Herkese merhabalar

Konu, 'Tanışalım' kısmında Yakamoz tarafından paylaşıldı.

1. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Arkadaşlar daha önceden kendimi tanıtmıştım ama sanırım forumda yapılan çalışmalar nedeni ile mesajlar silinmiş bu yüzden nereden katıldığımı soran arkadaşlar var ben kendimi tanıtatım 05-08-72 İstanbul doğumluyum Aslen doğu karadenizli yani Trabzonluyum.İstanbul'da Bilgisayar satışı ve teknik servis veren bir işletmem var yaklaşık 20-25 senedir amatör balik avı ile ilgileniyorum umarım ilerliyen zamanlarda nezaket ve görlü kuralı çerçevesinde bilgi alışverişinde bulunuruz.Saygılarımla

2. simendifer

simendifer Sennur

yakamoz.... bir kez daha hoş geldin :) ne kadar çok hoş geliyorsun sen :) hoşgelişler ola :)

3. amateur01

amateur01

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın
    selamlar yakamoz. Simendifer ben de eski üyelerdenim tekrar üye olmak zorunda kaldım bende hoş gelmiş sayılır mıyım:D

4. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    ameteur tekrardan yeni siteye hoş geldin eski üyeler yavaş yavaş toplanıyor....

5. simendifer

simendifer Sennur

sayılırsın sayılırsın :D hoşgeldin arkadaşım sana da hoşgelişler ola :)

6. oralksk

oralksk

Herkese merhaba yakamoz sende hoşgeldin ama benim bir sorum olucak.Foruma kim neden böyle bişey yaptı anlamadım dogrusu.Üyeliklerimiz gitti..onca paylaşım onca emek boşa gitti??
    Yetkililer bu konuda bir açıklama yaparlarsa çok yerinde bir karar olur.Cevaplarınızı dörtgözle bekliyorum..

7. öncelikle YAKAMOZ hoş geldin,paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyoruz...
    ORAL; şöyle kısaca açıklamalıyım herkez bilsin site çökmek üzereydi ,zaten herşey gidecekti şimdi o eski siteyi yedekledik ve konularınızı emeklerinizi oradan alıp buraya aktaracağız, biraz sabır göstermenizi rica ediyorum ...saygılarımla

8. parsel

parsel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna
    güzel insan merhaba