İstanbul da ava aile ile gidilecek mekan var

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında epsodi tarafından paylaşıldı.

1. epsodi

epsodi Ahmet Kaya

Favori Kamış:
    Bauer
    Favori Makine:
    Bauer
    En İyi Avı:
    sazan 2kg
    merhaba arkadaşlar soru her ne kadar üzücü bir gerçeği yansıtsada cevabını arıyorum amacım balık tutup yemek değil tamamen sportif amaçlı tut bırak ailemle güzel vakit geçiril mangal semaver eşliğinde bir av yapmak tabi balık çıkmasıda lazım şamandırayı oynatsın zevk versin kızılkanat bile olsa olur sonuçta sportif takılacam şimdi bana yakın yerleri sayıyorum içinden gidebilinecek yerler hangileri

Şamlar-Sazlıdere- Sazlıbosna - Terkoz - Kulakçayırı Ağaçlı göletleri - Bolluca cıvarındaki göletler veya önerileriniz :) herkeze keyifli avlar reeling

Erdem abi ayrıca selamlar. :)

2. yason

yason YASİN YEŞİLIRMAK

İstanbulda öyle bir yer kalmadı malesef

Merhaba arkadaşım
    O saydığım kulak çayırı ve ağaçlı civarındaki göller artık yok. Yerlerinde 3 köprü için moloz doldurulmuş durumda. Terkoz ise civarına araba ile girilecek yerler pek müsait değil. Girilen yerlerde balık avlamak için gelen arkadaşlarla dolu pek ailecek gelinecek yerler değil. Ama ciftalan tarafında son kalan birkaç göl var araç ile yanına kadar gidilen ( son gittiğimde öyleydi orayıda tahrip etmediler ise) oralara bir bak derim. Daha önce götürdüğüm herkes oraların istanbulda olduğuna inanmadılar ve cok şaşırdılar.
    Bu arada turna sezonu açılmasına rağmen hiç rapor yok demekki istanbulda sportif balıkçılık yapacak yerlerin kalmadığının açık kanıtıdır.

3. epsodi

epsodi Ahmet Kaya

Favori Kamış:
    Bauer
    Favori Makine:
    Bauer
    En İyi Avı:
    sazan 2kg
    yorum için teşekürler balık kalmamış ki nasıl av raporu açsınlar :(