duyarsız kalmayalım lütfen..ihbar edin..

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında oz0735 tarafından paylaşıldı.

1. oz0735

oz0735 Özkan

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    28.2 kg sarıkuyruk(kuzu);4.7 kg levrek;1.5kg kofana;4.5 kg deniz turnası;2cm gümüş(alanya)
    arkadaşlar bugün yine göle indim.Gölün etrafını biraz gezindim..ölü balık sayısı çoğalmış.akşam üzeri eve dönerken suda kayığın içinde 2 adam diplerinde duran onca balık ölüsüne bakmadan ağ atmaya çalışıyorladı.:mad: .direk olarak polisi aradım.ihbar ettim.lütfen sizde görürseniz hiç düşünmeden polisi arayın ve ihbar edin..yoksa bu böyle gitmez..:(

2. upsidedown

upsidedown

Biz ediyoruz etmesinede kolluk kuvvetleri gerekeni yapıyormu o tartışılır

3. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Konuyu yazan arkadaşımız'da bir polistir ve bu konulara duyarlıdır her kolluk kuvvetini aynı kefeye koyamayız işini yapmıyanlar mutlakaki vardır ama zorlarsak mutlaka yapacaklardır.Özkan kardeşime davranışı için teşekkür ediyorum.

4. upsidedown

upsidedown

yok onun için demedim biz bildirme görevini yapıyoruz gerisini bilmiyoruz çünkü şikayet edip uzaklaşıyorum ben hemen başıma iş açmak istemiyorum bu kendini bilmez kişiler yüzünden,daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi benim her aramamda uzaktan izlediğim kadarı ile jandarma geldi ama sonucunu tabiki bilemiyorum,bir keresinde gelmediklerine şahit oldum o kadar aramama rağmen onda da gölette balık tutmak yasaklandı,zehir atmışlar suya

5. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Benimde bir kaç kere başıma geldi daha evvelki konularda bundan bolca bahsetmiştim hemen gelenlere lafım yok ama gelmeyenleri özellikle defalarca aradım ben ısrarcı olunca geldiler gelince boş dönmezler kolay kolay çünki şahit oldum bir keresinde bende beraber gittim ve su ürünlerinide aynı anda haberdar ettiler tutanakları tuttular bende şahit olarak imzaladım yani boş dönmezler yeterki yakalasınlar.