gurbetten sevgilerle 4

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında fortuna tarafından paylaşıldı.

1. fortuna

fortuna fatih

Favori Kamış:
    crivit
    Favori Makine:
    crivit
    En İyi Avı:
    yayin 45 kilo
    selam arkadaslar aviniz 02.06.2013 pazar gunu yine ayni ekip balik pesine dustuk fransada bu sene sanki yaz gelmiyecek gibi surekli yagmur soguk canimizdan bezdirdi biz guzel sicakli gunlerin hasretini cekerken bu mevsimde bu kadar yagis ve soguk her hafta gitmek istedigimiz balik avinida vurdu ama gecen pazar meteo dan aldigimiz bilgi dogrulsunda cumartesinde hazirligimiz yaparak pazar gununu beklemeye basladik (normalde yaziyi bu kadar uzatmama ama en buyuk avimi yaptigim icin yazdikca yazasim geliyor kusura bakmayin )pazar sabahi ilk isim kalkar kalkmaz pencereyi acip havayi kontrol etmek oldu biraz karamsar biraz umutla cayi demledim butun malzemeleri hazirlayip diger ekibibeklemeye basladim
    saat 7 gibi ekip toplaninca avlak bolgemize gittik bi kac ufak baliktan sonra heyecenle bekledigim yilan baligini yakaladim onu temizleyip kendime sakladim cunku diger yakaladigim butun baliklari ese dosta variyorum balik yemeyi pek sevmiyorum tatli subaligi bana biraz yavan geliyor ama tuzlu su baligini yerim

bi kac yer degistirmeden sonra saat 4 gibi baska bi avlak bolgesine geldik buraya ilk gelisimiz oldugu icin etrafi kontral ederken oltalari attik ufak sazan turlerinden 4 adet yakalayip bir daha buraya geip gelmiyecegimiz tartisisrken saatler 7 yaklasmisti son atceklerimizi atarken benim atcek attigim ve suya dustugu anda oltami biseyin cok hizli sekilde cektigini anladim ama ben agac filen diye dusurken olta inanilmaz sekilde cok hafif sekilde gelmeye basladi bana ve bianda olan oldu sonunda ne oldugunu anladik

gelen buydu benim ilk rekorum
    http://l1306.hizliresim.com/1b/3/ns59x.jpg

http://j1306.hizliresim.com/1b/3/ns62k.jpg

http://m1306.hizliresim.com/1b/3/ns64m.jpg

bunlarda ufak sazan turu ve yilan baligimiz

http://l1306.hizliresim.com/1b/3/ns677.jpg

oltanizin samandirasi her daim batip ciksin

2. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Tebrikler ötesi tebrikler.:thumb: :thumb:

Bir daha gitmemeyi düşündüğünüz yer, şimdi kesinlikle terk etmeyeceğiniz yer oldu umarım.:p :p Hem de 1 cm. saptırmadan.:D :D

3. haySpinine

haySpinine ibRaHim

Favori Kamış:
    okuma V-system 2.40 10-40 shimano alivio 2.70 20-50 daiwa crossfire 1.80 3-15 shakespeare
    Favori Makine:
    daiwa ballistic 3000 okuma trio30s okuma safina 25
    En İyi Avı:
    levrek 69cm lüfer 33cm turna 63cm
    tebrikler... maşallah balık 10 numara 5 yıldız :) inşallah bir gün banada bitane gelir böyle bi yakışıklı... atçek de ne kullandınız mahsuru yoksa öğrenmek isterim... kaşık? silikon? rapala?

4. fortuna

fortuna fatih

Favori Kamış:
    crivit
    Favori Makine:
    crivit
    En İyi Avı:
    yayin 45 kilo
  5. werus59

werus59 Murat

Favori Kamış:
    Shimano Catana CX spinning
    Favori Makine:
    D.A.M QUICK SLR SPIN 530 FD
    En İyi Avı:
    42 cm*Lüfer
    Çok güzel balıklar almışsınız..Maaşallahları var.
    Tebrikler.Daha irileri rastgele

6. haySpinine

haySpinine ibRaHim

Favori Kamış:
    okuma V-system 2.40 10-40 shimano alivio 2.70 20-50 daiwa crossfire 1.80 3-15 shakespeare
    Favori Makine:
    daiwa ballistic 3000 okuma trio30s okuma safina 25
    En İyi Avı:
    levrek 69cm lüfer 33cm turna 63cm
  7. orange

orange Bora Sulher

Favori Kamış:
    Remixon
    Favori Makine:
    oasys/ryobi
    En İyi Avı:
    Levrek 4600 gr