:)))) istanbul organize işler 2 :))))

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar kusura bakmayın ben hep böyle geç ekliyorum resimleri hemen geliyor resimler fotograf makinası yanımda değildi telefonla çektim idare edlim artık....:)

deniz sagolsun bize midye çıkarttı (ama bu ona yaradı serinledi)

murat oltasını hazırlıyor(ama bilmiyoki balık tutamayacak:D )

denizle çagatay midye açarken (dayı yeğen işbaşında)

sennur ve zeynep bogazın keyfini çıkarıyor

midyeleri deniz çıkarttı ya iyilerini kendine almış hep balık ona gitti:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Temmuz 2006
  2. devamı

çay börek ,kek v.s yerken balık nasıl tutarız strateji geliştirdik :D

nasılnerden geldiyi tartışılan tekir :)

iskeleyi işgal etmişti balıkavı.net :)

3. bitmedi

murat artık denize sırtını döndü balık gelmeyince bende tesselli ediyorum:D

sennurda izmarit tuttu:D yazık sigara izmaritini balık sanıyor bizde çaktırmadık:D

balıklarımız azdı ama güzeldi :)

4. sonn

artık yavaş yavaş toplanıyoruz..
    ve buda biraz uzak çıktı sennurun ümite hediyesi okadar büyük bir gemiydiki üzerinde kocaman BEŞİKTAŞ yazıyordu:)

evett kısaca harika bir 12 saat geçirdik arkadaşlarla ama çok yandık güneşten hepimiz kızarmıştık ama olsun bir arada olmak çok güzeldi....:)

5. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Ahmettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt, bu adam bize nispetmi yapiyor dersin?????????? :) Saka bir yana Fotolar güzel sadece cok kücükler:mad: , insan böyle bir organizasyona nasil fotograf makinasini götürmez? Yada basini neden cagarmadin? Yoksa cagardinda onlaradami E-5 DE randevu verdin? Yani sorularimin ardi arkakasi kesilmez? Ve giderken neden günes kremi ve sezlong götürmedin? :D :D :D :D :D

6. nisbet olurmu ercan gönül istediki hepiniz orda olun...fotograf makinam arkadaştaydı ..:(

7. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Çok güzel başka kelime aklıma gelmiyor tekrarlayıp duruyorum:) Aklıma gelmişken börekler neliydi?:D :D
    Resimlere baktıkça çok hoşuma gidiyor. Netten tanışıp bir araya geşen arkadaşların hikayesi. Kimilerine göre tuhaf ama bizler için olağan ve tekrarlanmak istenen sürekli...Sayılı günlerden ibaret değil mi hayatımız? Daha çok görüşmeli daha çok arkadaş edinmeli...Daha fazla birarada olmak, olmanız dileğiyle...

8. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Biz gelicektik ama malzemelerimiz cok tu be yaw, Sezlonlar havlular, günes kremleri, oltalar vs vs vs.... Eh bu kadar malzemeyle otobüsede almadilar bizi :D

Elbette gönül muhabbetten yana,( ahhhhh o börekler ) ahhhhhhhhhhhhhhhh......

9. parsel

parsel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna
    bravo istanbul ankarayı imrendirdiniz

10. Işte Bizim Ailemiz

Tek kelime ile harika arkadaşlar, hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim. Her nekadar yanınızda olamasakta gönlümüz sizinle idi.
    Bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. :) :)
    Eeee... haftaya nerdesiniz...:D :D :D

11. arkadaşlar dün balıktayız ahmet abi beni aradı balık varmı dedi bende pek yok abi dedim ahmet abide ozamn sen topla hepsini internet kafeye götür dedi sitede kimse kalmamış canımız sıkılıyo diyince koptuk gülmekten:D

12. mhakanbasar

mhakanbasar Mustafa Hakan BAŞAR

Favori Kamış:
    SHIMANO VENGEANCE SPIN 2,10
    Favori Makine:
    Spro Red Arc Tuff Bady
    En İyi Avı:
    turna 102 cm 8,5 kg
    Tebrikler güzel ve bol güneşli bir günde aynı hevesi paylaşmanın harika börekleri beraber yemenin ve kızgın güneşte beraber yanmanın verdiği mutluluğu tahmin edebiliyorum.:D Birde izmarit olayına çok güldüm yahuu....

13. faik

faik

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    450 gr Kızılkanat
    Dostlar Allah izin verirse bundan sonraki ilk organizasyonda yanınızdayız. İç çekip duruyorum. balık olmasada güzel muhabbet olmuş. tam amatör balıkçılık ortamı... hepinizle yüz yüze tanışmak için sabırsızlanıyorum. selamlar

14. Ethem

Ethem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    10.6 kg aynali sazan
    Guzel vakit gecirmisiniz......resimleri gordukce imreniyorum icin gidiyor.

15. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    arkadaşlar fotolar benim yüzümden birazcık küçük çıktı:D ben olmasaydım fotolar biraz daha yakından çekilebilirdi o yüzden kusuruma bakmayın allah boy vermiş işte ne yapalım:p organizasyondaki ve gelemeyen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum özelliklede hamdi abimin oğlu çağataya çünkü fotoları çekebilmek için bayağı bi zaman ve emek harcadı:eek: piknik faslımızda ellerinden gelen yardımlarından dolayı (börekler çörekler poaçalar kekler çaylar kolalar meyva suları) :rolleyes: eşime ve sayın arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederim;) gerçekten harkulade bir gün geçirdik balık zaten bahaneydi;) hamdi abi önemli olan balıkevi.net üyelerinin bir araya gelip kaynaşmasıydı netekimde öyle oldu hepinize çok teşekkürler en kısa zamanda tekrar buluşmak dileğiyle (tüm arkadaşlarla) saygılarımla:D :D :D

16. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    arkadaşlar balık tutamamamın tek sebebi hamdi abim. neden diye soracaksınız elbette cevaplıyorum hamdi abim daha iğne bağlamayı bilmiyo arkadaşlar o yüzden boyuna takım hazırlamaktan balık tutmaya fırsatım olmadı hep senin yüzünden hamdi abi hehehehehehe

17. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Evet arkadaşlar dünkü yapılan balık avı organizasyonu gerçekten her ne kadar çok balık olmamasına ve akıntı ile cebelleşmemize rağmen güzel bir anı olarak hafızalarımızda yerini alacak.
    Tüm arkadaşlara bu güzel gün için teşekkür eder bunun gibi güzel bir organizasyonda buluşmayı temenni ederim saygılarımla

18. neee:eek: baglamayı bilmiyor he seni bir baglıycam ki gör:D

19. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    hadi görelim abi bizde yalan yok bizde neyse o arkadaşlar şaka bi yana hamdi abim valla bizle çok uğraştı emeklerinden dolayı kendisine huzurunuzda bir kere daha teşekkür ediyorum

20. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    arkadaşlar bu yazıyı eşim sizlere iletmemi istedi:D
    merhaba ben zeynep uysal bu siteye üye değilim:eek: . eşim murat uysal üye olmuş, iyikide olmuş:D dün çok eğlendim, arkadaşlarlada yeni tanışıyor olmama rağmen çok içten ve samimilerdi, doğruyu söylemek gerekirse bu kadar eğleneceğimi, balık tutmaktan bu denli zevk alacağımı hiç ummazdım. ( hiç balık tutamasamda :p ) ben ot obur olduğum için sanırım bana hep yosun geldi.:D tuttuğum yosunlardan 20 kişilik salata çıkardı çok şükür biz 17 kişiydik de yetti.:p işin doğrusu balık bahane arkadaşlar şahane. sizinle yosun tutmak bile zevkliydi. herşey için herkeze çok teşekkür ederim:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.