gece sahte ile avcılık

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. kıyıcık

kıyıcık oguz

Favori Kamış:
    SHIMANO
    En İyi Avı:
    1 kğ Eşkina
    Üstad ların yazıları var bi çok konuyla ilgili bunları takib edersen daha güzel sonuçlar alırsın sadece gece lüfer için yemli daha iş yaptıgını söyliyebilirim fakat yapay yemlerde Mehtaplı gecelerde yo-zurı nin minnow larınıda atçekde tavsiye ediyor üstadlar tabiki atışlarında buna agırlık baglaman gerekir40 - 60 gr agırlık yeterli gelir, bu konuyla ilgili üstatların yazılarını takib et derim

2. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin hızır şeref gültekin

Favori Kamış:
    sawagear predatör 20 60 300
    Favori Makine:
    shimano biomaster sw4000xg
    En İyi Avı:
    kilosunu bilmiyorum ufo gibi bişeydi :)
    you zuri minnow iki tane kaybettim bi tane de sea bass 110 kaybettim arkadaşlar ama alamadım bu konu ile araştırmalarım devam ediyor aslında konuya resimlerle ekli olarak yapacağım açıklamamı bi tutup kendime ıspatlayayım

3. ES_1903

ES_1903 Ersin

Hızır Şeref kardeşim çok güzel bir konu açmıssın ancak yeterli cevaplar alınamamış kanımca.
    Bu konuyla ilgili yeni bilgileri ve deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
    Selamlar,

4. lüfer_and_kofana

lüfer_and_kofana oğuz durmaz

Favori Kamış:
    lineaffe extreme 180 cast okuma salina 4,20
    Favori Makine:
    Epix pro 6500 - Vsystem6500- trio 40s
    En İyi Avı:
    1,15 ve 82 cm lik kofana

Kendinden fosforlu rapalalar var bunlar gece iyi sonuç verebilir . denemekte yarar var rastgelsin

5. lüfer_and_kofana

lüfer_and_kofana oğuz durmaz

Favori Kamış:
    lineaffe extreme 180 cast okuma salina 4,20
    Favori Makine:
    Epix pro 6500 - Vsystem6500- trio 40s
    En İyi Avı:
    1,15 ve 82 cm lik kofana
    Balık yemi her saat içinde bulur sahteye gelmesi sadece merakından yemin haraketli ve ses çıkarması ilgisini çekiyor ( örnek olarak kaşık balığa benzer bir tarafı yok ama suda parlaması ilgisini çekiyor ve saldırma dürtüsünü tetikliyor sonuç malum )
    dediğin gibi olsaydı eğer suda calı balık varken oltaya takılan yaprak yemlere tenezül bile etmezdi canlı balık isterdi ve oltaya gece değil gündüz gelirdi
    bazı balıklar gece bazılarıda gündüz avlanırlar rastgelsin