Cumhuriyet Köyü Baraj göleti Organizasyon sonuçları

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında ALİCO tarafından paylaşıldı.

1. Doğru ya... 3G geldi dimi türkiyeye avrupa 4G e geçmeye hazırlandığı bu günlerde ne güzel oldu :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Eylül 2009
  2. Nejat abi, adminlerimizin organizasyon yapcağı yok galiba, geçen seferki gibi diyorum hani siz gene ben haftasonu şuraya gidiyorum die bi başlık açsanızda sonra organizasyona döndürsek:)

3. sorunun cevabını bodozlama yazdığım için sildim :) öm olarak sorunun sahibine yollim :)

4. nejat vardar

nejat vardar nejat vardar

Tabii, neden olmasın.Ben genelde C.tesi iftardan sonra komşuları alıp yola çıkınca karar veriyoruz. Ama büyük bir ihtimallle Cumhuriyet baraj gölü veya oraya çok yakın bir gölde olacağım. Gelmek isteyene her zaman kapımız açıktır.:)

5. nejat vardar

Bugün de geçen haftanın sıkıntısını atamadığım için İsrail sazanlarını katletmeye Riva'ya inmeye karar verdim.:D Hanıma davet var dedim ama İsrail sazanlarının çağırdığını açık açık söyleyemedim.:p Ne yapalım, okadar olur.;)

6. kedi

kedi kazim

Favori Kamış:
    Okuma
    Favori Makine:
    Okuma
    Abi ben buralardayım. Siteye fazla giremiyorum.
    Evdeki interneti iptal ettirdim yeniden bağlatıcam iş yerinden ara sıra bakıyorum. Kaçırdığım mesajlar olabiliyor kusuruma bakmayın. Benim iznim bitti iş başı yaptım.
    Proğrama benide dahil ettiyseniz uyarım abim

7. ubujavine23

ubujavine23 mehmet

En İyi Avı:
    220 kg geyik balığı 1150 kodiak balığı,617 kg domuz balığı
    hayırlı katlıamlar abı allah bol trofelı ısraıl katlıamları nasıp etsın

8. ubujavine23

ubujavine23 mehmet

En İyi Avı:
    :(:(:(:(:(:(

uzulerek belıryıyorum bu cumartesı ıcın yaptıgım sazan avı planım ablam ve enıstemın cumartesı gunu kapımızı calmasıyla suya dustu.ama bu onumuzdekı cumartesı bı aksılık olmazsa allahın ıznıyle gıdıorum sıze bugun burda cok guzel bı sazan avı raporu okuma zevkını taddıramadım bekleyın yakında donecegım gorusmek uzere

9. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Mehmet,

Önceki gidişinden haberim olmamıştı gubani, kusura bakma. Bu sefer dualarım seninle. Bakalım sonuç ne olur? İnşallah güzel bir av yapar ve bizlere de raporlarsın.

Selamlar, sevgiler.:)

10. ubujavine23

ubujavine23 mehmet

En İyi Avı:
    tesekkur ederım nurı abı ınsallah sızlere guzel bır rapor sunacagım.gorusmek uzere

11. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda

Bu arkadaşımızı tanıyan varmı:confused: :confused:

12. ubujavine23

ubujavine23 mehmet

En İyi Avı:
    bahsetmıs oldugum avımı gerceklestırdım

planlamıs oldugum avı gectıgımız cumartesı aksamı saat11 de evden cıkıp saat 12:30 da hıc acele etmeden avlagıma vardıktan sonra baslattım sabah 2 balık aldım bırı bır karıs kadar dıgerıde 35-40 santım kadardı lımıt ustu boy farkı gozlemlenemedıgı ıcın gerı salındılar pazar gunu oglen 2:30 da oyle bı vurus aldım kı dunyamı sasırdım kalaması acık oldugu halde takımı ılk vurusta kopardı artık ne kadar buyuk ve kuvvetlı oldugunu sız hesaplayın. aksam 6 gıbı kasnak ın zılıyle hemen yerımden fırladım ama gelen balık yıne 35-40 cm kadardı oda aynen suya ıade edıldı uzgunum sızlere guzel bır av raporu hazırlayamadım.pazar aksam ıftardan sonra olyaların yemleri tazelenıp tekrar suya bırakıldı sabaha kadar ufak caplı vuruslar ve gerı salıslar oldu bu arada ograndım kı caylama dıye tabır ettıgım balıklar 3-4 kg a kadar cıkıomus. pazar gunu sabah saatlerınde olan olayı anlatım sıze oltasının ucuna trıvırı takıp gole atan adamı kurusıkı tabancamla kovaladım adam apar topar kacdı olayın ayrıntısına gırmeyeyım netıcede adam jandarmayı alıp geldı tabı ben jandarmayı gorunce sılahı yok etmek zorunda kaldım aradılar taradılar ama bulamadılar komutan sılahı cıkar dıo bende komutanım yok sılah mılah adamı korkutmak amacıyla elımıde sılah varmıs gıbı dogrulttum oda apar topar kacdı dedım sız ısın aslına bakın adam komutana balık tutarken adamın bırı geldı burdan gıt ben balık tutucam vb tarzında sıkayette bulunmus komutanın oltanın ucundakı trıvırıdan haberı yok tabı komutana durumu anlattım trıvırı kullandıgı ıcın teppkı gosterdım karsılık verdı tartıstık sonra sılah sakası felan dedım komutan adama dondu adam ınkar ettı bende gıttım oltayı cektım ve ucundakı trıvırıyı gosterdım buyrun komutanım bu sızın ısınızı gorur dedım adamcagıza ceza yazdıkları gıbı malzemelerınede ey koydular bende az daha malzemelerımden oluyodum ama dayımın ısmını verınce benım koyden bırı oldugumu anladılar dıger adamda baska bır ılceden geldıgı ıcın sıkıntıyı ben cekmedım bıraz alelacele yazıorum kusuruma bakmayın olurmu halletmem gereken muhım bır ısım var bu arada jandarma gıttıkten sonra adam burda bekle yarım saat sonra gorusuruz dedı ve gıttı tabı ben dururmuyum hemen koye bı telefon kuzenler toplanıp geldıler arkadaslarıyla bulundugum yerın 10-15 metre ılerısıne kurulup mangal felan yaktık yaklasık olarak bı 15-20 kısı olduk 1 saat kadar sonra ben oltalarımın basındayken adam 4 kısıyle bırlık te ellerınde sopayla geldı hıs bozuntuya vermedım abı arkana bak dıyınce bızım kuzenlerın kostugunu gorduler ve bır anlık bı durgunluk yasantı ben ayrı bı tırstım onlar ayrı bı tırstı adama rıca ettım abıcım bak benım kotu bı nıyetım yok ben sana avcılıgın ahlakı kuralları hatırlattım sen kavga baslattın tatsızlık olmasın al arkadasları nı gıt dedım bak buyugumussun yanlıs bısı yapmak ıstemeyız dedım adam artık tırstıgı ıcınmı aklı basına geldı ıcınmı bılemem ama yanıma gelıp kusura bakma kardes sen haklıydın hıc dusunemedım bılmıyordum kuralları nasıl ogrenebılırım demeye felan basladı aglasam mı gulsem mı bılemedım abı ınternetten ogerenebılırsın dedım tabı bu konusmalar olurken adamların etrafı sarılı hepsı suspus :):):):):):):):) tamma kardes tekrar kusura bakma felan dedı sıze rast gelsın deyıp arkalarına bıle bakmadan cekıp gıttıler...netıcede nemı oldu hıc bu kadar tırsmamıstım :(:(:(:(:( bu tarz olayların yasanmasını ıstemezdım ama trıvırıyı gorunce damarlarımdakı kan beynıme sıcradıgı ıcın kendımı kaybettım dogal olarak bu arada avlagımda su sevıyesı 20-30 metre kadar cekılmıs yagmurları beklemek zorundayım su sevıyesının yukselmesı ıcın cunku suyun yanına ınıp cıkmak gercekten cok yorucu dık yamaclarla cevrılı bır baraj yuzme bılmeyenler ıcın rısklı tabıı yer yer duz alanlar mevcut amabalıgın oldugu yerler oyle degıl ıste neyse 2 gunluk avım boyle gectı az cok yazdım bısıler yenı konu acmadım cunku sızlerın bılmesı gerektıgı kafıdır dıye dusundum surc-ı lısan olduysa affola gorusmek uzere hayırlı aksamlar

13. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    "Yıktın perdeyi, eyledin viran"

Eee, ne oldu o kadar dua? Dua bu acemiliğe ne yapsın birader? Kalaması açık takım nasıl kopar anlayan beri gelsin. Kesin misinada çok büyük bir tahribat varmış ki kopup gitti. Bakmadın etmedin tabi ve kaçırdın balığı göz göre-göre.

Seni gidi acemi. Bundan böyle sana dua-mua yok.:mad:

14. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    .

Emirgan iskelesi değilmi orası =?

15. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    .

Mehmet , inan gözlerimi yordu mesajın okumadım.

16. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    yok değil:)

17. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    17. Org.'dan kopya çekmeye çalıştım ama nafile. İsim bulamadım.

Ancak bir ipucu yakaladım sanki. Suat'la (suat reis) birlikte kim olabilir? Bilenler/tanıyanlar olur belki?:rolleyes:

18. nejat vardar

Aytekin hayırdır, alacaklı mısın? :D

19. balık kurdu

balık kurdu ercan

En İyi Avı:
    4 kilo civarı kofana
    kullanıcı adı BARAKUDA ismi yanılmıyorsam fuat'dı.

cumhuriyet köyü organizasyonuna katıldılar, karşı kıyıda ateş yakıp ortalığı kahkahaya boğan, sazanları kaçıran gurup vardıya hani :D :D

işte o arkadaşlar. kazım (kedi ) fatih ve misafirleri ve fuat.

gecenin bir yarısı ziyaretlerine gitmiştik, kahvelerini içtik, keklerini yedik, döndük :D :)

20. eozsoyeri

eozsoyeri Erdem Özsoyeri

Mehmet abi naaptın senn ,tırıvırı atıyo diye silahla adam mı kovalanır :D:D İyi ki bir sakatlık çıkmamış,olay gerçekten çok daha fazla büyüyebilirdi,ucuz yırtmışsın.