Denizli ve cevresi

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında sgntch tarafından paylaşıldı.

1. sgntch

sgntch

Merhaba arkadaslar. Denizlide veya komsu illerin denizli merkeze yakin kisimlarinda avlananlar var ise nerelerde avlandiklari konusunda bilgi verebilirler mi? Simdiden tesekkurler..

2. arkhe

arkhe

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    alabalık şimdilik:)
    varben çamelide yapraklı barajı ve çameli çaylarında hava guzel oldukça avlanmaya gidiyorum

3. Birde beni götüreceksin değilmi sözün var unutmamışsındır inşallah:) :)

4. sgntch

sgntch

Baris hocam bayramda musaitsen bulusup bi baliga gidelim ozaman.

5. arkhe

arkhe

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    :) unutmadım ya seni davetettiğimiz zaman şöyle balığın bol olduğu bir zaman olmalı :) onu bekliyorum mahcup olmak var

6. arkhe

arkhe

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    erdem merhaba bayramda yapraklı barajı pek iş yapmaz açıkçası yapraklı barajının en iyi iş yaptığı donem bahar tabiki alabalık için

çameli çayına gidebiliriz ne nasipse artık

7. deePblue

deePblue na

hocam ben gecen seneye kadar asri mezarlığın altındaki R.yazıcıoğlu barajına gidiyordum :) bisikletle gidiyodum ve akşama kadar tuttum kadife ve sazancıkları biriktirdikten sonra hepsini geri bırakıyordum :) hayvancıklar bir türlü büyüyemedi orda :( ama zaten barajın durumu buna müsait değil..Oraya gelenler sağolsunlar 8-10cm lik kadifeleri ve sazanları tuttuktan sonra sanki bi orkinos yakalamış edasıyla misinaya diziyorlar ve bellerine asarak götürüolar.ama o götürdükleri balıkları napıoalr ??? inan cok merak edyorum :( e bu durumda zaten ordan büyük balık beklemek hata olur...Sadece balık tutma egomu tatmin etmek için gidiyordum.Bunun dışında adıgüzelden ve yapraklıdan güzel avlar cıkardık..Size tavsiyem adıgüzel olabilir.Eğer orayı bilen bi arkadaşla giderseniz gercekten güzel kuzularla geri dönebilirsiniz..
    saygılar..merkeze uzaklığı ortalama 95km.

8. sgntch

sgntch

Ahmet arkadasim verdigin bilgiler icin tesekkur ederim. Recep yazicioglu baraji dedigin sanirim honaza giderken gorunen golet. Orada bu mevsimde balik bulmak mumkun mu? Avlanmak yasak saniyordum serbest mi?
    Tesekkurler...

9. deePblue

deePblue na

evet orası dostum :)arkadaşım valla dediim gibi ben 1 senedir gidemiyorum..ama soğuklar başladı biraz biraz..sanırsam zor balık çıkar :( bide ne zamandır yğmur yok,orda su pek durmuyor yağmur olmayınca..
    yasak konusunda tam bi bilgim yok ama yazın cok avlanan oluyordu.bide ulaşım problem olabilir.arabayla gidersen,arabayı cok güvensiz bi yere bırakmak zorundasın,daha sonrada yürümen gerek..Ama su fazla olsaydı buna gerek kalmazdı,şimdi su cekilince epey yol lazım suya ulaşmak için :)
    bence sen adıgüzeli düşün :) ben küspeyle cok güzel avlar cıkarttım orda..
    saygılar

10. ozan

ozan Ozan

Yapraklıyı rahat bırakın biraz katliyamlar sonunda belini doğrultamıyor baraj

11. mustafa_1990

mustafa_1990

Favori Kamış:
    makina+kamış
    En İyi Avı:
    sazan;2.35 kg
    kemer barajı var.
    çok iyi yayın balığı ve sazan çıkar.

12. redsniper

redsniper

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 3
    arkadaşlar benim evim r.yazıcıoğlu barajına yakın. ben orda baya av yaptım. 3_4 kiloluk sazanlar çıkıyo. tabi herkes çıkaramıyo. denemek isterseniz uygundur sazan avı için. dezavantaj olarak aracınızı yolda bırakmanız gerekiyo. anayola yakın biyerde bırakırsanız iyi olur, genellikle tenha olduğu için araçlara zarar verenler oluyo, dikkat etmek gerek. ayrıca göl zemini oldukça kötü olduğu için dayanıklı misina ve oltalar kullanmak gerek. şu aralar israil sazanı istilasına uğrayan gölde kadife nesli, alalık nesli... tükendi demek mümkün. israil sazanı yakalamak isterseniz bakkala uğrayın ve ekmek alın. israil sazanı bu bölgede ekmekle iyi av verir. rastgele...

13. ozan

ozan Ozan

:D :D :D hep böyle olur denizli çevresinde biyere git arabana sana vs zarar verirler 150 km öteye balığa gelip rahat rahat avlarlar ah ah birde ben anlasam şu dünyanın işlerini

14. ChatLahK

ChatLahK Abdurrahman

Favori Kamış:
    Lineaeffe - New Cobra
    Favori Makine:
    Okuma Safina Pro
    En İyi Avı:
    1700 gr Çipura, 3490 gr Levrek, 2200 gr Kefal
    katliamı yapan amatörler değil. yetkililer huzurunda ağ atılıyor. çıkanlarda devlet elinden satılıyor. biz zamanında çok söyledik ama dinleyen olmadı. bende artık gitmez oldum.

15. ozan

ozan Ozan

çamelide değil gölhisar yeşil derede

16. ozan

ozan Ozan

ben denizli avcısının oraya nasıl geldiğini ve ne yaptığını iyi bilirim. istersen bana anlatma bunları dinleyecek birilerine anlat. otobüs dolusu adam 25 gr. sazanları çuvallar dolusu taşıdılar. devlet eliyle dediğin dün daha. tutacak bişey kalmadı ki. yapraklıya ne oldu ise amatör baskısından oldu gerisi yalan gerisi hikaye

17. mustafaeren20

mustafaeren20 mustafa

Favori Kamış:
    daiwa-okuma -banax-shimano
    En İyi Avı:
    turna 4,5kg-sazan 4kg
    acaba yapraklı barajı yasakmı bilgisi olan varmı.ben çivrilde oturuyorum ışıklı gölündede israil sazanı kapladı 2-3 senedir sazan tutan arkadaş parmakla sayılacak kadar az.turna fena deyil ama küçük çıkıyor.

18. sgntch

sgntch

Valla ben üşenmiyorum ve bu hafta sonu güzelçamlıya gidiyorum. Gölü mölü geçtim.

19. leppard

leppard Karatepe

Favori Kamış:
    Eurofish Powerjig 1.50 m Jig Kamış
    Favori Makine:
    RYOBI Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    1 Kg Çipura + 1 Kg Sazan
    Arkadaşlar çavdir Baraj Gölü Ne Durumda Orayi Deneyelim Mi ?

20. yalcinicli

yalcinicli