göl için takım

Konu, 'Makineler' kısmında muratuysal tarafından paylaşıldı.

1. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    sevgili arkadaşlar ve abilerim ben genelde gölde remini çizdiğim takımı kullanıyorum yem olarakta hamuru kendim hazırlıyorum gideceğim avlak yerine bir gün öncesinden gidip haşlanmış mısırla yemleme yapıyorum bu arada hamuru yaparken içerisine vanilya ekliyorum çok güzel bi koku veriyor sizdende isteğim nasıl takımlar kullandığınız paylaşmak isterseniz sevinirim bu arada ben ömerli barajına takılıyorum ama havuz balığından başka balık yok saygılarımla:) http://img208.imageshack.us/my.php?image=gliinoltatakmm0fg.png

2. slm murat benim evde pendikte ömerliye bizde bazen gidiyoruz ama orda genelde israil sazanı çıkıyo takım olarak yaylı dip takım kullanıyoruz mısır yada solucan takıyoruz yayada hamur ama balık tuttuguna değmiyor yanlızca gece kalınca muhabbeti iyi oluyor...:)

3. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    selamlar hamdi abi pendiğin neresindesin inşallah en kısa zamanda olta sallayalım hem tanışmış oluruz nedersin balığa nereye giderseniz bende uyarım yani valla ne güzel olur hem benide bilgilendirirsin tamam abi haberlerini bekliyorum saygılarımla

4. olur murat pendikte deniz otobüslerinin orda mendirekte balıga çıkıyoruz bir ara çıkarız balıga..:)

5. Muratın Takası

Muratın Takası

Favori Kamış:
    oltam
    En İyi Avı:
    Gelse :)
    Merhabalar bende Ömerlide dip yay kullanıyorum iyide verim alıyorum. yem olarak mısır,solucan,hamur kullanıyorum. ama coğunlukla kücük takılıyodu. ömerliye benide kabul ederseniz seveseve gelirim abilerim.

6. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.

7. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    merhaba arkadaslar

Ben gece avı için ısıklı samandıra sistemi kullanmak istiyorum sazan avında fakat özel bi samandıralı sitem var samadıra suyun yyuzeyinde yan yatıyo balık vuruca dikiyoo bu sistemi bilen mutlakka vardır mumkunse sema halinde paylasabilirse sevinirim saygılarımla

8. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    sevgili ronder öncelikle profil bilgilerine ismini ve yaşını girersen hem seni tanımış olurum resimde görmüş olduğun takımı kullana bilirsin ancak kurşun gramajına göre birkaç çeşit şamandıra almanda fayda var ben öyle yaptım ve deneye deneye buldum senin istediğin gibi ayarlayabiliyorsun

9. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    teskkürller

Yanıt için teskkürler..Profil konusuna gelince profil özelliklerinde kişisel bilgileri girdigim de ad soyad vs yazan bir yer görmedim görsem cekinmem cogu arkadas bilir beni adım önder samsun yasıyorum 25 yasındayım özel bi sirkette calısmmaktayım...

Son düzenleme: 7 Temmuz 2006
  10. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    teşekkürler önder arkadaşım isim yerini bulamadıysan profiline girdiğinde etiket yazan bölümdede ismini girebilirsin:)