Herkese selamlar..

Konu, 'Tanışalım' kısmında hakansener tarafından paylaşıldı.

1. hakansener

hakansener

Favori Kamış:
    seacsub x-fire 95
    En İyi Avı:
    4 kg levrek
    Forumları birkaç zamandır takip ediyorum ancak şimdiye kadar dinlemekle yetindiğim için üye olmadım.
    Ancak şu an staj için İzmirdeyim, gerçi sonlarına yaklaştım... Yine de İzmiri iyi bilen birinden nerden malzeme alabileceğim (sepetimi, zıpkınımı, paletimi yenileme lazım), nerelerde olta atıp, dalış yapabileceğim konularında yardıma ihtiyacım var. Havalimanında staj yaptığım için Gaziemirde oturuyorum sırf sepet alabilmek için taa güzel bahçeye kadar geldim 2 saat yol alıp :) şimdi de dinlenmek için cafe de oturuyorum halimi düşünün :( ... (sepet de alamadım bu arada nette bulduğum yerin bana sepet diye gösterdiği şeye yem bile sığmaz :rolleyes: )

Neyse dediğim gibi İzmirli birinin yardımına ihtiyacım var :)
    En azından msn den veya mail yoluyla.. mail&msn-> hakan.sener@gmail.com
    hatta pm bile olur..

Son düzenleme: 29 Haziran 2006
  2. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    aramıza hoşgeldin hakansener izmirli arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır umarım aradıklarını çabucak bulursun rastgelsin;)

3. NCELİKLE hoş geldin umarım stajın bittiğindede bizim ailenin içinde kalırsın, zıpkın malzemeleri için ( zıpkın "hasan") kardeşimize mesajla ulaşırsan, sana yardımcı olacaktır :)

4. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    aramıza hoşgeldin.:)

5. Arkadaşım aramıza hoş geldin,
    Gaziemirden Güzelbahçeye sepet almak için gitmene gerenk bile yoktu. Bu tür malzemeleri (deniz ve av) en rahat ulaşacağın yer Hisarönü Camii çevresi ve Kemeraltıdır. Burada aradığın bütün malzemeyi uygun fiatlarla alabileceğine inanıyorum. Malzeme seçimi ve av bölgeleri hakkında özellikle dalış için sana yardımcı olamıyacağım ama Çeşme-Ildır-Balıklıova en yakın yer olarak Çeşme altı ve Seferihisar bölgelerini tavsiye edebilirim.Tekrar Başarılar aramızda kalman diklerimle Rast Gele....

6. hakansener

hakansener

Favori Kamış:
    seacsub x-fire 95
    En İyi Avı:
    4 kg levrek
    Herkese teşekkürler zıpkında çok yeni şeyler öğrenebilceğimi sanmıyorum ama olta da özellikle büyük balığa olta atma konusunda acayip acemiyim.. Oltayla en fazla el kadar lidaki çektim 3 rulo kurtla o kadar söyleyeyim :) o yüzden oltamı geliştirene kadar hiç olmazsa 3-4 ay burdayım.
    Az sonra Birahasın dediği kemeraltına gidicem inşallah aradıklarımı bulurum. Olmadı hisaraltı cami önünede bakarım. Bu arada çok tesadüfü birşekilde örme sepet yapan biriyle tanıştım sepet işini halletmiş oldum (kokoreççi de dalış muhabbeti açıldı, şans işte :rolleyes: ) şimdi zıpkın, palet ve suit kaldı...