denizli karakurtda balık avı

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında aslanhan tarafından paylaşıldı.

1. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    herkese merheba denizli karakurtda balık nasıl tutulur hangi malzemeyle. simdiden yazanlara teşekkürler:) :)

2. mesnevi

mesnevi

Favori Kamış:
    tekne-olta-sasi-kepçe
    En İyi Avı:
    Turna 1200 gr
    evet bencede oltayla tutulur.hehehe:)

3. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    başka neyle tutulur ki:D :D :D

4. prof_turna

prof_turna

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 4,5 kg.
    bende katılayım bari olta ile tutulur :D:D:D ama bazı yerlerde holta ilede tutuyorlarmış ;)

5. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    cevaplarınızı bekliyorum sayın büyüklerim ve sayın abilerim

6. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    :confused: :confused: :confused:

7. prof_turna

prof_turna

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 4,5 kg.
    valla kardeş inan o tarafları hiç bilmem. ama biraz beklersen mutlaka soruna cevap bulursun. sana şimdiden rast gelsin.

8. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    inşallah gelir cevap :rolleyes: :rolleyes:

9. nertikus1

nertikus1 Naci ERTİK

Favori Kamış:
    şamandıralı,makaralı
    En İyi Avı:
    9 kg yayın
    5 kg sazanı nasıl tuttun diye sorsam:O

10. mehmet020

mehmet020

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    rekor yok daha
    kardeş bende denizliliğim ama daha hiç balığı nasip olmadı çünkü orda balık avı yasak sirküler kısmına bakarsan avlanılacak göl ve barajları görebilirsin. adı da karakurt değil gökpınar olarak geçmekmekte. eğer ben yanlış biliyorsamda özür dilerim sen hatamı düzelt.

Son düzenleme: 21 Haziran 2007
  11. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    küspe kullanarak tuttum

12. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    ben asri mezarlığın arkasındaki baraja gidiyom karakurt tarafından o barjın adı ne biliyon mu?

13. mehmet020

mehmet020

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    rekor yok daha
    oğuzhan kardeşim benim bildiğim gökpınar barajı o yüzden yasak diye hiç gitmedim eğer serbestse ne duruyosun ki ama sezon açılınca.

14. mehmet020

mehmet020

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    rekor yok daha
    tuttunmu balık o barajda. varmı yani

15. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    tuttum ama ben daha hiç büyük balık tutamadım geçende gittiğm de yan tarafımda bir abi vardı paraşütle 1 kg sazan tuttu

16. deePblue

deePblue na

bahsettiğiniz barajın resmi adı "vali recep yazıcıoğlu barajı"dır. :D ama gökpınar ismi daha çok rabet görür..
    çok yeni ve ufak bi baraj olduğu için ordan balık olarak bi şeyler beklemek kanımca yanlış..yasak konusunu tam bilemiyorum..her barajda olduğu gibi "her türlü avcılık yasaktır" levhası ordada vardı ama bilemiyorum işte :D
    en önemlisi şu paraşüt olayı..oğuzhan kardeşim o paraşüt denen illetle avlanmak yasak..lütfen sen daha yolun cook başındasın.sakın merak salıpta onu suya sallama...
    bak sana tavsiyem o baraj için..yap 3-4 takım sallama..uclarına 50 gr kurşun bağla.güzelce solucanınıda bul..kesinlikle balık tutarsın..amma kadife amma sazan..fakat bunları lütfen geri sal.çünkü ufak çıkacağından eminim..hem inan bana hiç tadı da yok onların :D hatta kokuyoolar..ıyyy..
    3 sene sonra beraber gidip büyüklerini cekeriz inşallah ;)

17. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Ahmet Kardesim soylenmesi gerekenleri tamamen soylemis, lutfen dikkate aliniz. Bu cesit balikcilik kanunen yasaktir. Ifade edilmesi bile bizce sakincalar icerir.. Kendine iyi bak ,rastgele...

18. mehmet020

mehmet020

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    rekor yok daha
    ahmet kardeşime katılıyorum. yasak konususuna gelince sirkülerde yanlızca gökpınar deresi olarak geçiyor tamamen yasaklı yer. yani sezon açılınca gidilebilir. tabi bilen birileride varsa bilgisine başvurmak isteriz.

19. isyankar2009

isyankar2009 ali

Favori Kamış:
    sadece olta(gırgır-anten)
    En İyi Avı:
    aynalı sazan(8,75 kg)
    kardeş sen paraşüt kullanma

kardeş sen paraşüt kullanma bizler sana yardımcı olalım.öncelikle vali.recep yazıcıoğlu barajının koruma altında olduğunu bilmeni isterim.ama illaki orada av yapacağım diosan küspe aparatı denen civata timsali aletlerden al birkaç adet 2-3 no küçük iğne bağla üzerine 4ad.mısır küspesi ile birlikte zokalara tak solucanı nasibini bekle ben ne zaman oraya gezmeye gitsem bu teknikle av yapıyolar vede güsel balık alıyolar ama bide küçükleri geri salsalar daha iiii olcak ama nerde umarım sen sirküleri dikkate alırsın.şu sıralarda sarı sazan bol miktarda çıkıyomuş die duydum rastgele

20. desperado20

desperado20 Soner

Favori Kamış:
    2.70 anten 10 bilyeli fisherman makine
    En İyi Avı:
    2.5 kg sarı sazan
    Gökpınar Barajı

Öncelikle merhabalar arkadaşlar ! Denizli merkeze oturmaktayım gökpınar barajına sayısız kez gittim deneyimim var! Gitmek isteyen arkadaşlarım eğer araçları varsa Değirmende canlı alabalık restorantıntın yanından honaz yolunu takip edip bir kaç köyün içine girin daha sonra köyün içinden direk yukarı çıkıp tarlaların içinden arabayla gölün kenarına kadar girebilirsiniz gölün kenarına arabayla gidebileceğiniz tek yol bu ama tarla yolu biraz bozuk !!! Evet her barajda olduğu gibi oradada '' GÖLE GİRMEK BALIK TUTMAK YÜZMEK TEHLİKELİ VE YASAKTIR '' die levhalar var ama takan kim heryerde 7den 70 balık tutan insan var ama şunu söylim arkadaşlar balığı kokusundan yenmez :) Yem olarak ben genelde balya şeklinde ortası delikli küspe küspeye idam düğümü atıyorum 25 gramlık ortası delikli kurşun takıp sabitiliyorum küspenin etrafına 4 tane iğne takıyorum iğnenin ucuna ise sana kalmış hazır yem hamur darı bence en ideali solucan takabilirsin bu takımı ister sallamada kullan istersen Gırgırda !!! Gökpınarda İsrail sazanı dolmuş taşmış tad vermiyo ama ben orada 2006 yılının haziranında 2.5 kilo sarı sazan tuttum ama ne fayda kokudan yiyemedim :D gitmek isteyen kardeşlerim asri mezarlığın oradan da gidebilir hemen yanından yol gidiyo ama arabanızı oraya sakıınnn koymayın çünkü hırsız dolu heran döndüğünüzde camınız krılmış teybiniz çalınmış olabilir herkeze bol şanşlar gökpınar balık zevkini ve ihtiyacını gidermek için bire bir ama bi tane ağaç gölgesi yok mutlaka şemşiye götürünüz !!!!!