Halisabi ye özel zargana avı teknikleri :)

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında zarganacı34 tarafından paylaşıldı.

1. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    gökhan selamlar sizin orası ile bizim burası biraz farklı galiba söylediğin boy gerçekten harika 70 cm falan çok güzel bi balık boyu ben genelde 10 veya 9 numara kanca kullanıyorum hırsızlı üç tane peş peşe misina 0/20 bu takım ile40 45 cm lik balıklarıda yukarıya kaldırıyorum ama bakalım bu sene farklı yöntemler kullanacağım inşallah randımanlı olursa konu olarak açıcam herkese rastgele...............:)

2. zephyr

zephyr Mert

En İyi Avı:
    Kırlangıç 2.9 Kg
    merhabalar :)

merhabalar dostlar ben de yeni katıldım aranıza bir kaç gün oldu daha engin bilgi ve tecrübenizden faydalanmak isterim. Aslen Çanakkaleli olmama rağmen İstanbul'dayım şu an. Çanakkale nin balığına zaten diyecek yok ama İstanbul'da Zargana arayanlara acizane birkac tavsiyem olabilir Kızkulesi muhitini tarayın derim. Bu sabah gittim mesela ancak radarın orada palamuta atanlar vardı tek tük palamut alındı ama uygun caparim olmadığı icin ben alamadım. neyse zargana arayanlara minik bir tavsiye zaten coğu kimse biliyordur ama bilmeyen varsa soylemek istedim herkese sevgiler saygılar livarlarınız boş kalmasın...

3. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    ustam aramıza hoşgeldin bilgiler için teşekkürler ama şöyle yaşını ismini falan bi yazsaydın tanışmış olurduk veya en iyisi tanışma bölümünde bize kendini tanıt daha güzel olur kaynaşırız sanada rastgelsin:)

4. zephyr

zephyr Mert

En İyi Avı:
    Kırlangıç 2.9 Kg
    :)

Mustafa kardes merhabalar hosbulduk uğrastim ama bir turlu girmedim tanısma bolumune mod'ler ile de gorustum ama olmadı bunda yazar bilgilerim merhabalar tekrar görusmek üzere :)

5. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    balıkta geçen butun anılar
    ya bandıtma lımanında zargana tuttugum gunler geldı aklıma bence avlaması en zevklı balıklardan.hem etıde nefıs :D