Haftasonu Çeşme

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Orsa tarafından paylaşıldı.

1. Orsa

Orsa Barış TONER

Favori Kamış:
    olta
    Haftasonu Çeşme 17.12.2006

haftasonu çeşme alacatıda o tarafı bilenler bilir orda burnun ilerisinde iki ada vardır sabah 7 ile öğlen 12 arası iki adanın arasında torikler gecit yapıyor bu mevsim bunlar haftasonu resimleri aslında 3 haftadır oldukca fazla torik tombik aldık ama bu hafta paylaşabildim resimleri diger turnalar ve toriklerin resimlerinide aktarınca paylaşırım

torikler icin rapala yozurinin sardalya şeklinde olan siyah beyazı misina asso 0.40

babamda iki tane cekti onuda balikavi net mudavimi yapicaz yakında :) iki tanesi hurriyetle aynı boyda idi 3 kilonun üzerinde

ögleden sonrada ciftlik tarafındaki batık orkinos ciftliklerinden tam sardalya ile 120 metreden antenli mercan ile güne devam ettik resimler cok net degil ama mercanların tanesi 1 kilo 800 gram geliyordu ayakkabıdan boyu ortalama anlayabilirsiniz 44 numara arkadaşın ayakları :)

alaçati konusunda herhangi bri bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarımız olursa memnuniyetle sorabilirler bu haftaonu oldukca bereketli gecti herkeze rastgelsin

Son düzenleme: 18 Aralık 2006
  2. kaya caglar

kaya caglar

Favori Kamış:
    oltamda var zıpkınımda var teknemde var ama denizim yok :(((
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg
    bayagı guzel av olmus tebrık ederım kıskandım valla :) heryaz 15 gun çiftlikköydeyım ama boylesını ınan görmedım :D

3. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    elinize saglık tum balıklar gercekten cok iyi gorunuyor torikleri nasıl yakaladınız sırtı ile is marka boy ve renk konusunda bilgi verirmisiniz

4. Orsa

Orsa Barış TONER

Favori Kamış:
    olta
    malzemeler

Selam mutlu cıkrıklarımdan rapala olarak 1 aydır sürekli aşağıdaki yozurileri kullanıyorum ve 4 haftadır her cıktıgımda en az 3 torik tombik vs alıyorum hic sektirmeden her gün aynı yerden

Makinalardan biri Damın metre göstergeli olan D.A.M 1730045 QUICK POWER LSC 45

Diğer makinam D.A.M 1705450 QUICK POWER C LDL 450
    http://www.avmarketi.com/asp/show_stock.asp?product=1-91705450

kamış olarakda yine DAMın 1.80 cıkrık kamışlarını kullanıyorum şu an modeli tam aklımda degil

5. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    verdiginiz bilgiler cok yararlı oldu cok teşekurler

6. AKIN74

AKIN74

Tek kelime Harika, Tebrik ederim...:)

7. Orsa

Orsa Barış TONER

Favori Kamış:
    olta
    bi önceki hafta

Bir önceki haftanın reismleri biraz kanlıydı :p onları yayınlamıyım diyordum ama bu toriklerden inanılmaz kan akıyor yapabilicegim bişi yok yani rapala bir yerine batsa hayvan oluk oluk kanıyor ben birşey yapmadım valla gecen hafta
    ilginc bir şekilde tam iki adanın arasından gecerken yine aynı malzemeler ve sırtıyla bir tane lahos atladı 1.5 kilo civarında aslında pek avlanmasından hoşlandıgım bir balık degil ama sırtının uclarından biri galsamasına girdigi icin yaşaması imkansız oldugundan salamadım :(

Lahos cıkrıgı aldıgı sırada tekneyi durdurdugumuz anda diger sırtıyada 1.5 kilo civarlarında birde turna geldi iki sırtı aynı anda calısınca cidden cekmesi cok zor oluyor

arkasındanda 2 şer kiloluk iki tane torik gelince yine güzel bi hafta oldu bu aralar oldukca bol yani

torikler cok kanlandı

turnanın ucu cıkmış :)

buda istemeden gelen lahosumuz

rastgelsin

8. Orsa

Orsa Barış TONER

Favori Kamış:
    olta
    .

saol akın bende kskliyim biliosun musait oldugun bi haftasonu bana katılabilirsin teknede yer var :)

9. barış kardeşim gerçekten tebrikler.. ne kullandınız..??

10. Orsa

Orsa Barış TONER

Favori Kamış:
    olta
    bu yozurinin CRYSTAL MINNOW grubunu acaip tavsiye ediyorum turna, torik, levrek, düşünün lahos bile atladı kalamar aldım gecen hafta 1 kilo 250 gram geliyordu ki nerdeyse 6-7 knot ile gidiyordum ona ragmen atladı hayvan sabah 6:30 sularında yine iki adanın arasında

11. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    elinize sağlık güzel av olmuş

12. teşekkürler barış umarım birdahaki organizasyonda tanışır ayrıntılı konuşabiliriz.. sevgiyle kal

13. Orsa

Orsa Barış TONER

Favori Kamış:
    olta
  14. AKIN74

AKIN74

Teşekkür ederim Barış, müsait olduğun bir hafta sonu yapacağın ava katılıp, eşlik etmekten mutluluk duyarım..:)

15. Orsa

Orsa Barış TONER

Favori Kamış:
    olta
    bulsep valal ben organazisazyonu takip edemedim forumdan bi ara ediodum sona cok karıştı orda burda derken dagıldı bilseydim gelirdim resimleri gordum cok üzüldüm zaten :(

Akın valla bu hafta belki belki istanbulda olucam ama onun haricinde her haftasonu hic aksatmadan çeşmedeyim alacatıda alıyorum solugu telneden indirmek icin ekip falan geliyor beni :p mutlaka beklerim haftaici kskde gorusuruz program yaparız ben bostanlı tarafındayım

16. AKIN74

AKIN74

Bu hafta sonu bende Konya'da olacağım, önümüzdeki haftalarda nasip olursa İnşallah.:) Bende bostanlı'da sayılırım...

17. gokseldbuga

gokseldbuga

bravo cok iyi av kardesim. O torikler kanlı torik, avladıktan sonra teknede bir yere kuyruk kismindan asman gerekir ki kanları boşalsın. Bodrumda birader çok avlarmış mevsiminde

18. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Çok güzel bir av olmuş. Tebrik ederim. Darısı başımıza.
    oltalarınız her zaman balıkla dolsun.

19. meriçvural

meriçvural

Bu herkese iç geçirten görüntüler için teşekkürler.Hep rastgelsin...

20. MGB

MGB GOKHAN

Favori Kamış:
    Kamış olta, yapay yemler, sırtıyı pek severim :) ...
    En İyi Avı:
    Umarım yakında İRİ bir LEVREK :)
    Barış, gerçekten çok güzel görünüyor balıklar.... Tebrikler.

Uzun zamandır böyle iri balık yakalamaya hasret kaldık, o yüzden bu fotolar çok iyi geldi. Senin beğenmediğin lagos'u tutmak için insanların burada harcamadığı çaba yok, bence o da gayet iyi bir balık....

Avlarının devamını merakla bekliyorum...