İstanbul "Kabataş" Buluşması

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Suatreis tarafından paylaşıldı.

1. SarıFırtına

SarıFırtına Erkan ARSLAN

Favori Kamış:
    Kamış: S Cruve Makina: Okuma Blue Hawk
    En İyi Avı:
    2,5 Kg Sazan & 750 Gr. İskorpit

Erdem bu hafta göl yolcusu kandıramazsınız.... :D :D :D Bu arada gerçekten madeni elinizden kaçıtrmışsınız. Neler var onlarda bir bilseniz bir hafta bağlı tutardınız... :D :D :D

2. Suatreis

Suatreis

Teşekkür ederim kardeşim....:) minicik balıkları hassas davranışlar ile suya salmak ayrı bir onurdur. Amatörlüğün ruhudur...Bu onuru defalarca tattığına eminim. Bencede süper avdı. :)

Kilolarca trofe tutsam inan ki, o miniciği suya geri salarken yaşadığım huzuru yaşayamazdım.

3. hunter33

hunter33 mustafa

Favori Kamış:
    olta kamış-nadıren zıpgın
    En İyi Avı:
    palamut-lüfer-eşkına 3,250.kg.istanbul,dan balık organızasyonları ıcın haberleselım
    tüm katılımcı arkadaşlarımı tebrik ederim.
    ayrıca suat kardeşim dediğin gibi hem uzun zamandır bir birini göremeyenler görüşmüş,hem yeni arkadaşlarla tanışılmış.
    ne güzel.
    güzellikler ve paylaşımlarınız daim olsun.
    selamlar.
    mustafa

4. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....

iyiki siteye seyrek uğruyoruz ne var ne yoksa arkamızdan yazmışsınız:D

siz isteyin yeter. tüm formüller sizlere helal olsun ama zaten alper ustam hakkını vermiş bize söz ve yöntem düşmez :) hiç yakalamayamasaydınız neyse ama hiç olmazsa gün kurtarılmış:)

5. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    pazar günü yanınızda az bi vakit kalmış olsakta! buna değdi. inşallah bidahaki sefere oltalarımızıda açıp birlikte hem balık tutup hem muhabbet yapmak dileğiyle tüm balıkavı.net ailesine saygılarımı ve sevgilerimi sunarım...:)

6. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    suat abicim selamlar... :) en kısa zamanda yapılacak buluşmada görüşmek dileğiyle...

7. Suatreis

Suatreis

;) Bu hafta sonu Kuruçeşme de buluşmaya ne dersin ;) Neden olmasın..

8. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Suat ım aslında yazacaktım, örnek davranışın için teşekkürler diye de, aklımdan geçmedi değil, ama bu senin gibi doğa sevgisini kalbine aşılamış bir arkadaşım için çok sıradan olurdu;)
    Onun yerine espiri katmak daha yerindeydi;)

9. d1ablo

d1ablo ender

En İyi Avı:
    izmarit :)
    yakısır alper abinin şovu..gerçekten aksilik olmasa geliçektim hatta akşamdan hazırlandım ama sabah acil telefon geldi şehir dısına çıkmamız gerekti,inşallah emre abi bidahaki buluşmada gerçi sezon açılsında kalenderde muhakkak görüşürüz ben bu ara pek avlanmaya gitmiçem artık sezon açılışını beklemeye karar verdim :D sağlıçakla kalın dostlar

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008
  10. Suatreis

Suatreis

Tabiki yerinde can ciğer dostum, arkadaşım, kardeşim....:) :) :) Espiri yerinde olmuş.....;)

Bunun ne anlama geldiğini bilmeyenler, bilipte bilmezden gelenler feyz alsın ....;)

Bana o avın akşamında " hala izmrit peşindemisiniz" deyip te 15 li çaparisi ile yavrucağız istavritlerin etini kollayanlar utansın....

Şaka bir yana ama o akıntıda 50 gr. salladm iyi küfür yedim...olsun varsın...o etcillere zarar olsun....

11. alperalp4

alperalp4 Alper Alptekin

Favori Kamış:
    Lıneaeffe S-Curve 4.20,Lıneaeffe S-Curve 4.50,Lıneaffe DAGON 60,Okuma ERAZER 360,Teben TN 500 Makine

Selam Ender kardeş,çok teşekkür ederim düşüncelerin için:)
    inşallah bir dahaki organizasyonda senide aramızda görmek ve tanışmak şahsıma mutluluk verecektir;) :)

12. Suatreis

Suatreis

Kamuoyuna duyurulur....

Bu pazar Kuruçeşme de İzmarit avı ve teknikleri hakkında uygulamalı ders verilecektir. :D

Kursiyerler tüm ihtiyaçlarını kendi çapında karşılayacaktır. :)

13. cooll34

cooll34 m.emre kaymak

En İyi Avı:
    zargana topu ilee martııı
    reis gelirim kuru çeymeye yaşadığım ortamdaan sonra düşünmem bile amaaaaa bana alperrr ders verceek :D

14. simendifer

simendifer Sennur

Alper de geliyor zaten, biz üçümüz kesin ordayız, seninle dörtledik. Orda da Alper'i seyretmeyiz inşallah. :p Ama güzel balık çıkıyor diyorlar, bir gidip yoklayalım bakalım. :)

Son düzenleme: 24 Temmuz 2008
  15. cooll34

cooll34 m.emre kaymak

En İyi Avı:
    vallaha orda alper bana ders verceği için siz alperle beni seyredersinizz:D :D :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Temmuz 2008
  16. resat

resat resat

Dün gece cankurtaranda emrenin verdiği dersten sonra bende iddalıyım arkadaşlar

17. simendifer

simendifer Sennur

Bir tane bile balık yoksa göreceğim ben hepimizin suratını orada. :p Elimizdeki yemlik midyeleri pişiririz artık tenekede. :p

18. cooll34

cooll34 m.emre kaymak

En İyi Avı:
    ey vallah reşatım eşkinaya için gitti dimi ama senin aldığın izmaritlerde aşşağı kalır yanı yoktu hanii daha ikimizinde öğreneceğii çookk şeyler var
    allahtan şanslıyız izmarit ustaları ikiyee çıktıı (sennur,alper );) pazar günü alperin yakasından düşmem ben:D

19. resat

resat resat

ikimiz derken baskanım :D :D :D

20. Suatreis

Suatreis

Midyeler benden...Cumartesi sabahı çıkarıp, ayıklıyacağım...Siz yinede temkinli olup, yanınızda deniz şortu getirin...Umarım yetmezde yem midye çıkarmak için gönüllü ararız..;)