen01 bunu beğendi.
  2. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
  3. jigging

jigging Caner

Favori Kamış:
    Penn spinfisher surf & Lineaeffe sorrento & Lucky Craft ESG II
    Favori Makine:
    Penn Surfmaster 750 & Shimano Ultegra XTB & Exage 4000fa & shimano twinpower 4000xg
    En İyi Avı:
    seni meraklı, hadi ordan... nazar değdireceksin..
  4. ozi7

ozi7 ozan

Favori Kamış:
    okuma cedros 4.20 tele surf
    Favori Makine:
    daiwa emp6000a
    Gürcan Selam, bende adana'dayım konunun yeri burası değil ama foruma Adana'dan katılan pek fazla kişi göremediğimden her yakaladığıma soruyorum :) Yakın Avlaklar neresidir, özellikle kıyıdan levrek için? bana en uygun yer karataş hem yakın hem de yazlık ev olması sebebiyle daha rahatım. Karataşta uygun avlaklar biliyorsan benimle paylaşmanı rica edecektim.

5. Bilisen01

Bilisen01 Özcan almalı

Abiler bende adanadan amatör balıkçılıkla uğraşıyorum yıllardır istediğim noktaya gelemedim yeni meralar bilen varsa beraber gidebiliriz