Herkese Sevgiler Selamlar!

Konu, 'Tanışalım' kısmında Özlem tarafından paylaşıldı.

1. Özlem

Özlem

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Lüfer, orta boy bişeydi
    İlk balığımı bundan 5 sene evvel Kekova'da tekne turundayken tutum. Asıl amaç sadece tekne turuydu aslında. Sonra bugünkü eşim, o zamanki sevgilim kaptandan 'kaşık' sordu. Tabi o zaman ne olduğunu bilmiyordum. Neyse eşim tekne giderken kaşık yapmaya başladı. Bir süre sonra bana verdi. Dalga çıkmıştı ve sallanıp duruyorduk. Teknenin arkasında ters oturup bir taraftan sallantıda dengemi sağlamaya çalışıyor bir taraftanda misinayı çekiştirip duruyordum. Epey bir süre böyle devam etti. Midem hareketlenmeye başlamıştı. Bir taraftan da 'koca denizde bir tane balık bulamadık' diye aklımdan geçiriyordum. Kaptan 'balık vurursa haber verin' demişti teknenin hızını azaltacaktı. Ben kafamdan binbir türlü şey geçerken, ümidimi de yitirmeye yüz tutmuşken birden bire misinada çok kuvvetli bir çekme hissettim. Ne yapacağımı şaşırdım. Dilim tutuldu. Ağzımdan sadece 'Aaa uuu...aaa' gibi sesler çıkarınca eşim anladı. Kaptan tekneyi durdurdu. Ama ben misinayı çekemedim. Çok ağırdı. Kaptan çekti. Bir baktık; İki tane palamut :p İşte o günden beri beni aldı bir balık sevdası!

Sonra İzmir Aliağa'da lüfer avladık. O bambaşka harika bir deneyimdi.

Antalya'da birkaç kez kıyıdan denedik, bir kaç kez nehirden. Pek tat vermedi. Palamut ve lüferden sonra bir kaç mırmır ve daha önce hiç görmediğimiz bir kaç balık yakalayınca dedik böyle olmayacak. En iyisi biz bir tekne bulalım. Geçen cumartesi nereden tekne bulacağız diye internette dolaşırken balıkavi.net sitemizde rastladım. Aman baktım hatta Antalya'dan birileri de var. Hemen sordum Can'a. Sağolsun dediği gibi yat limanında cumartesi akşamı teknemizi ayarladık. Pazar günü saat 06:00'da balıktaydık. Çok da güzel geçti. Biraz güneş çarptı ama deydi doğrusu.

Umuyorum ki sitede çok güzel muhabbetler ve paylaşımlar olacak.

Hepinize heyecan dolu av deneyimleri diliyorum. Rasgelsin!:)

2. can

can

Tekrar hosgeldin..güzel bir macera yasamissin.Dilerim bundan sonra da bol bol keyifli av günleriniz olur ve burada bizlerle paylasirsin..Bu arada tekneyi ayarlayabilmenize sevindim.
    Selamlar

3. Özlem

Özlem

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Lüfer, orta boy bişeydi
    Teşekkürler Can. Aslına bakarsan toplam 4 kişi gidecektik. Ama arkadaşlarımız bizi satınca bizde kayık kiraladık. Başka bir tekne bizi çekti, dönerken de geri getirdi. Kürek çekmek zorunda kalmadık:) 2 barbun, 1 mercan, 40 tane de izmarit yakaladık. Güzeldi doğrusu.

Tekrar hoşbulduk. Bol adrenelinli ve balıklı günler hepimize!

4. ovd

ovd

Favori Kamış:
    olta,el
    En İyi Avı:
    yayin,9 kilo
    hosh geldin

yahu bi tek ben karimi kandiripta balikci yapamadim iyimi:eek: ama bayanlarin bu ise olan sevgilerini görünce umudumu yitirmiyorum,cok guzel bi hikayeydi hos geldin avda tuttugunuz baliklarin fotoraflarinida bekliyoruz saygilar ======================-oguz vahap dülger..ovd.. Bremen==========================-

5. hoş geldiniz :), umarım güzel dostluklarala kurulmuş bu sitede sizde bizim daimi dostlarımızdan olursunuz :)

6. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    Hatırlamıyorum öyle çok ki
    hoşgeldin

merhabalar aramıza hoşgeldiniz antalya bölgesi gayet aktif bende hep akdenizde olacağım can beye birgün misafir olduğumda sizleride arayacağım eğer sizde adrasan taraflarına gelirseniz haberleşelim m.hoca

7. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    aramıza hosgeldin özlem

8. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    aramıza hoş geldin özlem aradığın herşeyi ve dostluğu burada bulacağından emin olabilirsin...

9. KAYIN_CARP

KAYIN_CARP

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    AYNALI SAZAN 3,5 KG
    Aramıza hoş geldiniz.....

10. simendifer

simendifer Sennur

Merhaba, aramıza hoşgeldiniz :p Balık avı sevdalısı bayanların katılımı çoğalacaktır umarım :p Sizi burada görmek çok sevindirici... Paylaşımlarımızın daim olması dileğiyle, sevgiler...

11. UMİTKARACA

UMİTKARACA

bu güzel anınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.. Sizleride aramızda görmekten mutlu olduk paylaşımımızın daim olması dileği ile . hoj geldiniz ...

12. MGB

MGB GOKHAN

Favori Kamış:
    Kamış olta, yapay yemler, sırtıyı pek severim :) ...
    En İyi Avı:
    Umarım yakında İRİ bir LEVREK :)
    Aramıza Hoşgeldin

Aramıza hoşgeldiniz Özlem,
    Dilerim siz de bu sitede daimi olursunuz.
    Dogrudur bu sıralar pek adam akıllı balık cıkmıyor...:( Karagün dsotu izmarit dısında pek bir sey yok....;) Bende salı gunu avda idim tekne ile ama, bir kaç barbun, bir mercan ve senin de dediğin gib onlarca izmarit dısında pek bir sey yoktu. Keşke ava ait bir kaç ta foto olsaydı...
    Aramıza tekrar hosgeldin,
    Sevgiler, saygılar;)

13. carpangler

carpangler

Favori Kamış:
    olta
    Aramıza hoşgeldin özlem.

14. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Merhaba, ekibe hoşgeldiniz:) Benzer şekilde 19 mayısta teknedeydik, balık sevdası peşinde. Tekneciye yok gezdirme, balık nerdeyse oraya dedik:) E adam alışmış koy koy gezdirmeye insanları. Onunda işine geldi:) Çok da keyifli av çıkardık. Ama sizinle aynı dert benimde başımda şimdi, geneş çarpması..
    Şimdi öyle tuhaf şekilde soyuluyor ki derim:) Komple dökülüyor demek daha doğru:)) Unuttum kendimi yine balık peşinde:D

15. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    aramıza hoşgeldiniz..:)

16. sazancı

sazancı ibrahim

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2.5 kilo sazan
    sayın hocam bende temmuzdan itibaren 2 ay boyunca antalyadayım bir aksilik çıkmazsa...en çok adrasan'a gitmek istiyorum resimlerini gördüm çok güzel bir yer gerçekten..inşallah beraber bir organizasyon yaparız.siz ustalardan öğrenilecek çok şey olduğuna eminim...........

herkese rastgele.......

17. SEMthecarpist

SEMthecarpist

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    SAZAN
    aramıza hoş geldiniz.

18. Akın52

Akın52

aramıza hoşgeldin

19. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    hoşgeldiniz inşallah güzel vakitler geçirirsiniz rastgele;)

20. hoşgeldin

aramıza hoşgeldin umarım keyifli vakit geçirirsin:)