Dapiran dan hafta sonu çıkarması

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında zıpkın tarafından paylaşıldı.

1. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Erkin arkadaşıyla pazar günü vurduğu balıkların resimlerini gönderdi.İkisinide tebrik ediyorum.

2. Erkin ve arkadaşını kutluyorum. Paylaşımın için sevgili Hasan sanada teşekkürler, Bu hafta senden birşeyler yok mu? Tatilinde umduğunu bulamadın mı?

3. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Ahmet abi 3 gün boyunca tek dalış yaptım onda da 5 tane balık vurdum, Ama vurupta parçalayıp gidenler kahretti beni,1 tane kiloluk kefal, 1 tanede yarım kiloluk karagöz, karagözü elimden kaçırdım, kefal parçaladı gitti, toplamda 7 balık vurdum beşini sudan çıkarabildim.Abi gece hayatı mahvetti beni fethiyede, akşam geç yatıp sabah kalkamayınca, mecbur öğlen gitmek zorunda kaldık denize, ondada suyun üstündeki jetski leri tekneleri takip etmekten suyun altına bakamadım..

4. Demek ki senin gece hayatın balıkların yaşamalarına şans getirmiş. Yoksa vay o balıkların haline. :D :D :D Bizde Zıpkın Hasan hayatta boş dönmez diyorduk.;)
    Olsun yinde boş dönmemişsin.Tebrikler...

5. erkin arkadaşımızı tebrik ederim rastgelsin.....

hasancım senide tebrik ederim o kaçanlara takma kafana biri gider bini gelir rastgelsin kardeş...:)

6. Erkini ve Arkadaşını tebrik etmek lazım . Bizim Hasana gelince Gece hayatına hızlı bir dalış yaptığı için gündüz dalış yapma imkanı bulamamış. : ) sağlık olsun öbür hafta nasipse gideceğiz zaten ozaman vurursun. Berhan sabırzılıkla bekliyor bende tabiki..Yeni zıpkıncı adayı olarak : )

7. Ümit sende zıpkınla mı avlanacaksın artık:confused:
    O balıklara acıyorum valla bir yandan Hasan, bir yanda da sen vay anam vay o balıkların haline.:D :D :D

8. Evet Ahmet Abi biraz izmir de su seviyesi yükselecek ama o kadar olsun ? Hasan girdi kanıma yakında beni elimde zıpkınla görürseniz şarşımayın..Ama ilk once teknik bilgilerin hepsini öğrenmeden kolay değil.

9. Seni bu azimden dolayı kutlarım Umarım Hasan kardeşimden gerekli taktikleri kapar sitemizi yakaladığın balıkların resimleri ile renklendirrsin. Ümit senden ben bayağı ümitliyim. Sen bu işi yaparsın senden kaçmaz.

10. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    Ahmet abi biz ümitle karar verdik ne varsa zıpkında var galiba,oltanın yeri ayrı ama napçan abi deniz sevdası;) Hasanda prof. olarak kürsüden bize yardımcı olcak artık :)

11. Berhan sendemi kardeş?....
    Tamam kardeşler,eski biz zıpkıncı olarak; ben eski malzemeleri depodan çıkartayım. Bir kontrol edeyim karede ben de varım bilginiz olsun.

12. allah:eek: artık denizede girilmez baksana zıpkını alan geliyor:eek: :D

13. Kardeş sende katıl bizlere, reiste gelir beraber dalarız:D :D

14. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    tebrikler paylaşım için teşekkürler

15. djemr

djemr

Favori Kamış:
    Olta, Zıpkın
    En İyi Avı:
    Kırmızı Benek alabalık, 5.5 KG
    Depiran bos donmuyor bu aralar masallah! Fotograf ve paylasim için tesekkurler.

16. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    güzel balıklar, tebrikler.

17. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    Ahmet abi baksana başka çare kalmadı :) çıkar malzemeleri okeye dördüncü aranıyorrrr;)

18. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    Melih reis artık bizler suyun içinden,sen dışından :) balıkların vay halineee

19. Bizim kisi muhteşem dörtlüye doğru gidiyor : ) çegirgeler dalın : ) hadi bakalıms hayırlısı..

20. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Tebrikler arkadaslar. Daha bol daha büyük avlar dilerim.