Gümüş Balığı İle Levrek Avı Yardımcı Olabilecek

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Hakanrshlly tarafından paylaşıldı.

1. Hakanrshlly

Hakanrshlly Hakan

Yarın sabah 5-6 gibi Karadeniz sahiline çıkmayı düşünüyorum. Yaşadığım yer Ordunun bir ilçesi. Sahilde daha önce sabah saatlerinde çokça gümüş balığı tuttum. Levrek varmıdır kesin bilmiyorum daha önce tutmadım. Var diyorlar. Gümüş olan yerde sizce var mıdır levrek.karadeniz sahilinde bulunur mu ? Bir diğer sorum da eğer bulunur denenir ise internetten araştırdım gümüş baliginin ağzindan kuyruğuna doğru İğne yardımı ile delinerek canlı yem yapıyorlar. Kanca yi ağzına takıyorlar. 3 lü kanca kullanmayi dusubuyorum. Aynı şekilde iğne ile agzina takip başka bir şey kullanmadan atıp beklemeyi düşünüyorum. Ne önerirsiniz at çek mi yoksa olta takımım da eksik bir şey var ise ya da herhangi bir tavsiyeniz var ise yazabilir misiniz ? Teşekkürler şimdiden.

2. Ekrem42

Ekrem42 Ekrem

Favori Kamış:
    oslo rocky lrf
    Favori Makine:
    okuma aria 20a
    En İyi Avı:
    2 kilo ısparoz kiloluk zargana
    Öncelikle gideceğin mera kesinlikle taşlık olmalı levrek pusu kurarak avlandığı için taşlık merada bulunur.Sonra tatli suyun denize karıştığı yerde çok bulunur.Eğer at çek yapayım dersen 3d vip blade öneririm

3. Ekrem42

Ekrem42 Ekrem

Favori Kamış:
    oslo rocky lrf
    Favori Makine:
    okuma aria 20a
    En İyi Avı:
    Deniz dal gali hava rüzgarlı olmalı levrek için ve saat 4 5 gibi dene ve gümüş balığı ile ancak sabah alırsın ama sabah levrek pek vurmaz o yüzden 3 iğneli dip takim yap yem mamun rastgele

4. Ekrem42

Ekrem42 Ekrem

Favori Kamış:
    oslo rocky lrf
    Favori Makine:
    okuma aria 20a
    En İyi Avı:
    Şamandıra normal alta fırında fosforlu boncuk gezer kurşun sonra tek iğne mamunla saat 4 5 ideal

5. Ekrem42

Ekrem42 Ekrem

Favori Kamış:
    oslo rocky lrf
    Favori Makine:
    okuma aria 20a
    En İyi Avı:
    Gümüş olan yerde levrek olur diye birsey yok bizzat tecrübe ettim bizim burdada bursa kurşunlu gümüş 4 5 sürü levrek den tık yok ama bir zargana yapıyor anlatamam