Herkese Selam Zıpkıncılığıda Selam

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında KaraKurt tarafından paylaşıldı.

1. KaraKurt

KaraKurt Fatih

Favori Kamış:
    Olta ve Sabırrrr
    En İyi Avı:
    Kötü av yok :)
    Öncelikle Herkese Selamlar Ben Sizin Tabirinizle Oltacı grubundanım Tekneciyim yani Tekneden Avlanırım Ama son günlerde birde zıpkın sevdasıdır aldı gidiyor aşırı derece sempati duymaya başladım ve iyi bir takım kurmayı düşünüyorum zıpkınında paletine elbisesine yani 4 4 lük bir takım alıcam bana bir defaya mahsus alıp ömrüm boyunca kullanabileceğim iyi bir takım önerirseniz seviniirim

Not: Avlanacağım yerler Antalya Baştan Sona Ve Finikeye kadar olan her yer....

2. KaraKurt

KaraKurt Fatih

Favori Kamış:
    Olta ve Sabırrrr
    En İyi Avı:
    Kötü av yok :)
    vaybe 20 kişi okumuş kimse bir şey yazmamış yazık doğrusu

3. beyazkartal

beyazkartal selim

Favori Kamış:
    hertürlü malzm
    En İyi Avı:
    kofana eşkina yayın herhalde 1kg yakın
    arkadaşım biz oltacıyız sen zıpkın elbise takım falan soruyosun mutllaka bu konuda bilgisi olan arkadaşlar vardır ve sabıredersen mutlaka yardımcı olurlar;)

4. coolspawn

coolspawn

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    3.350 gr levrek
  5. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Aramıza hoşgeldin...

6. CEM_CEYLAN

CEM_CEYLAN

Favori Kamış:
    Zıpkın
    En İyi Avı:
    930 gram RUS KEFALİ
    Abi öncelikle hoşgeldin madem 4 4 lük bir takım düzüceksin ve ömürlük istiyorsun sana tavsiyem bunlar tam akdeniz avcısı için
    Elbise:polosub verde(kamufilesi süper sen bile göremezsin kendini) 5mm fiyat 360 euro
    Palet:C4 falon 30 (Bu palet karbondur ve dünyada ileri gelen bir palet firması tarafından üretilmiştir) sadece pala fiyatı 220 euro
    Zıpkın:esperasub sinarit tam bir ahşap zıpkındır ünlü ahşap ustası LEVET GÖZEN yapmımıdır.Fiyat:300 euro

NOT:Belki onur abi kızabilir adama en pahalı malzemeleri söylemişsin diye ama abi ne yapıyım kendisi 4 4lük istedi:D