eskişehirdeki avlaklar

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında 43_abdullah_91 tarafından paylaşıldı.

1. 43_abdullah_91

43_abdullah_91

Favori Kamış:
    3 makaralı-2 fiber-10 sallama
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 3 kg
    s.a. abilerim üstadlarım kısmetse bu cumartesi günü eskişehirde düğünümüz var ES DÜĞÜN SALONUNDA. kütahyadan oraya gelirken yolumuzun üzerinde 4-5 saatlik av yapabileceğimiz göl gölet baraj bişey varmı varsa ayrıntılı bilgilerinizi bekliyorum abilerim.Siteye biraz baktım ama eskişehiri bilmediğim için yolumun üzerinde olup olmadığınıda bilmiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim allah razı olsun...:eek: :eek: :eek:

rastgele...

eskişehirli kütahyalı afyonlu eskişehiri bilen abilerim yardımlarınızı bekliyorum!!!

Son düzenleme: 11 Temmuz 2007
  2. Baracuda76

Baracuda76

Favori Kamış:
    Daiwa Kamış, Silstar Cx80 Makina
    En İyi Avı:
    3.350 gr Aynalı Sazan
    Düğüne bile giderken balığı düşünüyoruz. Balık tutmak hastalık, bir kere tutan asla vazgeçemiyor.:D
    Porsuğun dışında, kümbet kavşağına varmadan sola "ormana" doğru -10-15 km -Dereyalak göletine gidebilirsin, kümbet kavşağından girip Erenköy üzerinden 20 km gidip Dodurgaya veya Erenköy göletlerine gidebilirsin.

3. 43_abdullah_91

43_abdullah_91

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 3 kg
    sağol abi teşekkür ederim napalım abi fırsatları değerlendiriyom yoksa maksat balık tutmak değil sadece fırsatları değerlendirmek:D :D :D

4. 43_abdullah_91

43_abdullah_91

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 3 kg

abi ben sana gene bişey sorcam senide meşgul ediyom ama artık kusura bakma bu dereyalak göleti kavşağa varmadan 10-15 km mi yoksa orlarda bi girişmi varda girdikten sooora 10-15 km mi gidiyoz??? Dodurgayada kavşağı döndükten sonramı 20 km gidiyoz yoksa erenköyü geçtikten sonramı gidiyoz şu anda babamı bu iki yerden birine ikna etmeye çalışıyorumda malum ayrıntılı bilgi istiyo bide n balıkları çıkıyo abi???:D :D :D

5. Baracuda76

Baracuda76

Favori Kamış:
    Daiwa Kamış, Silstar Cx80 Makina
    En İyi Avı:
    3.350 gr Aynalı Sazan
    Tabii abdullah kavşakları döndükten sonra söylediğim km'ler.
    Dereyalak için yeni yapılan fabrika/petrolün karşılarından sola gireceksin.

6. 43_abdullah_91

43_abdullah_91

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 3 kg

çok sağol abi teşşekkür ederim aslında bizde kümbet köyündeniz ama çok uzun zamandır gitmediğimizden köydede tanıdık kalmadığından oraları pek fazla bilmiyoruz verdiğin bilgiler için allah razı olsun...

rastgele...