iskenderundan merhaba

Konu, 'Tanışalım' kısmında dlord tarafından paylaşıldı.

1. dlord

dlord

merhaba herkese..
    iskenderundan kimse var mı?
    :)

2. umitkrc

umitkrc

merhaba hoj geldin aramıza iskenderunun yakınlarından da olsa biri vardır... izmir team iyi günler diler ...

3. simendifer

simendifer Sennur

aramıza hoşgeldin dlord..... İskenderunlu var mı bilmem ama burada herkes herşey için sana yardımcı olur merak etme... görüşmek dileğiyle,

4. DLORD; hoş geldin dostum ,umarım aradığın herşeyi özelliklede dostluğu burda bulursun, kendinden birazdaha bahsetsen daha iyi olur kanaatindeyim..rasgele

5. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Merhaba:) hoşgeldiniz. Sanırım ekipteki tek İskenderunlu sizsiniz. Bende geçenlerde Yumurtalıkta ve isk. körfezde avlanmanın ne keyifli ve bereketli olduğundan bahsediyordum.

6. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    arkadas aramıza hoşgeldin ..........:D:D:D:D

7. SERKANSATI

SERKANSATI

Favori Kamış:
    Kamış olta
    En İyi Avı:
    Sazan 3500gr
    Aramıza hoşgeldin...

8. Körfezli

Körfezli

Hoş geldin diyeceğim fakat bende yeniyim :) aynı zamanda İskenderunluyum ve Ankarada yaşıyorum. Denizi çok özlüyorum... :( Tatlı su avcılığı konusunda hiç bilgim yok, belki tatlısu avcılığını öğrenebilirsem bir nebze olsun Ankaranın tadını çıkarabilirim... Arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

9. Körfezli

Körfezli

Merhaba Cadayl, evet körfezde balık avlamak gerçekten keyifli fakat son dönemlerde inanılmaz bir balık fakirliği var :( 4-5 sene öncesi çipuralar dip oltası ile ikişer, üçer gelirdi. Geçen ay İskenderundan tekneyle çıktık 4 kişilik tekne 3 tane Cerbit tutabildik... :(

10. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Aramıza hoş geldin güzel paylaşımlarda buluşmak dileği ile sağlıcakla kalın

11. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Bizimkiler Yumurtalıkdalar. orda tekne ile avlanıyorlar. botaş yakınlarında, termik santral açıklarında kayalıklar var. onlarla defalarca balığa gittim orda. hatta önümüzdeki günlerde yine niyetim var. çok güzel mercan almıştık oralardan. dediğin gibi 2-3 lü geliyor balık. çekene kadar insanın nefesi bitiyor.:) belim ağrımıştı ilk çektiğimde:)

12. sazancı

sazancı ibrahim

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2.5 kilo sazan
    dlord aramıza hoşgeldin bu siteye üye olduğun için çok şanslısın burda herkes kardeş gibi..herkes bildiklerini sakınmadan açıklıyor birbirine yardımcı oluyor.bu siteye benzer başka bi site daha yok.neyse görüşmek üzere...