Eski Foça Raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında bmutlu tarafından paylaşıldı.

1. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Sabah herzamanki gibi fix yemcimiz zeynel efendiden yemlerimizi aldık ve ömer abi ben güven abi berke foça yolunu tuttuk ve yaklaşık 1 saat yoldan sonra eski focada sevgili mustafa abilerle bulustuktan tanıdık bir ses sevgili okan abi ve arkdaşlarını gorduk ve tekneler calıstırıldı ve beraberce hayırsız adanın cevrelerinde balık arandı ama istenen av bir turlu olmadı devamlı yer değişimi okan abilerle devamlı kontak kuruldu tabi onlarda bizi aradı ama ama nafile sonra Arslan burnuna kadar gittik yine yok orak adasının onune geldik okan abilerde bizden 500 metre kadar asagıda avlaıyorlardı ve iy vuruslar aldıklarını solediler bizde hemen gittik yanlarına demir attık ve bizle avlaklarını paylaştıkları için teşekur ederiz :) aksam suyunda yakalana 3-5 balık günün iyi noktalanmasını sağladı katılan tüm arkdaşlara ve bize lojistik destek saglayan Güven abiye cok teşekür ederim

Okan abilerle beraber güne merhaba

Günün Trofesi Güven abiden

Mustafa abinin istavriti gerçekten süper

Bende kayda değer balık yok bir resmim var :)

Son düzenleme: 28 Mart 2007
  2. noche35½

noche35½

Favori Kamış:
    Olta
    Nerede bu balıklar ne zaman ortaya çıkacaklar yaa mutlu kardeşim..Hava güzel tam balık havası,yem güzel,balıkçılar usat,avlakta bir problem yok,e sorun o zaman balıklarda..
    Ama herhalde 15-20 gün sonra biraz daha hareketlenir diye düşünüyorum ha ne dersin??

3. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Okan abide dur durak yok devamlı cekiyor :)

Eskiden tek kişiydi şimdi ikiledik YORUMLARI SİZDE BIRAKIYORUM :D :D

ORAK ADASINDAN BİR TUTAM MANZARA

GUNE BAŞLARKEN OLDUĞU GİBİ DÖNÜŞTEDE OKAN ABİLERLE BERABER DONDUK

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Mart 2007
  4. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Sorma valla mehmet abi baya kısır bir avdı bence ıldırı 1 hafta bırakmaya gelmiyor, güzel yerler var ıldır,karareis ve uzunadadan onumuzdeki gunler cok iyi avlar yapıcagımızı dusunuyorum kararesi de cok ozledim ama sahil guvenlik nefes aldırmıyormus :(

5. hernekadar beklenilen kadar balık olmasada güzel günler hanesine bir çizik daha atmışsınız arkadaşlar kutlarım..

6. Herşey çok güzel olmuş valla:)

Ama ben uyuyan güzellere bayıldım:D :D :D

7. kennyg

kennyg

Favori Kamış:
    el oltası,kamış,sahte balık
    En İyi Avı:
    50 kg,benim hanım,balık burcundandır da kendisi
    Rica ederim Mutlu kardeşim, asıl ben teşekkür ederim.Bunlarda benim yakaladıklarım.:)

8. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    tebrikler arkadaşlar ve abilerim güzel bir gün geçirmişsinz

9. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    az balık var bu raporda ama yazılacak çok güzel dostluklar var en başta güven arkadaşımızın sabah çok erken bi saatte izmirin diyer bi başına gidip ekibi toplamasından başlayıp sonra biraz daha ötedende yem alması ve tekrar aksi istikemete dönüp çiglidende beni aldıktan sonra foçaya dogru yola koyulduk artık yolda giderkende harika zaman geçiriyorurduk çünki aramızda yabancı yok hepimiz birbirimizi yakından tanıyor ve oldukça samimiydik birbirini arayan özlenen insanlar olmuştuk buda harika bir duygu hem ortak yanları balık olan hemde karşılıklı anlayış ve sevgi saygı bulan insanlardık hoş sohpetle foçaya vardık kısa bi zaman aralıgıyla mustafa abilerde kendi arabalarıyla geldiler orada kısa bi çay molasından sonra tam hareket edecekken okan arkadaşımızla karşılaştık onlarda başka bi tekneyle yola çıkıyolardı selamlaşıp hatırlaştıktan sonra rasgele deyip yola koyulduk baya bi yer deyiştirmemize ragmen istediyimiz gibi avlak malesef denk getiremedik arada bi balık alsakta tam bi randımana ulaşamadık son saatlere yakın okan sagolsun mutluya telefonla balık çekmeye başladıklarını söyledi ve oraya gidip demir attık he he en çok berkeye yaradı kardeşimede yakışıyodu ama o balıkları çekmek bizde yemledik baya balıkları ama allahtan hepimiz yiyecek kadar balık aldık yinede
    akşam hava kararmaya yüz tutarken çektik çapamızı geldik limana
    tam kıyıya çıktık aaaa cem kardeşimiz süpriz yaptı selamlaştık meyer onlarda oraya gezmeye gelmiş ayak üstü muhabbetten sonra çay ocagına otuduk pekte güzel bi muhabetle çaylarımızı yudumlayıp koyulduk evlerimizin yoluna güvenin ben çigliden indirdikten sonra diyer arkadaşları tekrar aldıgı yerler dagıtmasıyla harika bir günü daha geride bırakmış olduk
    bu güzel ekibi tanımaktan ve onlarla organize yapmaktan son derece mutluyum hepsine teşekkürler sevgiler:)

10. kennyg

kennyg

Favori Kamış:
    el oltası,kamış,sahte balık
    En İyi Avı:
    50 kg,benim hanım,balık burcundandır da kendisi

Balık aşkı işte Ömer abim.;) Bu arada bize avlandıkları yerde büyük balık çektiklerini telefonla bildiren Okan'a çok teşekkür ederim.Allah razı olsun, sayelerinde bizimde yüzümüz güldü.:) Tüm av arkadaşlarıma birlikteliğimizden dolayı müteşekkirim.Hepinizi sevgiyle selamlıyorum.:)

11. Wolverine

Wolverine Berke

Favori Kamış:
    Shimano Alivio BX 420
    Favori Makine:
    Shimano Beastmaster 7000 XTA
    En İyi Avı:
    Henüz avlamadığım
    En başta Okan abiye teşekkürü bir borç bilirim. Sen olmasaydın herşey daha zor olurdu. Sağol abi. Ömer abi sen le biz bir araya geldik mi dünya duruyor gene muhabbetin dibine vurduk ve çok güldük. Senda sağol abi. Mustafa abi resimler için çok teşekkür ederim abi. Çok güzel çekmişsin bizleri. Ayrıca benim ahtapot için buzluğunu verdin bunun içinde teşekkür ederim. Valla zaptedemedik hayvanı yırttı torbayı gidiyordu az daha. Okan abi av bölgesi bilgisi için de sana ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu av biraz da senin sayende oldu yani. Ayrıca herkese toplu bir teşekkür daha etmek istiyorum. Yani süper zevkli ve güzel bir av oldu uzun süre bunu konuşur güleriz artık. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Birkaç resim de benden.

Şu muhabbete bakar mısınız. Ömer abim de bizi iyi yakalamış.

Sanırım Kaptanımız Fevzi Abi bişey anlatıyordu. Ömer abi güzel yakalamış.

Ömer abinin uykusu gelmiş. Balık ta vurmuyor. E yastık da var zaten.

Sanırım bu ilk karagözümüzdü bu kadar sevindiğime göre. Surata bak.

Mutluya poz vercem diye nasıl da kasılmışım. Sanki denizlerin en iri karagözü.

Güzel bir karagöz daha

Mustafa Abi Mutlu ve Güven Abiyi güzel karelemiş.

Gün batımı görüntüsünü çekmeden edemedim.

Bunlarda benim naçizane balıklarım. Ahtapot üşümekle meşguldü resimde yok. Bu arada lavabomuz çok büyüktür bizim :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Mart 2007
  12. celen.mustaf

celen.mustaf

Favori Kamış:
    kamış el oltası
    En İyi Avı:
    akya+çipura,1400,1100gr
    deniz beni çağırıyor

Dostlarım sayesinde ben ve Çağlar (zorokoc),güzel birgün geçirdik hepinize teşekkürler dostlar lakin benim rapor'um en erken yarın hazır olur,eh assolistler en son sahne alır değilmi?:D :D :D söz size bu defa fotoğraf bile koyacağım (hemde ne fotoğraflar) tabi becerebilirsem

Son düzenleme: 27 Mart 2007
  13. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    teşekkürler serdarcım inşallah sizlede bi gün nasip olurda tekrar güzel organizeler yaparız:)

14. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    sen o resimde gene mutluya takılıyodun deyilmi ha :D zaten sen rahat durmuyodunki ya bana ,ya mutluya takılıyodun yada balık çekiyodun ha bire:D :D :D
    ha pardon bide uyuyodun:D :D

Son düzenleme: 27 Mart 2007
  15. Wolverine

Wolverine Berke

Favori Kamış:
    Shimano Alivio BX 420
    Favori Makine:
    Shimano Beastmaster 7000 XTA
    En İyi Avı:
    Henüz avlamadığım
    Takılırım ben kardeşime :) O da bana takılır atışırız karşılıklı. Ama sana takılmak da ayrı bir zevkli be abi. Neşe kaynağımdın sen Ömer abim :D

16. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Dostluk dayanışma uyku ne ararsan var. Bundan iyisi can sağlığı. Bana göre yeteri kadar da balık var zaten. Hele hele Berke'nin olduğu bir avda bu kadar balık yakalanması pek alışılagelmiş bir şey değil:D Yüreklerinize sağlık...

Güven abi, Namık'ın korkusundan balığı nasıl da tutmuşsun. Cuma gecesi için tekrar özür dilerim abi,ama vumartesi olması hepimiz için iyi oldu. baksana sen balık yakaladın bizlerde yağmurdan balığa dönmedik. Cuma gecesi iyi ki gitmemişiz felaket bir yağmur ve fırtına vardı bizim o tarafta. Affettin mi abi bizi:eek:

17. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Tebrikler arkadaşlar harika bir hafta sonu geçirmişsiniz,avda fena sayılmaz;) havalar güzelleştikce avlarda çoğalır sanırım,sayenizde bizlerde o güzel ortamı gördük elinize sağlık.

18. Salihreis

Salihreis Salih Günerergin

Favori Kamış:
    sadece olta
    Favori Makine:
    okuma salina SA-65
    En İyi Avı:
    kaçan balık :-)
    Mutlucum güzel havayı dostlarla beraber değerlendirmişsin, çok güzel olmuş...:)
    Azmi kaptan ile görüştüm pazar günü bayağı bir karagöz yakalamışlar, resimler için de sana ve Akın'a teşekkür etmemi istedi.
    İyi çalışmalar,
    hersey gönlünce olsun...

19. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Azmi abiye fotografları gonderemedim benim adıma cok ozur :( işten cok gec cıkıyorum :( belki bu hafta biz azmi abiyi ararız 2-3 kişi dusunuyoruz pazar günü kısmet olursa cd ye cekip resimlerinide veririm

20. kbülent

kbülent

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    ıldır levrek 1 kg
    Yine klasik dostlarla süper gecen bir av gunu tebrikler arkadaslar, bu arada berkeninde şeytanın bacağını kırdığını göruyorum buda ayrı bir mutluluk :D :D