diyalog..

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Birahas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. N@mık

N@mık

Favori Kamış:
    Bilgi, Deneyim, Emek, Sabır ve Nasib
    En İyi Avı:
    Kocaman bir hayaldi kaçan
    içimiz dışımız kefal oldu zaten o da bitince Kundu da ne yapacağız bakalım..?

İskandil gibi geliyo oda oltada... Şöööle mücadele falan olsa gönlümüz kabarsa biraz tadı olacakta işin...

Baksana millet videolarda ne balıklar alıyo... Onlar ne kamışsa...:D :D

2. selim78

selim78

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    2 tane istavrit :)
    ABICIM SENDE HERYERI BILIYON HEEEE :) ORADA EN KOMIGI MILLET KAMIŞI BI SALLIYO ABIII HOOOP ELEKTRIK TELLERINE BI DOLANIYO SONRA :) CEKIYORLAR HOP BIRADER YAPMA DUR DEMEYE KALMIYO IK ITEL BIRBIRINE DEYINCE BI PATLIYO ABII SONRA CENDERMELER ZIPLIYO HEMEN DAGIL BEYLER :d:d

3. N@mık

N@mık

Favori Kamış:
    Bilgi, Deneyim, Emek, Sabır ve Nasib
    En İyi Avı:
    Kocaman bir hayaldi kaçan
    eee Burası Ege Gibi Değil

Baksana arkadaşlar limitleri tartışır olmuş 2 kg çipura falan diyolar. Biz ööle dinliyoz...

Balık olmayıncada adım adım geziyoz sahili serseri mayın gibi.. Benim adımlar Antalya il sınırını geçmiştir sanırım..

Bizde limitleri balıklar belirliyor....

(Günde 5 ad. Balıkçı Uyuz edilir, Boy min. 168 olacak):D :D

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    tşk

Sevgili Ercan ,geçen gün benzincideyken gördüm ,çok etkilendim.Son model bir fiat doblo ,arka camında da '' bu arabada dünyanın en pahalı mazotu kullanılıyor ''yazıyordu.Kişisel bir protesto zannetmiştim ama örgütselmiş demekki.:)

5. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Hakli adamlar. Türkiye ye geleyim bende bulucam o cikartmalardan, en azindan bir ay bendede olsun :(

6. biz türkler lüksü severiz ucuz olunca almayız sanıyorlar heralde...:D

7. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    abi ben benzin degilde bugün gördügüm ve canımı bayagı sıkan bişeyi paylaşmak isterim yer eski özel kadıkoy hastanesi şimdiki adıyla özel ferihan laçin hastanesi yaşlı bir teyze hastaneden sedyeyle cıkartılıyor ve bu sedyedeki teyze bir su arabasıyla tasınıyor boyle kadıkoy gibi güzide bir semtte ambulans dururken su arabasında hasta tasınması bayagı canımı sıktı sizce sedyedeki hasta ambulanstamı yoksa su arabasındamı sevk edilir????????????????????????????????????????????????

8. ya insanlık kalmadıki teyze biraz zengin olsa sultan kayıgıyla taşırlardı...:mad:

9. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    valla hamdi abi boyle şeyler genelde özel hastanelerde oluyor ssk da bile pek kalmadı bunlrı gordukce özel hastaneleri acanlara beddua ediyorum zaten elimden başkada bişey gelmez yetkim olsa yarıdan cogunu kapatırım kimi boyle insanları rezil ediyor kimi umraniye tarafında ismi lazım degil hastanesi gibi organ mafyasına calışıyor digerleride paran varsa insansin yoksa yallah nereye gidersen git

10. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Kisi basina düsen milli gelir ne kadar???? Aciklamalara göre yaklasik 5000 bin dolar. Inanmiyorum ya neyse. Bunun cok altinda oldugunu tahmin ediyorum. Yaw 3, küsür milyon lira bir litre benzin .. Boru degil yani. Ben 1 euroya mazotumu aliyorum, benzinde bundan 1 kac cent pahali. Bana bu 1 euro cok geliyor acikcasi. Daha gecen yil 75 cent civariydi , son krizlerden sonra 1 euro oldu. Ve herkes isyanlarda. Tebrik ediyorum sizleri ve halkimi iyi dayaniyorsunuz vesselam...:( :( :(

11. şu an ben eurodizel kullanıyorum 2.5ytl

12. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    karbon kamis,shimano makara,fireline craystal misina
    En İyi Avı:
    turna 115cm,59cm capak,54cm tatlisu kefali,78cm kocaagiz,66cm sazan,82cm Sudak,39cm Levrek
    saolda bu dedigin baliklar deniz baligi degilmiydi yoksa benmi yanlis biliyorum:confused:

13. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    eh fena degilmis :) ayda 1000 ytl e kazanilsa, 400 litre mazot yapar. :D

14. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    turna 115cm,59cm capak,54cm tatlisu kefali,78cm kocaagiz,66cm sazan,82cm Sudak,39cm Levrek
    iste budur:D

15. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Olurmu Onur cum banada Hamdi anlatti bu baliklari, ne deniz baligi, o baliklardan göllerdede varmis. Denizlerden nehirlere sonrada göllere bazende evimize kadar geliyorlarmis :D :D

16. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Başbakan Recep Tayyip erdoğan, internet sitesindeki köşe yazısında Türkiye’yi yönetenlerin 'acz içinde' olduğunu söyleyen ve 'Dandik Kasımpaşalı' diye nitelendirdiği kişilerin Kuzey Irak’a operasyonu aklından bile geçiremeyeceğini iddia eden Vedat Yenerer'e tazminat davası açtı.

================================================================================
    İsrail’in Lübnan’a saldırdığı günün ertesinde Türkiye’nin PKK kamplarına yönelik operasyon düzenlemesi gerektiğini ancak yönetimin bu nitelikte olmadığını yazan Vedat Yenerer'e Başbakan Tayyip Erdoğan’ın avukatları Fatih Şahin ve Muammar Cemaloğlu, Vedat Yenerer’in başbakan Tayyip Erdoğan’a yönelik olarak yazının bir bölümünde “Basiretsiz, Bağımlı ve acz içinde” diğer bir bölümünde de “ Gücü köylüye sövmeye yetiyor, dandik Kasımpaşalı” diyerek hakaret ettiğini iddia ederek 19. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne nezdinde 10 bin YTL’lik tazminat davası açtı.

Bana bakin, her an tazminat davasiyla karsi karsiya kalabiliz ona göre. :mad: :mad:

17. onurnl

onurnl ....

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    vaybe desene balik tutmaninda taddi kacacak baliklarda boyle yaparsa:eek: akvaryuma takiliriz artik:(

18. ya onur sen ercana inanma onu kandırıyorum ben :D

19. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Hamdi önce beni kandirdin simdi Onur u kandirmaya calisoyrsun anlamiyum seni. Sen degilmiydin Terkosda cipura avliyoruz gel diyen....:D :D :D

20. Bende şahitim dedin Hamdican.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.