eğitim kitabı hakkında

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında egeli tarafından paylaşıldı.

1. egeli

egeli

Favori Kamış:
    olta.zıpkın
    En İyi Avı:
    sabırla bekliyor
    arkadaşlar acemiler için zıpkınla avı anlatan kitaplar varmı.nerelerden temin edilebilir bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi biraz eğitime ihtiyacım varda.TEŞEKKÜRLER

2. suat

suat

Favori Kamış:
    zıpkın
    En İyi Avı:
    kırlangıc 1 kilo üzeri onuda vuramazdımda hayvan kacmadı 1 karışmesafeye kadar yanaştırdım zıpkını
    jack boeunein kitabı var karaköyde serbest dalış malzemesi satan yerlerde bulabilirsin kitapcılarda biraz zor

3. İLHAN KÜÇÜK

İLHAN KÜÇÜK

Favori Kamış:
    OLTA. ZIPKIN
    En İyi Avı:
    SİNARİT 2,5
    Eğitimin önemi

Arkadaşim Merhaba Bu Konuda Kitabin Yaninda Bu Işi Ehlinden Uygulamali Ders Alarak Yapmanda Faydali Olacağini Düşünüyorum Ben Kendimden örnek Vermek Isterim Okudularimla Ilk Zamanlar Daha Farkli Avlar Aldiğim Derslerle Daha Iyi Avlar Vede Emniyetimi Daha Iyi Oluğunu Düşünüyorum Sanada Tavsiye Ederim Iyi Avlar...:) :)

4. eser

eser

Arkadaşlar bu zıpkınla balık avcılığı yapmak istiyenler yada benim gibi yeni hafes edenler bir kursa gidip diploma tarzı bir şeyler alması lazım mı veya herhangi bir belge çıkratması gerekiyor mu?

Ben aynı zamanda bir kara avcısı olarak yaz aylarımı daha doğru kendi sezonum dışında kalan zamanımı da bu sporla geçirmek istiyorum. bilen bilir bizde yani kara avcılığında avcılık kursuydu, avlanma belgesiydi , avcılık iziniydi baya formalite varda da belki bunda da vardır diye soruyorum sonra yakalanıpta millete rezil olmayalım.

A.Eser ÜLGER
    İSTANBUL

Son düzenleme: 5 Mart 2007
  5. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Uzun yıllardır bu sporla ilgilniyorum...
    Belgeye gerek yok. Malzemeni al ve atla suya.
    Eğitim olayını tartışabiliriz ama. Ben pek onaylamıyorum eğitimi. JAK abiyi yakınen tanırım. Kitabı gerçekten her zıpkıncının edinmesi gereken bir kitap.
    Orada herşeyi detaylı bir şekilde açıklamış. Onun dışında burada ve başka sitelerde yazılanları okuyabilirsin. Tamamen kişisel bir olay. Malzeme ve teknik konusunda kısıtlı bilgimi paylaşmaya her zaman hazırım...

6. CEM_CEYLAN

CEM_CEYLAN

Favori Kamış:
    Zıpkın
    En İyi Avı:
    930 gram RUS KEFALİ
    evet onur abi haklı eğitim tabikide iyi birşey fakat boşu boşuna para verirsin orada öğrettikler teorik dersler verirler balıkları tanıtırlar ondan sonra bol bol dalış sana tavsiyem jack boenonun kitabını al oku teorik dersleri buradan alabilirsin(şahsen ben 3 kere hatim ettim:D ) veya bu işle ilgilenen arkadaşın varsa onunla bilgilerini al balık vurmaya gelince zaten kurstata hep şunu söylerler bol bol paratik bir kere balık vurma şeklini oturtursan arkası geliyor

7. DELİ YÜREK

DELİ YÜREK

Favori Kamış:
    zıpkın
    En İyi Avı:
    3 kilo levrek,kefal
    DİKKAT!
    jack boeune NİN KİTABINI KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM
    AMA BAŞLARI BİRAZ SIKICI GELEBİLİR EN ÖNEMLİ YERLERİDE BAŞLARIDIR SAKIN ATLAMA KESİNLİKLE İYİ OKUYUP ANLAMANI TAVSİYE EDİYORUM NACİZANE FİKRİM BU YANLIŞ ANLAMA GÜNÜN NEŞE İLE ZIPKININ BALIKLA DOLSUN
    İYİ DALIŞLAR

8. Rastafarian

Rastafarian

Favori Kamış:
    Zıpkın,RoketAtar:)
    En İyi Avı:
    Akya - 9,5
    Yahu heryere baktım internete yaşadığım yer ve çevresinde bulunan yerlere 1 tane bulamadım jak boeno nun kitabını.Muğlada tükendi herhalde.

9. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    abim öncelikle aramıza hoş geldin diyorum