Hem balık tutun, hem ekolojiye katkı yapın

Konu, 'Genel Konular' kısmında anamasli tarafından paylaşıldı.

1. anamasli

anamasli

Favori Kamış:
    elle tutmayı severim
    Sevgili dostlar, sizleri 5-6 Ağustos 2006 tarihlerinde Isparta'nın Aksu ilçesindeki şenliklerimize davet ediyorum. 5 Ağustos 2006 Cumartesi günü Sorkun Baraj Gölünde kuracağımız Ekoloji Yüksekokulu yararına balık tutma yarışı düzenlenecektir. Programın tam etkinliklerini pazartesi gününe kadar ulaştıracağım.
    Böylece hem balık tutun, hem de ekoloji okulumuz için düzenlediğimiz şenliğimizde konuğumuz olun.
    Lütfen doğa seven herkesi bekliyoruz.
    Görüşmek üzere, selam ve saygılarımla.
    Yrd.Doç.Dr. İsmail GÖKDAYI
    0555-3625676
    ismailgokdayi@yahoo.com

2. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Ben bu haberi bir kac gün önce yayinlamistim burdan, bak senlik ve etkinlikde varmis millet :) hadi yine iyisiniz.

3. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Bu nazik ve hayırlı davet için teşekkürler.
    Şahsen gelme imkanım yok ama dualarım sizlerle.

4. Suatreis

Suatreis

değerli üstadımız,

davetinize imkanları ölçüsünde tüm dostlarımız katılmaktan onur duyacaktır. Bu mesajınızın sonrasında da sizi aramızda görmeyi umud ederiz.:)

5. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    bende o tarihte gelemem fakat iyi eğlenceler bol avlar amaçlarınıza ulaşmanız dileği ile

6. ddavut

ddavut

Favori Kamış:
    makaralı olta ve el oltası
    En İyi Avı:
    6 kg 200 gr Aynalı Sazan
    Öncelikle düzenlenecek etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim. İnşallah amacınıza ulaşırsınız. Bir aksilik çıkmazsa geleceğim.

7. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Bizler uzakta da olsak gönlümüz sizlerle!Girişiminizi yürekten destekliyor ve tebrik ediyorum.Haydiii Isparta civarında bulunan arkadaşlar!İşte size organizasyon ve güzel bir davet!

8. anamasli

anamasli

Favori Kamış:
    elle tutmayı severim
    Eğitime destek şart dostlar

Güzel mesajlarınızı okuyorum. Sevinmem lazım ama sevinemiyorum. Çünkü destekler sadece yazıda kalıyor. Bu da bizim gibi gönüllüleri sevindirmiyor maalesef. Eğer ayrımazsanız zamanınız olmaz. Çünkü burası dünyanın öbür ucunda değil. Memeleketin ortasında, ve çokta uzak değil. Desteğini esirgemeyen dostlara teşekkür ediyor ve şenliğimize gelmeleri konusunda bir daha düşünmelerini rica ediyorum.
    Önemi şu:Herkes çevreci olduğunu söylüyor, ama uygulamaya geldiğinde Nasrettin Hocanın Fil hikayesi gibi arkamızda kimseyi bulamıyoruz. Eğer kimse yanımızda olmazsa biz bu işi nasıl başarırız? Onun için tüm doğasever dostların gelememe nedenlerini bir daha gözden geçirmelerini rica ediyorum.
    Lütfen bize desteğinizi canlı olarak gösterin ve yanımızda olmaya çalışın.Hala umudumuz var. Bekliyoruz.
    Sevgiyle kalın.

İsmail GÖKDAYI
    0555-3625676 ismailgokdayi@yahoo.com

Bakın Aşağıdaki linkte Atlas Dergisinde haberimiz yayınlanıyor.

http://www.kesfetmekicinbak.com/gundem/02344/