İstanbul 1.Organizasyon - Büyük Ada

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında simendifer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. simendifer

simendifer Sennur

Kral balıkçı'nın ilk Lapini (İzmarit beklerken Lapin geldi)

Hamdinin misafirlerinden Deniz'in tuttuğu vatoz... olta 1 saatten fazla suda kalmıştı.. Kısmetine bu çıktı :)

Arkadaşlar Bunlar Büyük Ada fotoğraflarının bir kısmı... (diğer resimler Hamdi'de ondakileri bekliyorum) Devamı da gelecek ve hikayesini de anlatacağım... Ancak şu an çok yoğunum, işlerimi halleder halletmez döneceğim... Gelmeyen arkadaşlarımız da umarım birşeyler yazarlar... Bir hayli bekledik açıkçası...

İşte gelecekleri beklerken kurulduğumuz cafe ve bizler

[​IMG] [​IMG]

bunlar da misafirlerimiz ve ufaklıklar

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    huzunlu pazar

:( arkadaslar okadar cok isteyipte gelemediğim için tum arkadaslardan özür diliyorum cumartesi aksamı gidip butun eksikleri tamalamama rağmen annemlerin ve amcamların yatılı olarak gelmesi butun planlarımı alt ust etti ne kadarda canım sıklısa ben balığa gidicem diyemedim ama ruhum ve kalbim sizinleydi sizle tanısıp balık avlamayı cok istiyordum ama kısmet olmadı inşallah bir dahaki sefere umarım cok eğlenmişsinizdir.

3. simendifer

simendifer Sennur

Ruludağ, sen cezalısın :mad: saat 11'e kadar özellikle seni bekledik... Diğer gelemeyenlerin canı sağolsun ama gelselerdi iyi olurdu... Ama sen cezalısın :mad: kendin bul bakalım cezanı, ne ceza verelim sana :p (Mazereretin kabul edildi ama yine de kurtulamazsın cezadan :D )

4. balikci

balikci

maşallah :) istanbul takımını kutluyorum burdan ama saat 11 çok geç kalmışsınız :( neyse gününüz çok güzel geçtiği belli oluyor resimlerden katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Diğer resimleride sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

5. organizasyonu gercekleştirdiğiniz için TEBRİK EDİYORUM,en sonunda gidebildiniz demek allah devamını gösterir iyişallah :) ,diyer fotolarıda bekliyoruz :)

6. simendifer

simendifer Sennur

Biz erkenden Adadaydık sevgili Balikci :) sadece başka arkadaşları beklemek zorunda kaldık :(

7. simendifer

simendifer Sennur

Bu arada fotoğrafda gördüğünüz vatoz, fotoğrafı çekildikten sonra suya iade edilmiştir... :)

8. balikci

balikci

kısmet bir dahaki sefere diyelim ;) anneler günüde önemli bir gün tabiki gelemeyen arkadaşlarada hak veriyorum. Hem daha önümüzde koca bir yaz sezonu var, o yönden şanslıyız :)

9. merhaba arkadaşlar çok güzel bir gün geçirdik fakat oy kullanıp gelmeyen arkadaşların kulakları çınlamıştır heralde bizler 7:00 de evden çıktık 9:00 da adada idik fakat 11:00e kadar gelirler umuduyla bekledik sagolsun kralbalıkçı geldi onada sevgilerimi sunarım ilk kez tanıştık onunla ve diğer arkadaşlarım sennur,erdem,alaaddin arkadaşlarımada teşekkür ederim dediğimiz saatte vapurdaydık onlarla gelmiyen arkadaşlar cezayı hakketti !!!! misafirlerimizle beraber 11 kişi idik yinede:) resimleri sennura mail attım o siteye ekler..

10. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    Adada Iyi Bir Gün Geçirdik Ama Adaya Birdaha Asla Kimse Balik Için Gitmez Herhalde Suyu Çok Pis Attigimiz Her Takim Firdonduye Kadar Yosunlara Boguldu Balik Için Hiç Uygun Biryer Degil

11. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    sizlerle tanışmayı çok istememe rahmen bazı sebeplerden dolayı gelemedim, bundan dolayı çok üzgünüm.:(

12. oglum erdeme sordu;erdem abi adaya kaç kere geldin diye cevabı ben verdim : ilk ve son gelişi olmuştur diye....ama ben rahattım adayı istememiştim:D :D :D

13. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    hamdi abi nerden bileyim adanın balık tutmak için bu kadar berbat bir yer oldugunu oy verdigime verecegime pişman oldum saglık olsun genede günümüz iyi geçti

14. en güzeli günümüzün çok güzel geçmesiydi havada çok güzeldi:D

15. simendifer

simendifer Sennur

Evetttt, işleri bitirdim geldim arkadaşlar, hepsi bitmedi yarına da bıraktım ama olsun :) biraz da ben anlatayım :)

Sabah erkenden Bostancı iskelesinde Hamdi, Erdem, ben ve Hamdi'nin misafirleri bir araya gelip, vapura hep birlikte bindik... Sonra vapurun açık kısmına geçince orada da Avcı 55'le karşılaştık... Hepbirlikte gırgır şamata hoşsohbet adaya vardık.. Saat 9'da adadaydık ve iskelenin önündeki çay bahçesine kurulup çaylarımızı içmeye ve gelecek olanları beklemeye başladık... Aman tanrım o da ne, deniz otobüsleri, motorlar gelip gidiyor ama siteden gelen yok bizden başka... ortalığı kolaçan ediyoruz gözden kaçırmayalım diye ama nafile kimse yok... Her neyse tüm bekleyişlerimizin sonucunda sadece Kral balıkçı geldi saat 10.35 'de... Ona da şükür :p

İskeleden sağ tarafa doğru ilerledik ve eski bir iskelede demir attık.. Ne var ne yok bilmediğimiz için herkes farklı bir takım hazırladı ve oltaları sallamaya başladık... Bol bol yeşillik çekiyorduk denizden ama balık bir türlü gelmiyordu. En sonunda 2 tane lapin alabildi kral balıkçı oradan ama oltayı izmarite atmıştı aslında :D ayrıca kaya balığı yuvası vardı sanırım, her çekişte aldık maşallah :p

Orada vakit harcadık biraz ve sonra Deniz (Hamdi arkadaşımızın kayınbiraderi olur-vatozu tutmayı başarabilen arkadaşımız) ve ben mendireğin ucuna gitmeye ve orayı yoklamaya karar verdik... Gittik baktık ki bir sürü gümüş var ama kaynıyor, yığınla... olta attık oraya... arkamızdan Erdem ve diğer misafirler geldi ve ben oltayı bırakıp mendireğin ta ucuna gittim Erdem'le birlikte... Bir baktık ki dip kefalden geçilmiyor.. Ama nasıl, kocaman kocaman hepsi... Hemen karşıya seslendik tabi bu tarafa taşınalım kefal var burada diye :D Demez olaymışız :p O tarafa taşındık ama, o koca kefallerden bir tanesini tutamadık hiçbirimiz... denemediğimiz takım, denemediğimiz yem kalmadı... Oltanın yanından geçip yeme dokunmuyorlar... Aklımı yitirecektim (ki bayağı bir dalga geçtiler benimle, çünkü ayrılana dek kefalleri sayıkladım durdum) Ama son dakikalarda Deniz'in vatozu bizi bayağı heyecanlandırdı, çünkü birbirimize uzak duruyorduk ve bazılarımız kalkan sandık uzaktan vatozu... Bu arada kral balıkçı vatozu ellemek için epey bir hevesliydi, dokundu ve gördü nasıl birşey olduğunu :D eli kevgire döndü :p geçmiş olsun tekrar kral balıkçı....

Kral balıkçının kekleri ve çay-kahvesi, Avcı 55'in börekleriyle de karnımızı doyurduk Allah razı olsun...

Günümüz çok güzel geçti... Hava güzel, bizler gırgır şamata... Bence balık tutamasak da harikaydı.. Gelemeyen arkadaşlar, bana sorarsanız çok keyifli bir günü kaçırdınız...

Bu arada biz büyükler kefal peşinde koşaduralım, ufaklıklar gümüşleri kovaya yığdılar :p

Her neyse bana kalsa daha saatlerce anlatırım ama diğer arkadaşlar da resimler eklendikten sonra yazarlar zaten... Hepinize sevgiler arkadaşlar... Orada bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim, gerçekten keyifli bir gün geçirdik...

Resimler çok fazla, o nedenle sadece bir kısmını ilk mesaja ekleyeceğim şimdi...

16. simendifer

simendifer Sennur

Bu arada haftaya kefal tutmaya gideceğim... Ama tuttuğum kefallere iki çift lafım var sırf bunun için tutmaya gidiyorum :p "Siz değilmiydiniz geçen hafta oltaya gelmeyen... Şimdi elimdesiniz ama bu sefer ben sizi istemiyorum, hadi bağışladım sizi, güle güle" diyeceğim ve suya bırakacağım :p Ama istavritlere acımam alırım :D

17. sennur yanlız balıga gidince kırmızı kudaleli kovanı götürki bol balık tutabilesin:D bu arada gece rüyanada girdimi kefaller:p

18. simendifer

simendifer Sennur

ehehe bak kırmızı kurdeleden bahsetmedik değil mi :) unutmuşum pardon, onu da siz anlatırsınız artık :p

19. PARDON PARDON ARAYA GİRİCEĞİM :D:D, arkadaşlar sizin resimlerde bir gariplik yokmu???? sizin kafalarınız nerde yahuuuu:confused: :confused: hakikatten nah mahrem filanmı vardı :confused: resimde kimsenin yüzü gözükmüyor :D :D

20. walla ben resimleri çektim sennura yolladım bayagı resim var o ekliyecek.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.