Dikkat!!!Mersin

Konu, 'Bölgeler' kısmında svr0607 tarafından paylaşıldı.

1. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    71cm 1.6kg denizturnası,1.2 kg levrek 10 kg civarı bir akya gözlerimin önündeydi....
    sayın adaşım ve abim solinin ordan en çok ve iri boyutlarda kefal rahatlıkla yakalarsın ancak yemeni önermem..Çünkü kanalizosyanlarla besleniyorlar....Arada iskelerin yakınından geçen 3-5 kg civarı levrekler görmüştüm tavsiyem bunlardır kefal zaten zevksiz bişey.Mersinli bir abimden öğrendiğim kadarıyla levrek için 8.5 numara mavi zargana ile iyi bir av neticesi alabilirsin Rastgele....

2. ANILKADİR

ANILKADİR anıl kadir

Favori Kamış:
    okuma spin 2,40
    Favori Makine:
    okuma sna 40
    En İyi Avı:
    tirsi-istavrit
    selam,

sevgili kardeşim yazdığın bilgiler için çok teşekkür ederim.
    geç cevap yazıyorum çünki izinde olmamdan dolayı internete ulaşamadım.
    balık olayına gelince sıfır a sıfır elde var sıfır :mad: :mad: :mad:

birdahaki sefere inşallah...

iyi avlar dilerim...

3. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    71cm 1.6kg denizturnası,1.2 kg levrek 10 kg civarı bir akya gözlerimin önündeydi....
    Bence balık yakalayamıyorum diye canını hiç sıkma..Gerçekten çok azaldı:(:( ama buralarda şu sıra bollaşan belli türler var.Lagos bol çıkar oldu...Levrek bol kefal aşırı bol....Bende bol şanslar dilerim

4. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Organizasyon

Bir aksilik olmazsa 14 ağustosta Mersin/Silifke'de olacağım.Ben derim ki oradaki arkadaşlarla toparlanıp bir organizasyon yapalım.Adana,Mersin,Erdemli,Silifke,Taşucu...

18 Ağustos Cumartesi Akşam toplanıp gece av yapılabilir ya da bir tekne ayarlanıp Silifke'ye 30 km uzaklıktaki Silifke-Antalya yolu üzerindeki Boğsak Köyü'den açılabiliriz...

Farlklı alternatifler de düşünülebilir tabi...

Bekliyorum...

5. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    Çok iyi olur valla haftasonu dersanemde yok..Ama boğsak silifkeye 17 km uzakta:)Mersinden gelebilecek bikaç kişi var arif tıraş,mersinli nickli nuri abi onlarında haberi olsun

6. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Anıl bekliyorum ben de herkes bu yazıyı görsün diye...Adana'dan gelen arkadaşlar var,uygun bir yer bulunur elbet,esas olan öncelikle dostluğu pekiştirmek...

Bu arada eğer Taşucu'nda isen gelince görüşelim mutlaka..özel mesaj alanına bakarsan sevinirim..

7. merkury33

merkury33 HASAN

Favori Kamış:
    tahta, el oltası
    Favori Makine:
    mercury90
    merhaba Mersin merhaba
    ben forumda yeniyim. 2007 den 2011 e 4 yıl geçmiş. Mersinli arkadaşlar nerelerdeler bilen var mı? mersinden katılım az gibi. tanışalım.