Daiwa Emblem Pro bulamıyorum.

Konu, 'Makineler' kısmında janberk tarafından paylaşıldı.

1. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Ibrahim abi sendeki makinalar yeterli kannimca :) super ligde kafaya oynayacak kadron var :) bak timsah yavrusu dedin, onu da çikarttik :) turna orda kapandi ama bi sazan görelim senden de :)

2. Zıpkıncı İbo

Zıpkıncı İbo İbrahim Can

Favori Kamış:
    Cressi, Mares, Tusa
    En İyi Avı:
    18 kg Akya
    Royum, ne desen haklisin, gel gor ki gole irmaga gitmeyi birak, uyumaya eve gidemez olduk isten gucten. Yillik izinden kalan uc bes gunu aldim da biraz dinlenmeye ancak firsat buldum. Okyanus kiyisinda ne rahatmisiz megerse, balik tutamasak da keyfimiz yerindeymis. Mumla ariyorum o gunleri vallahi.

Onca takim taklavati ancak emeklilikte kullanabilecegiz bu gidisle anlasilan. :( Tabi o vakte kadar balik kalirsa...

Sen devam et o guzel avlarina dostum, izlemek bize yetiyor simdilik, hem de keyif veriyor sayende.

Feeder isi ne oldu bu arada?

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Su sogudu dipledi sazangiller. Nehrin debisi de artti. Göle de gitmiyorum pek bu ara. Onun için Feeder olayi bahara devam. Bu ara spin çalisiyorum. Sogukta hareketli av sistemi iyidir, isitir :)

4. janberk

janberk serdar

Favori Kamış:
    Amundson Kudos Surf, Lineaffe Surf mill, Shakespeare Cypry Carp
    Favori Makine:
    Daiwa Emblem Pro 6000, Ryobi ECUSIMA, Proskyer Nose
    En İyi Avı:
    8 Kg Baba Torik Mısır Libya açıkları, 25 Kg çekiçbaş Köpekbalığı Endonezya
    Herkese yapmış olduğu yorumlardan ve aktarmış olduğu bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Açmış olduğum bu konu bana gerek daiwa emblem pro gerekse diğer markaların modellerinin boğazda kullanılabilecek modelleri hakkında çok faydalı bilgiler aktardı. Zannedersem bu konuyu takip eden diğer arkadaşlara faydalı olduğuna inanıyorum.
    Bende bu forumdaki bilgilerden yola çıkarak ebay üzerinden kendime Emblem Pro 6000 serisi makinayı sipariş verdim. Makina 18 aralıkta kargoya verilmiş, inşaallah makinam elime ulaştığında yorumlarımı aktarıcam.
    Şimdi makinam elime ulaşmadan hangi kamışa takarım diye düşünmekteyim.

acaba http://www.avmarketi.com/asp/product/142299/KUDOS-IM-9-4-20-180-250GR-SURF-KAMIS yada http://www.avmarketi.com/asp/product/132490/Lineaeffe-Surf-Mill-4-20-mt-220-gr-Surf-Kamisi kamışlamı birlikte kullanmamı tavsiye edersiniz?

Saygılar.

5. Ramatahatta

Ramatahatta osman

En İyi Avı:
    $
    Sanırım yeni emblem pro çıkmış 125cm saran. Ne zaman gelirki buralara.