ENEZ-ERİKLİ-YAYLA-SULTANIÇE KİRALIK TEKNE VE BALIK AVI ORGANİZASYONU

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında grandcihat tarafından paylaşıldı.

1. grandcihat

grandcihat cihat

Favori Kamış:
    alba star
    En İyi Avı:
    ÇİPURA 1 kg.
    Arkadaşlar merhaba.enez-erikli-yayla-sultaniçe civarında bildiğiniz tekneler var mı kiralık.hafta sonu için balık avı düşünüyoruz fakat tanıdık yok tekne yok bulamıyoruz.yardımcı olursanız sevinirim. reeling birde bu mevsimde burada ne çıkar.? hangi yem etkilidir.?arkadaşlargrup ile de balığa çıkmak bize uyar acil cevaplarınızı bekliyoru. şimdiden teşekkrler herkese rastgelsin.mrsparkle

2. emreseven

emreseven Emre

Güneyliye giderseniz,hem çok rahat tekne bulur hemde bolca av yaparsınız.Ancak hangi balığı avlamak istediğinizi söyleyin.Mümkünse oradan tanıdık bulun.Yoksa sanki balığı bitirecekmişsiniz gibi boş boş yerlerde gezdiriyorlar.

3. MehmetK

MehmetK Mehmet

umarım bulursunuz. bulursanız bize de haber verirseniz sevinirim. ramazanda sonra ben de düşünüyorum o taraflarda deniz avı. şimdiden rastgele.

4. grandcihat

grandcihat cihat

Favori Kamış:
    alba star
    En İyi Avı:
    ÇİPURA 1 kg.
    Valla tesekkur ederim.ama ne yazikki tanidik yok.ama denemeye değer diye düşünüyorum. Birini bulursak hemen haber veririz merak etmeyin.

5. istavrit

istavrit Boğaç

Yeme (mamun ) 50 TL tekneye 150 TL vermeye razı iseniz en fazla 2 kişi çıkartacak birini söylerim size .Mercan ve mırmır avlatır arada lidaki ,karagöz ve iri istavrit denk getirtir belki

6. grandcihat

grandcihat cihat

Favori Kamış:
    alba star
    En İyi Avı:
    ÇİPURA 1 kg.
    Valla buldum arkadasim tekneye 120 lira anlastik nadipse yarin sabah cikiyoruz guneyliden.yem olarak karides kullanacagiz sardalye de var bakalim artik nasipte ne varsa artık.tesekkurler.ama sen gene de soyle kardesim kim bu kişi nerede

7. grandcihat

grandcihat cihat

Favori Kamış:
    alba star
    En İyi Avı:
    ÇİPURA 1 kg.
    Kardeşim güneyli ye gidince orfoz otel var oraya git.orada onların anlaşmalı bi balıkçısı var o götürüyor.adı bülent. biz nasipse yarın sabah çıkıyoruz balığa.dönüşte rapor veririm artık.

8. grandcihat

grandcihat cihat

Favori Kamış:
    alba star
    En İyi Avı:
    ÇİPURA 1 kg.
    valla kardeşim amacımız esasen akya tarzı balıklar ama mercan olacak galiba hedefte tavsiyen nedir.

9. MehmetK

MehmetK Mehmet

Allah razı olsun kardeş güzel bir av olursa bu konudan yaz özelden mesaj yazılmıyor. önümüzdeki hafta sonu da ben plan yaptım ama eneze doğru gidicem. şimdiden rastgele kardeş.

10. Gözlüklü Çocuk

Gözlüklü Çocuk Gözlüklü Çocuk

Merhaba,
    Enez de tekne ile sabah ve akşam olmaz üzere iki defa balık avına çıkıyorum. Çapari veya yemli ile çok çeşitli balıklar avlıyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar özelden yazabilir.
    Syg.

Denizkaraca77 bunu beğendi.