denizli yapraklı barajı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında turker tarafından paylaşıldı.

1. leppard

leppard Karatepe

Favori Kamış:
    Eurofish Powerjig 1.50 m Jig Kamış
    Favori Makine:
    RYOBI Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    1 Kg Çipura + 1 Kg Sazan
    Yapraklı

yapraklı nedir arkadaşlar son izlenimlerr ???

Bu hafta sonu oyumuzu kullandıktan sonra ailemle Yapraklı Barajı Gölü'ne çadırımızıda alarak 3 günlük kamp yapmaya gideceğiz. 4 kişilik bir kamp olacak bu ve kızmızın ilk balık kampı olacak daha kendisi 2 yaşında....

Kendim defalarca Yapraklı ya gitmiş biri olarak ailem ile ilk kamp yapabileceğim
    yer önerisinde bulunursanız minnettar kalacağım.

Malum biliyorsunuz su seviyesinin azlığı sebebi ile bir çok yeri dik ve ağaçlık kısımları çok yukarıda kalmış durumda....

Son düzenleme: 16 Temmuz 2007
  2. baskanmercan

baskanmercan

Haydi Baliğa...

Iki Yildir Denizlide Yaşiyorum..mantar Balikçiliğina Gönül Veren Tüm Denizlileri Organizasyon Yapmaya Davet Ediyorum..çamlik Ta Ikamet Etmekteyim..işim Gereği Boş Vaktim Mevcut..hatta Hemen Bu Hafta Sonu Bir Deneme Yapabiliriz..yaprakliyi Bilen Veya Bunun Dişinda Bir Fikri Olan ..bu Hafta Sonu Veya Daha Erken Bir Yolculuk Yapabiliriz..ciddi Yorumlar Bekliyorum..haydi Rastgele..havada Kalmasin..

3. baskanmercan

baskanmercan

Bu Arada Ismim Serkan Kütahya Da Yaşiyordum Hemen Hemen Her Sabah 5 De Baliğa Gider 10 Da Gelip Dükkanimi Açan Birisiydim.. Ama Buraya Yerleştikten Sonra Gerek Yabancilik Gerekse Uyum Sorunu Yüzünden Henüz Hiç Baliğa Gidemedim..gerçek Balikçilar Ne Denli üzgün Olduğumu Anlamişlardir..her Kipaya Migrosa Gittiğimde O Malzemeleri Gördüğüm Her Yerde Içim Bir Kötü Oluyor..isterim Ki Bir Ekip Olsun Ve Bu Yaz Bende Denizlide Baliğa Gidiyorum Diyebiliyim..eğer Bu Sitenin Amaci Bu Değilse üzülürüm..umarim Güzel Arkadaşliklar Kurariz,hayatta Iyi Kötü Hiçbirşey Düşünmediğim Sanki Ruhumun Dinlendirdiğim Tek Yer Balik..hesap Edin 2 Yilda Ne Kadar Yaşlanmiş Olduğumu...29 Temmuz Düğünüm Var 28 Temmuz Değin Yine Gelirim Sizlerle Baliğa..ama Nedense Sanal Geliyor Ama Yinede Rast Gele..otuyorum Her Gece Youtube Tan Balik Avlarini Izliyorum Herkesin..siz Anladiniz Beni..neyse Arkadaşlar..umarim Birisi Birgün Bu Siteden çikar Ve Haydi Serkan Geliyormusun Biz Kaçar Der..işte Balik Böle Bişey Hiç Yüzlerini Görmediğim Insanlara şimdiden Arkadaş Deyip Onlarla Hiç Bilmediğin Bir Yere Götürebiliyor..şimdiden Ilginize Teşekkürler..serkan Mercan Denizli çamlik...

4. lambukas

lambukas

Favori Kamış:
    ne bulursam...:)
    En İyi Avı:
    müren...1,5 metre
    merhabalar bende varım arkadaşlar...:)bir zamanlar yapraklıda kamp yapmıştım o bölgede su sıkıntısı çekebilirsiniz kaynakların yakın bölgelerine kurarsanız daha rahat edersiniz...ama genede o bölge insanıyla konusp daha detaylı bilgi alabilirsiniz...rastgelsin...

5. leppard

leppard Karatepe

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    RYOBI Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    1 Kg Çipura + 1 Kg Sazan
    forumun denizli den arkadaşlarla canlanmasına çok sevindim....
    denizli amatör balıkçıları diye sabit bi sayfa isteyelim bence mod lardan...ne dersiniz ??

6. yatagan20

yatagan20 erkan kaya

Favori Kamış:
    albastar RR60
    En İyi Avı:
    sazan 10 kg
    arkadaşlar, hafta sonu yapraklıdaydım.üç tane yarımşar kg'lık aynalıyı zor yakaladım.diğer arkadaşlarda da durum farklı değildi.barajın su seviyesi çok düşükve sulama için hızla su bırakılıyor.ağustos ortasında su baraj kapaklarının altında kalacak.ayrıca bölgede bulunan su ürünleri kooperatifi üyesi köylüler iki gün sonra ağ sermeye başlayacaklar.anlayacağınız yapraklıda durum çok kötüye gidiyor.bu sezon bir daha oraya gitmeyi düşünmüyorum.

7. leppard

leppard Karatepe

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    RYOBI Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    1 Kg Çipura + 1 Kg Sazan
    Eyvah !!

yapmayın ya arkadaşlar bu durum beni gerçekten çok üzdü....
    Ağ gerilecekse gidişimiz piknikten öteye geçemez zaten be demirköprüye doğru yönümü değiştireyim en iyisi....

8. leppard

leppard Karatepe

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    RYOBI Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    1 Kg Çipura + 1 Kg Sazan
    erkan başka önerebileceğin yer olacak mı peki...

9. yatagan20

yatagan20 erkan kaya

Favori Kamış:
    albastar RR60
    En İyi Avı:
    sazan 10 kg
    muammer kardeş,şimdilik adıgüzel ve bozdoğan barajlarını tavsiye ederim.iki ay sonra başka yerleri söylerim.bakarsın beraberde gideriz.

10. yatagan20

yatagan20 erkan kaya

Favori Kamış:
    albastar RR60
    En İyi Avı:
    sazan 10 kg
    muammer kardeş,şimdilik adıgüzel ve bozdoğan barajlarını tavsiye ederim.iki ay sonra başka yerleri söylerim.bakarsın beraberde gideriz.

11. yatagan20

yatagan20 erkan kaya

Favori Kamış:
    albastar RR60
    En İyi Avı:
    sazan 10 kg

12. yatagan20

yatagan20 erkan kaya

Favori Kamış:
    albastar RR60
    En İyi Avı:
    sazan 10 kg
    mummer kardeş,şimdilik adıgüzel ve bozdoğan barajlarını taviye ederim.iki aya kadar başka yerlerde olabilir.bakarsın beraberde gideriz.

13. yatagan20

yatagan20 erkan kaya

Favori Kamış:
    albastar RR60
    En İyi Avı:
    sazan 10 kg

14. leppard

leppard Karatepe

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    RYOBI Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    1 Kg Çipura + 1 Kg Sazan
    adıgüzele güdüyoruz size dönüşte bilgi vereceğim arkadaşlar
    dün akşam 19 00 21 30 arası denizli içindeki yazıcıoğlu sulama barajındaydık
    israil sazanı ortalığı sarmış hiç zevk vermedi gece Yayına gelmek üzere bölgeden ayrıldık.

15. Ferhat35

Ferhat35

merhaba,
    ben de İzmirli olduğumdan orda avlanırdım.Fakat okulum gereği Denizli'deyim ve av tutkumu bi şekilde gidermek istiyorum. Daha önceden sadece bir defa tatlı su tecrübem oldu. Ama burda gidebileceğim yerler ve kişiler olursa kendimi geliştirebilirim diye düşünüyorum. buarada ben de Denizli'de Çamlıktayım :) umarım burdaki arkadaşlarla biraraya gelip bir organizasyon yaparız. İstediğiniz an katılırım.

16. serhatyuksel20

serhatyuksel20 serhat yuksel

selam arkadaşım öncelikle yapraklı barajı denızlı değil burdurun gölhısar ilcesındedır.artık yapraklı dıye bıryer kalmadı desek olur cünkü su kalmadı ama yınede gıtmek istersen öncelikle göl hisara gıtmen gerekıyo oraya yaklasık 25 km dalaman çayı uzerıne kurulmuş muazzam bıryerdı alabak aynalı ve sarı cıkar gelelde hamur kulanılır ala bakı içinde kaşık eger şansın varsa iri boy aynalı ve sarı cıkattabilirsin ben gecensene yaklaşık 7 kılokuk aynalıyı dışarıya alamadım ve kaçtıve ogun bu gundurde gıtmıyorum iden arkadaşlarım da boş dönüyo.iyi akşamlar;)

17. talatger

talatger Talat Ger

Favori Kamış:
    Shimono
    En İyi Avı:
    Sazan 10 kg
    Evet arkadaşlar.Malesef yapraklı barajı bitti.Yalnız bu sene oraya balık atıldığını duydum bir de yağmurlar güzel yağarsa belki sezon açıldığında av olabilir.
    Geçen sene ne zaman gittiysek eli boş döndük.

18. leppard

leppard Karatepe

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    RYOBI Ecusima 8000vi
    En İyi Avı:
    1 Kg Çipura + 1 Kg Sazan
    Yaprakli Baraji

Şimdilik yağışlar iyi gidiyor bu bölgede eğer kimse katliam yapmıyorsa
    yeni sezonda 3 5 parça sarı sazanla döneriz oradan die ümit ediyorum.

19. celebili

celebili hakan aslan

Favori Kamış:
    4.5 metre dam kamış shimano makina
    En İyi Avı:
    düz sazan 5 kg
    Sayın arkadaşım. yazın bir kaç kez yapraklı barajındaydım. gerçekten olta balıkçılığı için müthiş bir yer. ancak en son ağustos ayında gitttiğimde su o kadar çekilmişti ki ve o kadar çok avlanan vardıki (40 - 50 tane olta atanmı ararsın, sallamaları döşeyen mi) orada bu sene balık kalmayacağını düşünüyorum. en azından büyük balıklar temizlenmiştir. ama şansını yine de denemek istersen sen bilirsin. herkese selamlar

20. kıvırcık ali

kıvırcık ali ali

Favori Kamış:
    8 metrelik kamış
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 7.300 gr
    kıvıcık ali diyorki

illlaki demir köprü iyibi gurup yapsakda gitsek nedersiniz canlar
    orada yayın sazan levrek israil sazanı sudak hepsi var tabi tutabilene