Hafta Sonu Büyükada

Konu, 'Genel Konular' kısmında PAŞŞA tarafından paylaşıldı.

1. PAŞŞA

PAŞŞA Remzi

Favori Kamış:
    Vega Potenza Supercore,Lineaeffe Fury Caster
    Favori Makine:
    Daiwa Windcast Z 5000,Ryobi AP Power
    Arkadaşlar önümüzdeki haftasonu Büyükada'ya gitmeyi düşünüyorum.Şöyle çoluk çocuk ailecek biraz gezinti birazda balık tutma amaçlı.Kıyıdan atçek yapacagım. O bölgeyi bilen arkadaşlardan ricam, ne tür balık çıkar,yem olarak ne bulundurmalıyım, sahte yemler iş yaparmı, yoksa sadece çapari yetermi fazla malzeme almak istemiyorum üzerime o bakımdan.Saygılar

2. 56561

56561 Yücel

Favori Kamış:
    Daiwa Sensor Red Surf 4.00, Daiwa Procaster Samfish 2.10
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000FA, Ryobi Ecuisma 8000vi
    En İyi Avı:
    10.5 kg rus kefali, 5.250 Levrek, 1573gr kofana
    balık olayına fazla heveslenme bence, adanın çevresi sığlık ve kayalık ama limanı bir dene kıraça ve çinekop alırsın çapariyle, tepedeki aya yorgi kilisesine de uğra derim İstanbulun en güzel manzarası orda fotoğraflarını bekliyorum

3. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Allah muhabbetinizi arttirsin, guzel bir gun gecirirsiniz ailece umarim....Balikciliga pek firsat bulacaginizi, bulsanizda olta atacaginiz saatlerde balik bulabileceginizi sanmiyorum. Istavrit ve izmarit bir ihtimal...

4. PAŞŞA

PAŞŞA Remzi

Favori Kamış:
    Vega Potenza Supercore,Lineaeffe Fury Caster
    Favori Makine:
    Daiwa Windcast Z 5000,Ryobi AP Power
    Değerli bilgileriniz için sağolun umarım iyi olur.Balık olayının olamayacağını bende tahmin ediyorum ama ne yaparsınız işte kanımıza karıştı birkere bu balık tutma olayı bir bardak su görsek hemen olta, misina, yem ayarlayıp ne tutabiliriz hesabı yapıyoruz bağımlılık bu olsa gerek..:D :D