gümüş almak için

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında kykh tarafından paylaşıldı.

1. kykh

kykh

Herkeze saygılar. Bişe sorucam sizlere ben kesik köprü tarafına giderken gümüşü gölbaşından temin ediyorum ama zıt istikamete ayaş tarafına mesela gitsem sizce nerden gümüş alınabilir

2. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    meriç canılı barajının orada derede gümüş ağıyla alabileceğin yer var gerçi ben hiç almadım ama oradan alındığını çok söylediler.

3. Volkan_06

Volkan_06

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Aynalı Sazan, 12 Kg.
    Ben 2 hafta önce çanıllıya gittim. Barış'ın bahsettiği derede gümüş kalmamış. Çanıllının üst tarafındaki Bayat göletine akan derede gümüş çıkıyormuş diye söylediler. Fakat gidip görmedim. Yinede şansını dene istersen...
    Bol Şanslar...

4. ergungorgun

ergungorgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 8 kilo
    volkan bayat göletine akan derede de gümüş kalmamış. geçen sene yoktu ben gittiğimde, bu sene de yokmuş. haberiniz olsun. boşuna şansınızı denemeyin derim. tek tük çıkıyormuş gümüş.

5. kykh

kykh

slm

Arkadaşlar bende oraları araştırdım ama bu sene ağların hep boş olduğundan yakınanlar la karşılaştım hep.Bu işe nasıl bir çözüm buluruz bilemiyorum. Acaba gümüs satan yokmudur bu civarlarda biliyomusunuz?

6. ergungorgun

ergungorgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 8 kilo
    gümüş satan yer bilmiyorum ama gümüş canlı olarak kalmasını istiyorsan (eğer uzak mesafeden getiriyorsan) suyun içine buz atmanı tavsiye ederim. ancak sorunu bölye çözebilirsin gibi geliyor bu durumda. rastgele...:)

7. kykh

kykh

s.a.

><=:> Eyvallah mutlaka deniycem bu hafta sonu <:=><

8. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    meriç ben dün gece dikilitaş göletindeydim ani bi kararla gittik gümüş ağı kullandım sabaha kadar 15-20 gümüş cıktı 4-5 saat kalabildik arkadasın işi cıkınca dönmek zorunda kaldık:(:(:(sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır::(:(:(

9. kykh

kykh

s.a.

Arada oluyo kardeşim aşkta kazanma zamanı belki he ne dersin:)
    Arada boş gelki dolunun tadı olsun demi :)