Haziran Ayı Fethiye Hilliside Açıkları Tuzlu su avı

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında rlion tarafından paylaşıldı.

1. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Paylasiminiz cok guzel. Mukemmel resimler. Sitemizde balik boylari konusunda ulkemiz yonetmeliklerine uydugumuzu gostermek ve uymiyanlara ornek olmak
    istiyoruz. Bu yolda bundan sonraki paylasimlarinizda resimleriniz de balik buyukluklerini kiyasliyabilecegimiz bir cismi (Cep telefonu vs) , daha iyisi bir cetvel veya olcuyu bulundurursaniz bizleri daha da mutlu edersiniz.

Saygiyla ve sevgiyle, dahasina rastgele...

2. simendifer

simendifer Sennur

Balıklar gerçekten güzel, teşekkür ederiz paylaşım için. Bir de mesajlarımızı yazarken, Türkçe kelimeler içerisinde "w" harfini kullanmazsak daha da güzel olacak. ;) Forumda buna dikkat etmeye çalışıyoruz, siz de dikkat ederseniz seviniriz... Bereketli avlar dilerim, rast gelsin... :)

3. rlion

rlion

Favori Kamış:
    elimi kullanıyorum :(
    En İyi Avı:
    Palamut,4kg :(
    Anladım ben onu tamamdır artıkın "w" yok birde size şöyle belirtiyim balık boyları konusunda 15 tane mercan vardı ortalamaya dökersek uzunluklarını tepeden tırnağa 15 ile 19 cm arasında değişiyor lopalarda 18-23 cm arasında malum izmaritler ufak oluyor onlarda yaklaşık 12 - 14 cm arasında istavritler ise 30 - 35 cm arasında vardı...

4. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Aciklamalariniz icin tesekkur eder dahasina rastgele derim.Gorusmek dilegiyle dostum...