İstanbul organizasyonundan canlı yayın.....

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    :D:D:D:D:D

2. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Resim de yokki abi bizim hanım börtü böceği çekmiş hep hiç biz yokuz resimlerde. :D

3. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    malesef bugün pek resim çeken görmedim halis amcarahatsızlanıncaöyle oldu bu aradahalis amcacım çok geçmiş olsun

4. Realfb

Realfb

Favori Kamış:
    300 CM ALBA +ALFA 60 MAKİNE
    En İyi Avı:
    Lüfer,çinekop
    görevimiz..:)

5. Realfb

Realfb

Favori Kamış:
    300 CM ALBA +ALFA 60 MAKİNE
    En İyi Avı:
    Lüfer,çinekop
    buarada organizasyon için emeği geçen herkese teşekkürler... bence tekne çok iyiydi ve havalar ısındıktan sonra ayda 1-2 kere hatta herhafta yapmak lazım:)

6. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Kofana Tartmadım :)
    Aaaaa solemeden gecemıcem Organızasyon komıtesıne sewgıler saygılar allah razı olsun cok guzel zevklı oldu :=) devamını beklıyoruz Önder aşayı kaptınız abı balıklar sızde masallah ıkı kısı calısıyosunuz bende bı daha kı sefere evlenıcem :D

7. tebrikler istanbul.. yakışanı yapmışsınız..:)

8. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    ellerinize sağlık...muhabbeti yeter...

9. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Biz çevreci,doğayı seven bir grup olarak sadec tava dolacak kadar balık tuttuk,fazlasını yakalamadık :D :D :D
    çok eğlenceliydi.
    Bu organizasyonda çay bile içebildiğime göre HAmdi/Hüseyin abi süper
    organizasyon gerçekleştirdiler :D eğlence desen vardı,balık desen tava dolacak kadar vardı,paylaşım/yardımlaşma süperdi,keyifler gıcırdı yani...
    Havada süper olunca 4*4lük organizasyon oldu......
    Teşekkürler Türkiye.............

10. cem_korsan

cem_korsan

En İyi Avı:
    pantolon balığı :)
    çok güzel olmuş

ellerinize sağlık fotoğraflar çok güzel olmuş ;) dahası varmı bunların ? :)

11. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    420 3 parça dam black panter //390 linefea tuornement surf
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    dahası vardır ama gelmesi zaman alacaktır

12. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    abi o balıklarla tava dolmazdı bir kere nasıl tava kullanıyorsunuz 10 cm çapındamı :D

13. deepbourne

deepbourne

Favori Kamış:
    Olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    Adabeyi 1,5 kg
    Tebrikler İstanbul.Allah içinize sindirsin.Her organizasyonda gördüğümüz sıcak görüntüleri yine fazlasıyla yakalamışsınız.En önemlisi de bu zaten.
    Bu arada saz grubuna bayıldım süperrrrr :D :D

14. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Sevgili Çiko, "özenmek" sözkonusu olamaz:) ancak latifesi olur. Biz kocaman bir aileyiz ve ailenin tüm bireylerinin mutluluğu ve onlarım paylaşımları bizleri ancak dahada mutlu eder. Ankara da yapılacak olan bir organizasyona katılımınızı bizlerde isteriz.

15. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    hüseyin abi ve hamdi

emeklerinize çok teşekkürler herşey çok güzeldi.

zodi muharrem ve arkadaşları(ismini hatırlayamadım kusuruma bakma)
    muhteşemdiniz elinize dilinize yüreğinize sağlık
    (zodi senden bir çökertme alacağım var :D)

sunay kaptan.
    benim için çeri domatescimi öpermisin. :)

realfb,

kardeş saolasın akşam sen olmasan yanmıştım doğrusu nede olsa fenerbehçeliyiz dimi ;)

organizasyona katılan tüm arkadaşlara saygılar sevgiler hepinizi görmek çok güzeldi. yeni organizasyonlarda buluşmak üzre ;)

16. Çok güzel bir sabah bu sabah, diğerini,öncekileri kıskandıracak kadar güzel doğmuş bu gün…
    Gün doğmadan,içimizde beklediğimiz, uzayan gece ve gelmeyen sabah....Çok hevesliyiz,çok istekliyiz..Dostlarla buluşma anı titretiyor benliğimizi..Bir sevda var bizi bırakmayan,anlayamadığım bir şey..Belki de anlayamadığımız..

Enteresan belki ama,bu organizasyonda değişik bir duyguya kapıldım ben!..
    Size bir şey anlatayım önce:p

Benim geliş sebebimi biliyorsunuz,balıkçı arkadaşım yoktu..Diğer arkadaşlarım bu iştigalden hoşlanmıyor ve bu konuda beni yalnız bırakıyorlardı..Bende model belli,istediğim ne varsa sonuna kadar zorlarım..Yaşarım, istediğim şey ne ise..

Balık işte.. Safiyane,masumane balık.!!

Enteresan olay burada işte…Ne zaman sizlerle buluşsam,balık tutma isteğim ikinci planda kalıyor..Ya diyorum,bunlar balıkçı kardeşim..E sende bunu istiyordun,al sana teknik, al sana bir sürü balıkçı ...Allahtan daha ne istiyorsun..

Ama öyle olmuyor işte,….Anlatayım;

Güzel bir sabah ile indik, teknemizin demirli olduğu koya,Beykoz diyorlar adına..Oldukça güzel ve tarihi nefesi içine çekip,hiç bırakmadan bir solukla aynı dokuyla bozulmadan kalabilmiş,şirin bir ilçemiz Beykoz..

Tekneye binemeden çok değerli Halis ağabeyin rahatsız olması bizleri çok üzdü…Parkta masaj ve endişe içerisinde değerli ağabeyimizin kayınbiladerini beklerken, birkaç yaş daha kaybettiğimi hissettim içimde..Halis ağabeyimi çok seviyorum,çok seviyoruz..!!
    Keşke sende yanımızda olabilseydin ,iyi haberlerin tez gelince çok sevindik,ikinci şenliği yaşadık içimizde..Arif ile Alinin soruları ve kaygılarını hatırlıyorum,eksik olmayın dostlar..

Bindik teknemize,gerçekten devasa,güzel bir tekne,sıcacık dostların enerjisi ile ısınmış güzel teknemiz..Ver elini İstinye,dostların yarısı orada kalmış..Onlara gidelim..!

Aklımda da Reis kalmış,Mahir abi..Olmazsa olmazların adamı,sevgili büyüğümüz ve toparlayıcımız..Her ne kadar yıldızımız pek çakışmasada seni çok seviyorum mahir abi..Zaten geçerli olan gelememe sebebini öğrenince daha çok yara açtın içimde,seni anlayamamam adına,daha çok yıkıldım..Keşke sende yanımızda olsaydın…

Vardık tabi İstinye’ye..Dostların gözlerinde bizi selamlayan bir eda vardı sanki,gülümseyişlerinde..

Kral balıkçı..Bizim Mustafa..Kral gibiydi kafilesiyle,İstinye gurubundan o sorumluydu..Sitemizin en duygusal insanı bence..!

Karıştık tabi,akarsular gibi,denizler gibi..Sarıldık yetmiş kişi..Kolay değil tabii,her akşam yazıştığın insanlarla aynı havayı solumak,aynı kadere,aynı isteğe yelken açmak..Görmedim bu kadar güzel ve mutlu yetmiş kişiyi..Sevdalanmışız bir kere,balık mı..? Dostluk mu..? Deniz mi..? Anlamadım gitti..!

Ya insan manzaraları;
    İlk varış bölgemize geldik,ilk olta denemesi sevgili birol(Realgs) Palamut çaparisini bağlamış denize,tekne arkasında şansını deniyor,gelen giden yok tabi..Ama güzel teşebbüstü..Serdar(Skoylu)’a göre olabilirliği yüksekti..Gözüm bir ara serdara takıldı,çok muhterem eşi ve çocuğuyla iştirak etmiş sağolsun..Çok denemeler yaptı denize,deniz ona kızdı balık vermedi,serdar kızdı takım değiştirdi,taaki istavritler çaparilere gelene kadar..Ama bizim serdar bu, atmadı istavrit veren denize inat oltasını..Ne yapsınki baba..Karizma meselesi:) ..yakışır ve yakıştı ustaya..!! Denizin ona sunduğu balık buysa, o almadı…

Yukarılarda yani teknenin üst katlarında gezinirken muazzam bir tablo vardı,ilk gözüme ilişenlerden iki yeni üye vardı,T-shirtleri giymiş yeni üyeler,ghost sanırım nicki,iyi arkadaşlar..Yaman balıkçılar..

Bir ara Çiçeği gördüm(Morrigan)..Tepemden aşağı oltayı sallandırmış,abi gözüne kulağına dikkat et diye bana güzel tavsiyelerde bulunuyordu sağolsun:p ,Gökhan hep yanındaydı(realfb)..Çok yardımcı oldu çiçek kızımıza..Fenerli olmasa daha çok seveceğim gökhanı ama yinede çok seviyorum..!;)

İndim tabi aşağıya,baktım pür telaş bir durum var,Selçuk(Diyafram) ve Gürkan(Hornet) vermişler sırt sırta paso balık taraması yapıyorlar,kovalarını görmedim ama boş değildir bu gayrete..Zaten Gürkanın eşi inanılmaz balıkçı..Takım kopar yenge bağlar modeli..Sırtın iyi yerde,yere gelmez Gürkan!!

Hakan özden zaten teknenin bir sağında bir solunda,pire gibi adam..Hiç bir muhabbeti kaçırmamaya çalışıyor..
    Avcıyılmaz pruvada,sürekli at çek modeli..Birde kuzu getirmiş sağolsun,masada beraberce kestik:D Eksik olma dostum!

Arif,can dostum..Ne diyeyim sana! Toplayıp getirmişsin sülaleyi:)
    Ne güzel şaraplar yapmışsın el emeği göz nuru..Yok böyle bir şey,varlığınla ne kadar güzel anlam kattın bizlere..!

Ya Muharrem(Bektasm)..Hocam seni tanıdığıma inanılmaz memnun oldum,ve inanılmaz gurur duydum kendimle,seni tanımak adına..! Böyle, olmazsa olmaz bir insan olduğuna inanamadım..Çok memnun oldum..Dostluğundan mahrum etme bizleri..

Erdem yılmaz, yılmadan balık ile olan mücadelesini sürdürdü,tekne stop diyene kadar:) Yvvz (yavuz) zaten teknenin en görülmeyen yerlerini tercih etti sağ olsun..Balığı hiç bırakmayanlardan bir isim olarak anılacaktır.

Aklıma gelmeyen pek çok isim vardır…

Ali(Zodi) bitirdi zaten bizi,diğer adaşı ali ile ve muharrem eşliğindeki üçlü saz gurubu mestetti hepimizi..İzmirin kavakları çalarken sol gözüm bana ihanet eder gibi oldu ..
    Ne kadar sevgi dolu ne kadar muhteşediniz arkadaşlar..Biz bu işi her ay yapalım,her ay toplanalım..Bazen amaç balık,bazen de balık yemek,bazen de fasıl olsun...
    Ne sesler varmış,ne şarkılar..İnanamadım..Sunay Kaptan ne kadar güzel insansın,ne güzel hem şarkılara hem dostluğa eşliğin var böyle..!!

Sennur ve Hamdi..İkinizde çok güzel insanlarsınız ve çok güzel bir moddaydınız bugün:)
    İkinize az şey ayırdım bu sayfada,içimde ayrı..;)

Murat uysal ve Deniz her zamanki aktif dostluklarını yüzlerinden akan sevgi ve ifadeleri ile günün noel babaları gibiydiler..Biri baba adayı,diğeri ise şiir adamı olarak tarihte yerlerini alacaklardır..

Anlayacağınız;

Balık vardı..(İstavrit-Çinekop)

Dostluk vardı..

Dem vardı,şarkı vardı..

Ee daha ne olsun..:)

Biz güzel bir şeyi yakalamışız….

Ne kadar balık avı sitesi de olsak ,balık bahaneymiş a dostlar!!
    Bizi toparlayan, tuttuğumuz veya tutamadığımız balık değil,gördüğümüz ve dokunabildiğimiz dostluklarımızmış.!!

Hepinize rastgele..!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.