El yapımı lrf kamışı

Konu, 'Malzemeni Kendin Yap (Keşfet & Paylaş)' kısmında istavritçi tarafından paylaşıldı.

1. istavritçi

istavritçi ismail

Favori Kamış:
    Linaeffe dickovery 4.00m linaeffe sprit 3.90 alba star class 3.90 safina spin 10.35 gr 2.70
    Favori Makine:
    Okuma avenger 45 spro passion 750. Ryobi Amozon 4000 abu garcia 103 Şhakespeare 2010.070 pro Touch
    En İyi Avı:
    Bugüne kadar deniz ana neverdiyse o
    herkese selamlar elimdeki malzemeyi değerlendirmek adına elimde bulunan göl kamışıyla lrf kamışı yapayım dedim bizim kisi can sıkıntısı hem malzeme değerlensin hemde bi lrf takım denemesi yaparım dedim kamış iki parçadan oluşuyo boyu 2.20 cm geliyo gayette yumuşak aksiyonlu bir kamış oldu ilerleyen zamanda denemesini yapacağız bakalım suanda işlerimin yoğunluğundan denemesini yapamadık.sağlamlığını test edeceğiz bakalım [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. börteçine52

börteçine52 t.coşkun

Favori Kamış:
    lineeffe carıbbean 4,20- YOBOMAX BULDOG 4.20
    Favori Makine:
    OKUMA RTX65 - MISTIQUE MQ65 -MITCHELL AVOCET AV-C 2000S-Abu Garcia Cardinal 100u
    eldeki malzemeyi değerlendirmek önemli
    parçaların birleşme yerleri eldeki malzemenin orjinalinden mi yoksa kendiniz mi yaptınız
    güzel olmuş elinize sağlık rast gelsin

3. istavritçi

istavritçi ismail

Favori Kamış:
    Linaeffe dickovery 4.00m linaeffe sprit 3.90 alba star class 3.90 safina spin 10.35 gr 2.70
    Favori Makine:
    Okuma avenger 45 spro passion 750. Ryobi Amozon 4000 abu garcia 103 Şhakespeare 2010.070 pro Touch
    En İyi Avı:
    malzeme olarak ek yerleri iki parçalı bot kamışının ek yerleri elimdeki malzemeleri değerlendirme yönünde yaptım bu çalışmayı hiç bir yeri orjinal değil hepsi toplama anlayacağınız, kamışın hafifliği gayet hafif oldu teşekkürler.

4. draco

draco Kaan

Favori Kamış:
    Vercelli Alba Surf, Yamaga Blanks EARLY 94MHR
    Favori Makine:
    JDM Shimano Stella SW8000PG, Daiwa Certate 3012H
    En İyi Avı:
    Tuttuğum ilk ispari. o olmasa burada olmazdım.
    Elinize sağlık. Kamış biraz kalın görünüyor, atar değeri neydi orjinalinde. 1-2 gramı atabilecek mi?

5. istavritçi

istavritçi ismail

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    sağolun kaan bey kamışın atar değerlerini bilemiycem parçaların hepsi toplama parça,deneyemedim ama kamışın yumşaklık aksiyonu güzel ama 1-2 gr jighead sistemini nekadar atar bilemiycem nasip kısmet olursa yakın zamanda atışlarda kendini belli edecek kalın olduğuna bakmayın belki resimledende kalın gözükebilir sap kısmının üstü epoksili olan bölge enine metre ölçümüyle 1.5 cm geliyor esnekliği iyi 5 gr sahteleri iyi atar düşüncesindeyim bu tamamamen yorum denemeden olmaz tabi.