Denizli ve cevresi

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında sgntch tarafından paylaşıldı.

1. BASAGAOGLU

BASAGAOGLU

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    4kg sazan
    yapraklı barajı

orası doğası ve suyunun temizliğiyle değişilmez bir yer dediğiniz gibi aynalıya yazık oldu orada balığı bitiren olta balıkçıları değildir buna sebep olan suyun iyice çekildiği son iki senedir kooparatifin serdiği metrelerce ağlardır gözlerimle şahit oldum henüz 250-500 gram olan balıkları römork dolusu alıp köy köy sattıklarına gözlerimle şahit oldum ağlasak ne fayda ama belediye başkanıyla görüştüm ve ağ serilmeyeceği sözünü aldım umarım bir kaç yıl sonra eski haline dönecektir ve lütfen kaçak avcıları ve ağ serenleri şikayaet etmekten geri kalmayalım 3-5 kontör bu avcılık için yaptığımız masrafın yanında hiçtir saygılar:confused:

2. mehmet020

mehmet020

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    rekor yok daha
    burası nerde mustafa abi tarif edermisin ayrıca nasıl yem kullanacağız

3. aslanhan

aslanhan Oğuzhan Özdemir

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    SazaN 5,650 kg
    geçende ben adıgüzeller barajına gittim 4 tane 1er kg yayın aldık bitanede 2kg sarı sazan :)

4. solakali79

solakali79

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Sazan 2KG
    Bundan 2,5-3 ay önce haziranın sıcağında öğlen vakti 5 tane tanesi 1'er kilodan fazla sazan aldık ama sazanlar hastalıklı heralde üzerleri yapışkan bir maddeyle kaplıydı ve kokuları çok kötüydü ama şuda bir gerçek öylenin o sıcağında balık bu kadar oynar mı? hayret doğrusu 5 dk bir balığın su yüzüne çıktığını görebilirsiniz heralde benim tahminim oksijen azlığından balık su yüzüne çıkıyor balık tutmak için çok güzel küspeyle balık garanti ama tuttuğunuz balıklar yenirmi HAYIR HEPİNİZE RASTGELE

5. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    erdem kardeşim aramıza hoş geldin arkadaşlar gerekli bilgileri vermişler zaten sana başarılar sana kalmış