ıskarmoz35

Konu, 'Tanışalım' kısmında ıskarmoz35 tarafından paylaşıldı.

1. ıskarmoz35

ıskarmoz35

Favori Kamış:
    rapala ,dip oltası
    En İyi Avı:
    ıskarmoz(barakuda) 2.170 kg çipura 860gr
    Tekrar selamlar herkeze izmirde ikamet ediyorum hatay semtinde genelde avlandığım yerler çeşme mersinlikoy(çipura , sargoz,mercan,zargana,mandagöz//özellikle geceleri// birkeresinde akya palazı ile ıskarmozda yakalamıştım) seferihisar doğanbey sırtı ile genelde ıskarmoz(denizturnası,barakuda),tombik lahos akya bu sölediklerimin hepsinden kendim yakaladımbu bölgede dip oltasınada mercan, isparoz bol şekilde geliyor birde istavritin biraz büyüğüne benzer bir balık var maviş diyorlar eti cok lezzetli ondanda bolmiktarda geliyor eyer sağlam bir tekneniz var ise bu bölgede sırtı çekmenizi öneririm şu ana kadar hiçbir şekilde boş dönmedim . birde favorisi olduğum karaburun var karaburuna 10 km kala eşen dere denilen yerden acılıyoruz burdada malum başlıca balığımız mercan, zamanını tuttura bilirsek bol miktarda kalamar karagöz vb bildiğiniz tüm dipte avlanan balıklar birçok kezde köpekbalığı çekmiştim şimdilik bukadar balık tutkunu bütün arkadaşlarla tanışmak isterim MSN adresim barakuda35@hotmail.com.hoşcakalın rasgele.

2. umitkrc

umitkrc

ıskarmoz35 aramıza hoj geldin umarım sende bizim izmir team vaz geçilmez üyesi olman dileği ile ...

3. ıskarmoz35

ıskarmoz35

Favori Kamış:
    rapala ,dip oltası
    En İyi Avı:
    ıskarmoz(barakuda) 2.170 kg çipura 860gr
    selam ümitcim aranıza katılmak isterim ama nasıl ve ne şekilde olcaanı sölerseniz bu arada afiyet olsun galbaa tahmin ettim şeyi yapıyorsun yarasın:D :D :D :D :D

4. ÜMİT kardeşime katılıyorum, aramıza ve izmir teamde daim olmanı dilerim :)

5. MESUT_GULAN

MESUT_GULAN mesut

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çuvalla MAVRAKİ
    ıskarmoz35 aramıza hoş geldiniz.