Hafta sonunda soyulduk.!

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında oltam_ve_ben tarafından paylaşıldı.

1. oltam_ve_ben

oltam_ve_ben

Favori Kamış:
    Sopasız El Oltası
    En İyi Avı:
    22kg aynalı sazan
    Teşekkür ederim serdar kardeş.

2. sazan58

sazan58 S.Şeref

geçmiş olsun

3. carphunters

carphunters sebahtin

Favori Kamış:
    shimano, fox, kryston, jrc, korda, esp, garmin, nutrabaits, pelzer, chub
    hepinize geçmiş olsun

4. sagopakajmer07

sagopakajmer07

Favori Kamış:
    sarma(kıbrıs),kamış
    En İyi Avı:
    sokar
    namık abi bununda artık eğlenilcek bi yanı yok zannedersemki ben öyle zannediyorum:D

5. Öncelikle geçmiş olsun.Böyle durumlarda emrenin de dediği gibi Güvenlik güçlerini mutlaka haberdar edin.Aynı yerde benzer birkaç ihbar olursa tedbir alınır.
    Bunun dışında kartınızdan yapılan harcamayı yasal yollardan tazmin edebilirsiniz.Çünkü alışveriş yapılan yer kredi kartı ödemelerinde kimlik kontrolü yapmak zorundadır.Bu kontrol yapılmadan kredi kartı işlemi yapılmışsa alışveriş yapılan yer sorumludur.500ytl alışveriş için iyi bir rakam kasiyer muhtemelem eşgali hatırlayacaktır yada güvenlik kamerası var ise eşgal belirlenir.
    Eğer peşine düşer uğraşırsanız çözüme ulaşma ihtimaliniz çok yüksek.
    İlave olarak eğer telefon kapatılmamış ise çalan kişinin izlediği güzergah bile tespit edilebilir.

Son düzenleme: 29 Mayıs 2007
  6. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    fatih kardeş geçmiş olsun ertan abi sanada geçmiş olsun şimdiiii fatih kardeş anladığım kadarıyla paşaköyü geçince tepedeki kendin pişir kendin ye yerinin arkasından girip kayalıkların üzerine arabayı bırakıp şelalenin yanına inmişsiniz hırsız nereden biliyormusunuz hemen arabayla girdiğiniz mahalleden nasılmı biliyorum orda yıllardır oluyor böyle şeyler bir çok arabanın gündüz vakti camının kırılıp soyulduğunu gördüm yani hırsız yakınlarda olmalı değilmi gece gelen seslere gelince orası ömerli çok kuytu yerleri var gündüz bile çoğu yerne araç giremiyor jandarma gece nasıl gelsin sana tavsiyem ömerlide güvenli yer arıyorsan boş yere arama!!!!!!

7. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    abi hepinize geçmiş olsun allah beterinden saklasın

8. samsunlu55

samsunlu55 tunç

Favori Kamış:
    Elektrikli Testere, Balyoz, biçer döver, orak
    En İyi Avı:
    mustafa, 66kg :)
    GEçmiş olsun arkadaşlar. böyle şerefsizlere adalet imtiyaz tanıdığı sürece artarak devam edecek ve daha çoook insanın canı yanacaktır. dileğimiz bir an önce bu tür olaylara imtiyaz tanınmaması ve yaptırımların arttırılması. umarım hiç kimse bu tür şeyleri yaşamaz. tekrar geçmiş olsun.

9. taraf_team_38

taraf_team_38 Tolga

Favori Kamış:
    hertürlü av malzemeleri
    En İyi Avı:
    1- 60 kg kız arkm :) / 2 - 6.400 gr Turna (Kayseri) 3 - 7kg Sazan (Nevşehir)
    dağın başında af yok arakdsım benim malıma yaklaşsınlar itten rezil gebertirim... gecmiş olsun

10. orcunhoca

orcunhoca

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    şansa bir ahtapot 1 kg. babakalede 400 gr. karagöz,80-90 cm pala.
    çok çok geçmiş olsun.

11. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    çok geçmiş olsun arkadaşlar.

12. West_1979

West_1979 Mustafa KARATAŞ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ANKARA TEAM
    Arkadaşlara geçmiş olsun diyorum ve bu soygunlarla da ilgili ANKARA kurtboğazı barajında yol üzerineki kamyon parklarına arabalarını bırakıpta baraja inmemelerini tavsiye ediyorum herkes dikkat etsin eskiden burdada bu tür olaylar yaşanmıştı araçları yol kenarında bırakıpta aşşada avlanacaz derken maldan olmasın kimse.

13. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Cok gecmis olsun. Yazik olmus. Benimde zamaninda olta kutumu goturmuslerdi arabamla , cigerime oturmustu. Arabadan degerliydi icindekiler.

14. Aynı olay benimde başıma geldi.3 makinam gitti.Bir tanesini bir yıl sonra birinin elinde gördüm Kimden aldığını hatırlayamadı.gariban bi tipti uğraşmadım :(

15. passion

passion

Favori Kamış:
    olta
    geçmiş olsun....:)

16. osi_tr

osi_tr

Favori Kamış:
    çok var sığmaz buraya
    En İyi Avı:
    bakacaz
    oltam ve ben'e

tam duş alırken telefon çaldı.telefondaki ses arkadışımdı.çok üzgündü.aracın arka bagajındaki malzemelerin arasındaki sırt çantasına cüzdanını ve telefonunu bırakmış ve biz aşağıya inince içinde 1000 ytl olan cüzdanı almışlar.800 ytl'lik cep telefonunuda almışlar ve biz göle geldikten ve soyulduktan tahminen 20 dakka sonrada kredi kartından 500 ytl değerinde alış veriş yapmışlar.Allahtan arkadaş eve gider gitmez uyanmışta hemen kredi kartlarını iptal ettirmiş.
    (Arka bagajı ben kitlemiştim ama nasıl açmışlar bilemiyorum.Demekki sürekli o tepeye gelen araçları takip edip soyan birkaç hırsız vardı) (oltam ve ben'den kopyaladım) okuyun hemde iyi okuyun arkadaşlar..ben bu yazıya anlam veremedim..:( :mad: :rolleyes:

17. oltam_ve_ben

oltam_ve_ben

Favori Kamış:
    Sopasız El Oltası
    En İyi Avı:
    22kg aynalı sazan
    32 üye okumuş,anlamış ve buraya mesajını yazmış.Fakat enterasan siz anlayamamışsınız! En iyisi Ben 32 üyeyi haberdar edeyimde tekrar okuyup öyle mesaj yazsınlar.;)

18. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    dostum büyük geçmiş olsun uyarıların için saol

19. blackboy55

blackboy55 Musa Karaoğlan

Favori Kamış:
    Okuma Salina Seaspin 2.85
    Favori Makine:
    Okuma Salina 40
    En İyi Avı:
    2410gr Gökala -3000 gr levrek
    Geçmiş olsun Fatih.
    Aynı olayı 2001 ağustos ayında ben ve 2 arkadaşımda yaşadık,Allah kimsenin başına vermesin.Yalnız işin garip tarafı bizi soyanlar gözümüzün içine bakarak yaptılar ve anlayamadık.Şöyleki;arabada üzerimizi çıkarıp denize girdik ve aracımızın yanına bir aile gelip kapılarını açık bırakıp aracın atrafında gezindiler ve 5 dakika sonrada ayrıldılar.Biz denizden çıkıp arabaya baktığımızda elbiselerimiz yoktu,yalnız benim cep telefonum kalmıştı.Onuda tesadüfen güneş ısıtmasın diye arka tarafa bırakmıştım.Sonuç olarak doğru emniyete ( mayolarla) gittik,ifade verdik.Meğer adamlar bizden sonrada ilerde vali konağının önünde bir aracı daha soymuşlar ve kaçmışlar.Polisler kendi aralarında bu falanların işi dedikleri halde 6 senedir bir haber yok.:confused:
    Siz siz olun denize giderken üzerinize değerli şeyler almayın.Ve eşyalarınızı muhakkak gözönünden ayırmayın.

20. wagabonds

wagabonds

Favori Kamış:
    olta
    cok gemiş olsun ama oray silah götürmek bi care deil ben orda cok avlandım ve genelde içki içmek için gelen dengesiz insan cok en güzeli hiç gitmemek zaten kayda deger bi balıkda yok oraya masraf yapana kadar sazlıbosnaya gitmeni tavsiye edrim kardeşim