Dam Devil Stick Tele 180Cm 5-20 mi Decathlon markası: WIXOM-5 180 L 2-10 mu?

Konu, 'Kamışlar' kısmında ümit26 tarafından paylaşıldı.

1. ümit26

ümit26 ümit tuna

Balığa yeni başladım, elimdeki 3 gr lık sahteyi ve 2 nolu kaşığı uzağa atamıyorum Çok okudum kafam karıştı dam 5-25 te hissiyat nasıldır? 3 gr sahteyi makul uzaklığa atabilir mi? Keyif versin hissiyatı iyi olsun istiyorum, Çok kararsızım wixom un çabuk kırıldığını okudum ama dam da fazla sert gibi ne dersiniz? Son not: Paraya kıyıp shimano catana 3-14 gibi bir kamışa bunların ederinin tam 2 katı mı ödenmelidir? açıkçası catana nın kırılma problemini okudum üstelik acemiyim pek meyilli değilim!

2. ümit26

ümit26 ümit tuna

bir de aynı paraya wixom 210 cm 7-21 m olta var (tele orta sertlik) hissiyat ölür mü daha mı mantıklı?

3. generalgiab

generalgiab hakan

dam green corss pover tc 24 ton karbon olta kamışı , aldım biraz kullandım , fiyatını bilirsiniz , 240 cm bir kamış 5-20 gr atarlı , olta yosuna dolandı çekiyim dedim , 3 yerinden kırıldı , kabus gibi 900-1000 tl çöp , dam aman ha almayın alırsanız dam kadar düşünün , ben baya ehilim bu işlerde , demekki 2-3 klo balık vursaydı vurduğu anda çöptü , tele kamışlar işimize geliyor yerimiz ok oynayamıyoruz ama çöpler , damda olsa , 2 parça kamış bakın , özellikle dekatlon yada diğerlerinden uzak durun , para veriyoruz verdiğimiz paranın en iyisini istemek hakkımız , özellikle dechatlon ürünlerinden uzak durun , araştırın bulursunuz

4. generalgiab

generalgiab hakan

kullandığım dam kamış dechatlon kamışlara fark atar , ben bu kazığı yedim , sizdikat edin , verdikleri değerler gerçek falan değil kanmayın