has rus karısık karma bır av

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında kancacı tarafından paylaşıldı.

1. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    [​IMG]sabah temizledim aksam yemegınde kalabalıgız bayagı yendı bıttı sayılır:) bugece yıne gıtmeyı dusunuyorum allah ızın verrıse

2. Korhanb

Korhanb

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    orfoz 7400 gr, kefal 1300gr, ahtapot 7200 gr (el ile)
    Hastasıyım bu kefallerin

Hastasıyım bu kefallerin eline koluna sağlık iyi av olmuş

birde nasıl yakaladığını malzeme olarak ne kullandığını paylaşırsan seviniriz, çünkü her yerin ayrı bir düzeni ayrı bir tekniği var...

3. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    korhan kardes bunları el dokuma serpmemle yakaladım genelde oltayla avlanırım ama bızım burda kefal oltaya pek vurmaz ben kefalı herzaman serpmeyle yakalarım cokda zevklıdır yakalaması

4. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    ben genelde plaj kenarlarını tercıh edıyorum gece oralara cok ıner dalga olmassa derede avlanmam denizde avlanırım genellikle

5. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    ben derede avlanmam. yasak evet bızım burdakı derelerde pekde balık yok kırec dokuyolar bıde bızım burda fındık bahcelerı oldugundan ılaclamalar yapılırken bılıncsızce derelere dokuluyor ondan kalmadı derelerımız kurudu ama yaylalarımızda kırmızı benklı alabalık bol umarım denızıde kurutmazlar zaten bı hobımız var onuda bıraktıracaklar.