En Sonunda Bu Da Oldu

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında Phenomen tarafından paylaşıldı.

1. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    Dün izinliydim. İznimi balıkla geçirmek istedim. Bir arkadaşımla Bolu-Karca deresine gittik. Kimsecikler yoktu gittiğimizde. Oltalarımızı atmaya başladık. 1 saat sonra filan 2 genç geldi. Selamlaştık. Sonra onlar biz biraz ileriye gidiyoruz dediler, dedim , burda durun hem sohbet ederiz, laflarız biraz.. adam demez mi abi şimdi senin kanca bizim ağa takılır diye.. Dedim tatlı suda ağ yasak! Ya boşver dedi biri, fazladan serpme var sana da verelim uğraşma oltayla filan! Alttan aldım anlamadı! en sonunda ağı atarken kaptım elinden komple serpmeyi, ağacın üstüne attım. Sinirlendi bu bana üstüme yürüdü. (Benim 11 senelik (4 senesi lisanslı) boksör oluşumu göz önüne alırsanız, kavga sonucunu kestirebilirsiniz.) Adamı kendi arabamla hastaneye götürdüm bi de... Jandarma geldi hastaneye.. Jandarma astsubay dedi ki "herherde sizin gibi 2 adam olsa, bize iş düşmez, bu amatör balık işinde..." Tasdik etti yalnız. Ama bu işe yaramadı tabii.. adam bizi mahkemeye verdi .Olsun.. Ben onu mahkeme çıkışında da döverim zaten hıncım gitmedi.. Elim kolum titriyor hala! Bundan sonra ağ atanları hırpalayacağım! Kararlıyım. Bu iş öyle tatlı dille olmayacak! Bu da tüm ağcılara kapak olsun!

2. ikus26

ikus26

Favori Kamış:
    makaralı dip.
    En İyi Avı:
    3 kg sazan
    arkadaş ellerin ayakların dert görmesin iyi etmişsin...kutlarım seni

3. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    bu arada alt başlıkta da aynı konuya yakın birşey olmuş.. ya istemediğin ot burnunun dibinde bitermiş.. Hay Allah ya!

4. nertikus1

nertikus1 Naci ERTİK

Favori Kamış:
    şamandıralı,makaralı
    En İyi Avı:
    9 kg yayın
    eline sağlık

kavga olayını pek tasvip etmesemde eline sağlık usta.

insana bazen başka bir şans tanımıyorlar

tekdir ile uslanmayanın hakkı kötekdir:D

5. oguzhan

oguzhan

Favori Kamış:
    σℓтα
    En İyi Avı:
    1.5 кg αуηαℓı ѕαzαη
    Eline sağlık Volkan abi keşke tatlı dilden anlasalardı ama anlamayanıda böyle yapcan:D

Teşekkürler

Son düzenleme: 1 Eylül 2006
  6. SarıFırtına

SarıFırtına Erkan ARSLAN

Favori Kamış:
    Kamış: S Cruve Makina: Okuma Blue Hawk
    En İyi Avı:
    2,5 Kg Sazan & 750 Gr. İskorpit
    Yumruklarına Sağlık

Yumruklarına Sağlık Volkan kardeşim. Gerçi kavga olayını pek tasvip etmiyorum ancak bazen gerekebiliyor.

7. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Arkadaşlar üzülerek cevaplarınızı okudum,kaba kuvvet hiç bir zaman gerekli olmayan birşeydir,bütün olayları aklımızla cözelim lütfen,o adam 15 senelik 7 yılı lisanslı boksör olsaydı ne olacaktı,yada bundan sonra böylesine raslamayacagın ne malüm.

8. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan
    Eline sağlık ustam bende Kick Boks milli takımındaydım. Ama yinede dikkatli ol bence en güzeli dağda bayırda yanında bir silah olması ama oda olmazsa CS2 gazı var 20 YTL piyasada internetten satıyorlar meşhur biber gazı 1 saat garantisi var gözlerini açamaz o esnada zaten jandarmada gelir jandarmayada gidilir. Boşuna kondisyonunu kaybetme. :D Dahada olmadı güzel bir zıpkın al tatlı suda balık avlamak için değil tatlı suda yasak avcıları avlamak için :D:D:D

9. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    volkan kardeş yaptıklarını üzülerek okudum tabiki dövme olayını.sprcu sokak dövüşcüsü değildir akıllıdır ve aklıyla üstesinden gelir not:ben 1977 den bu tarafa tekfando yapıyorum bunun son 13 yılı hoca olarak ama daha dışarda hiç kimseyle kavga etmedim.
    saygı ve sevgilerimle

10. anil20

anil20

Favori Kamış:
    gırgır dip takımı ve şamandıra
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 5 kg.
    helal olsun kardeşim vurduğun yumruklara:)

11. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    arkadaşlar, ne kadar hınç doluymuşuz !

12. ergen

ergen

Siddet her zaman karsi Siddet uyandirir!!!

sevgili Volkan Kardesim ag ve serpme atmaya ugrasanlara karsi gelmen sportif bir balikci olarak cok dogal.Tebrik ederim! Fakat ikinci bölümü (adami pataklaman) bence pek dogru degil. Evet biliyorum bazilari kasiniyor! Fakat zamanla yas ilerledikce bunlari kasimanin senin görevin olmadigini anlayacaksin. Zira (basligi oku) bu adam belki bir daha sefere dogaya daha büyük zarar verebilir. Sana inat olarak mesela. Hani derler ya tatli dil yilani deliginden cikarir, o misal belki bu kisiye yaptigi hatayi anlatabilseydin kisinin beyninde belki bir soru isareti yaratabilirdin. Ikna etmek bence kaba kuvvet kullanmaktan daha verimli. Bu konuda hepimize cok büyük görevler düsüyor. Türkiyemizde Sportif balikciligin tarihi henüz daha cok genc. Cogunlugun bunu kavramasi biraz zaman alacaktir. Hepimiz her firsatta bu sportif balikcilik ruhunu diger arkadaslarimiza asilamaga calisalim. Allahin izniyle zamanla bu dogum sancilarini hep birlikte atlatacagiz. O zamana kadar hep birlikte

Rasgele

13. düşüncelerin için seni tebrik ederim fakat onların sevyesine düşmeyelim şiddet olmasa daha iyi olurdu :)

14. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    herkes bilinçli değil balıkçılık konusunda. adam öyle görmüş öyle devam ediyor. hiç kimse tarafından uyarılmamış. yani ona ağla balık normal geliyo. belkide çok iyi arkadaşlardır o vurdukların insanlar. yanlış yapmışsın bence. adamın belinde bir silah olsaydı o can acısıyla. senin o lisansların ne işe yarardı arkadaşım . anlatmak lazım . anlatamazsan şikayet etmek lazım. öyle mahkemelerde uğraşacan şimdi. sanada yazık. geçmiş olsun

15. ahmet38

ahmet38

Favori Kamış:
    kamış olta
    slm

arkadaşlar hemtebrik hem tenkit.ama bazen insana başka seçenek bırakmıyolar bazılarına laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan zordur.

16. DeadPOX

DeadPOX

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kaçanlar
    Abi ellerin dert görmesin. Bencede kavga çözüm değil ama bakın artık o adam ağ atmayacak veya atmaya kalkerken eğer yanında birisi avrsa köpekler gibi tırsacak atamayacaktır. Atsa bile sonsuza kadar o kokuyla yaşayacak olması şu anda beni çok mutlu ediyor.:)

17. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    kadıkoy-pendik minubusunde bir tartışma cıkıyor tartısanlardan birirsi profosyonel bokscu digeri sade vatandaş olay kavgayla devam ediyor sonucu nedir soyleyeyim vatandaş yumryk darbelerinden olüyor boksor vatandasta 24 yıl(yanlış hatırlamıyorsam)hapis ya bu adamada aynı olsa ne olurdu sanada yazık onada yazık kavgayı hiçbir zaman onaylamıyorum mecbur kalınca tamama ama seninki kolay bir sebep

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Arkadaşlar ilk saldıran Volkan değil zaten !!!!! O sadece kendini ve doğayı korumuş :D:D:D Hemde güzel korumuş :D:D

19. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Kavga dövüş olayını benimsemesemde yinede bu seferlik eline sağlık bir daha olursa sen onu dövme önce ıslat sonra üstüne un at yada ıslat önce sonra kuş tüyü at üstüne tavuk olsun. :D

20. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    arkadaşımız sonuç olarak doğayı ve kendini korumuş iyide yapmış.
    ama gerçekten sonuç ikisi içinde büyük bir faciayla sonuçlanabilirdi,ben derim ki birazdaha dikkatli olalım.mümkün olduğunca bu tür dialoglara girmektense
    direkt olarak kolluk kuvvetlerine bildirelim.